Založ si blog

Konšpirátor? Šéf Ústavného súdu Porýnie-Falcko ostro kritizuje Korona Politiku Merkel

O Čom SR-Médiá Nepíšu:….. Dole je aj: Štátny prokurátor: V Berlíne sa môže každý stať obeťou zločinu./////..Rady ľudí, ktorí ostro kritizujú čoraz totalitnejšie fungujúcu korona-republiku Nemecko sa lavínovite rozrastajú.  Patria k nim aj nespočetné renomované osobnosti. Mohol by som tu vymenovať desiatky z tých mnohých, ktoré poznám.

Pred dvoma dňami svoju zničujúcu kritiku merkelovskej korona politiky vyjadril aj Lars Brocker, šéf Ústavného súdu v Porýni-Falcku, so sídlom v Mainzi.

Brocker je renomovaný nemecký právnik a sudca. Vo svojej kritike hovorí o zavádzaní protiústavných korona-obmedzovaní občana spolkovou vládou, ako aj o „režime zvláštnych práv“, ktoré si Merkelovej vláda sama udelila.

Nemeckí politici reagujú na stúpajúci počet pozitívnych korona testov (korona-odporcovia tvrdia, že údaje sú manipulované a skreslené) sprísňovaním obmedzení občanov. V mnohých nemeckých regiónoch ich ale regionálne Správne súdy rušia. Kritické hlasy  proti korona politike vlády sa množia predovšetkým v rámci regionálnej politiky.

Lars Brocker  skritizoval nemeckú vládu aj za to, že vo veci korona obmedzení celkom ignorovala Bundestag a nepredložila mu ich, aby sa k nim vyjadrili poslanci a aby si tak vyžiadala ich odsúhlasenie Bundestagom.

Brocker teraz žiada Bundestag, aby v tejto situácii dal nové korona obmedzenia juristicky preskúmať.

Z toho ale jednoznačne vyplýva, že vláda konala diktátorsky a svojvoľne.

Prečo tak konala?

V tomto prípade sa nemožno ubrániť dojmu, že tak robila v záujme istých kruhov.

Lars Brocker prezradil aj to, že už celé mesiace formulujú Správne súdy z rôznych kútov republiky vo svojich rozhodnutiach námietky proti exekutívnemu spôsobu vydávania korona nariadení berlínskou vládou.

Tá sa k tomu oficiálne ani jediný raz nevyjadrila! Uprednsstňuje jednoznačne svoje diktátorské prejavy. Vláda diktátorsky ignoruje nielen Bundestag, ale aj krajinské parlamenty.

A každého, kto ju v tomto smere kritizuje a je proti ďalšiemu sprísneniu  korona opatrení označí doslova demagogicky za konšpirátora alebo za popierača korony.

Podľa toho sa teraz do ich radov zaradil aj Lars Brocker. Odváži sa kancelárka povedať verejne, že je aj on konšpirátor?

V žiadnom prípade ho ale nemôže odvolať z jeho funkcie, ako to urobila v prípade Hansa-Georga Maassena (CDU), aby sa tak zbavila nepríjemného kritika svojej utečeneckej politiky.

————————-

Hlavný štátny prokurátor: V Berlíne sa môže každý stať obeťou zločinu

Ralph Knispel, hlavný štátny prokurátor Mesta Berlín povedal v rozhovore pre nemecké médiá – čím v podstate obvinil vládu – že občania už stratili dôveru v právny štát a že aj on je zhrozený, ako v istých prípadoch súdy vyhlasujú smiešne nízke tresty (zrejme myslel najmä na prípady kriminality migrantov). A tiež varoval pred rastúcou kriminalitou veľkých rodinných klanov (takmer všetko len  moslimských).

Berlín je druhým najkriminálnejším mestom Nemecka. V uplynulom roku tam polícia zaregistrovala 513 400 trestných činov, pričom mimoriadne narastajú sexuálne trestné činy (je takmer zbytočné pripomínať, že to súvisí s veľkým podielom  cudzích etník a rastúceho počtu migrantov v Berlíne). Taktiež počet vlámaní hrozivo narastá.

Na 100 000 obyvateľov v Berlíne pripadá 14 086 trestných činov.

Dokonca aj sám Ralph Knispel patrí k obetiam krminálnikov – minulý rok sa vlámali do jeho domu a bol okradnutý.

Napokon v rozhovore pre médiá jasne povedal, prečo to s nárastom kriminality v Berlíne (platí to ale vo všetkých nemeckých veľkomestách) zašlo tak ďaleko:

Donekonečna sme sa na to len prizerali (tu myslel samozrejme na vládu) a otvorene sme s istými ľuďmi zaobchádzali  úplne benevolentne (s cudzími kriminálnymi etnikami a kriminálnymi migrantami).

A čo je mimoriadne zarážajúce, je to, že sme dovolili, aby sa tu kriminálne rodinné klany beztrestne etablovali. Cudzích kriminálnikov sme takmer vôbec nevyhosťovali. Napríklad zo všetkých berlínskych väzení boli v priebehu jedneho roka vyhostení len piati kriminálnici.

Okrem toho zďaleka nie všetky trestné činy polícia zaregistruje, lebo nie vždy je podané trestné oznámenie.“

Ostáva len smutným konštatovaním, že západný Berlín, pokiaľ ešte existoval na území niekdajšej NDR, bol neporovnateľne bezpečnejším mestom s veľmi nízkou kriminalitou, ako je dnešné hlavné mesto Nemecka.

 

————————–

Moja divoka štatistika – aku v roznych urovniach tu nema nikto:

Som tu daleko najlepší basnik (podla tejto mojej neobycajnej a naozaj „zavideniahodnej“ štatistiky, ktora akoby mi chcela niekde „pridat“ za to, ze mi inde „nedozici“), lebo  vsetky moje basne maju citanost od  4400x do 6350x  (ak je tu citanejsi poet, nech sa ozve)

Pritom som samozrejme ovela lepsi v inych disciplinach ako v poezii. Tam ale moja „desne“ iracionalna štatistika vykazuje ovela nizsiu citanost,

napr v rade po sebe 50 blogov, kde je citanost len medzi  430x do 4200x – velka vacsina  z nich len 1200x – 2800x.

Takze nech zije moja poezia – dokazala tu podla štatistiky priam neuveritelne veci   –  napr. jedna tunajsia skvela poetka, ktora tu ma viac ako 100 basni, moze  o cislach citanosti, ake maju moje basne len snivat………….

A neuveritelne je podla štatistiky aj to, ze moju poeziu tu cita neprovnatelne  viac navstevnikov ako moje svetove osobnosti, napr. famozneho Nielsa Bohra len  430x –  das  macht mich unsagbar„traurig“

Tym mi štatistika zaroven ale vytvorila rekord v najnizsej mojej citanosti za 5 a pol roka odkedy tu blogujem.

Ze by Slovaci viac milovali moju poeziu ako moje svetove osobnosti? Tja,,, tja v SR je vselico mozne.

M imochodom, kto ignoroval mojho Bohra ,  ten prisiel naozaj o vela.

Pre mna bol Bohr uz ako pre 15 rocneho odrazom do studia kvantovej fyziky

 

Arcibiskup z Mosulu: Džihádisti infiltrujú Európu a tá len sníva o integrácii naivne

30.11.2020

Posledný blog(tyka sa kazdého krestana)tu bol zahadnym sposobom totálny prepadak-800x-inde to citali vsetci osvieteni krestania.. Dole: V nemeckých školách vládne strach a teror: 13 r. Turek dobodal nožom spolužiaka //.. Katolícky arcibiskup v Mosule, Najib Michael Moussa nás varuje, keď hovorí, že medzi záplavami sýrskych migrantov, ktorí prichádzajú cez Turecko do [...]

Premiér Sánchez a jeho vláda kooperujú so Sorosom. Darujú Španielsko Maroku?

29.11.2020

Okydávači sa stale chodia„ucit“tu do mojej školy! Ich mozgom ale niet pomoci…Dole je: Orbán: Soros patrí k najkoruptnejším ľuďom sveta a ohrozuje Maďarsko i Poľsko///..Ako premiér Španielska sa P. Sánchez, šéf španielských socialistov stretáva oveľa častejšie so Sorosom, ako s Pablom Casadom, šéfom Partido Popular, najsilnejšej opozičnej strany. Sánchezove [...]

USA moderátor Carlson: Manipulovali pred našimi očami voľby a dovolili im to

27.11.2020

TotoBude tu zas„prepadák“,leboPisemCoNieJe v SRmédiách. AlePretoToRobim!!! Dole je: Biden podporí Merkel: Ako prezident uzná milióny ilegálnych migrantov v USA..//.. Známy televízny moderátor T. Carlson obvinil Silicon Valley a mainstream média, že v prezidentských voľbách pomohli Demokratom neférovým spôsobom ich ovplyvniť. Carlson povedal, že elektronické hlasovanie [...]

Ivan Korčok

Korčok: Rusko je bezpečnostnou výzvou pre NATO aj Slovensko

01.12.2020 21:05, aktualizované: 21:35

Minister sa vyjadril, že silná Severoatlantická aliancia pripravená na výzvy budúceho desaťročia je životným záujmom Slovenska.

slony, Afrika, India, kly

Botswana repatriuje tisíce slonov do Angoly

01.12.2020 19:09

Desaťtisíce slonov žijúcich v Botswane sú "utečenci" z občianskej vojny v Angole, ktorá prebiehala v rokoch 1975 - 2002.

Jaroslav Haščák

SaS: Haščák je symbolom korupcie a bielych golierov

01.12.2020 19:08

Šéfa finančnej skupiny Penta obvinil policajný vyšetrovateľ z korupcie a legalizácie príjmu z trestnej činnosti.

Donald Trump

Trump chce v ďalších voľbách opäť kandidovať za prezidenta

01.12.2020 18:06

Trump stále oficiálne nepriznal svoju porážku a opakuje obvinenia, že jeho demokratický súper Biden zvíťazil vďaka podvodom, čo však nedoložil žiadnymi dôkazmi.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,149
Celková čítanosť: 6807593x
Priemerná čítanosť článkov: 5925x

Autor blogu

Kategórie