Založ si blog

Bidenovci: RodinaOrganizovanéhoZločinu! Znamená korona Koniec demokracie a slobody?

Toto naše médiá nepíšu:…Tretieho novembra sa v USA konajú voľby prezidenta – bude to opäť Donald Trump, alebo vyhrá Joe Biden? Mainstream v USA i v Nemecku už urobil z Bidena istého víťaza a neúnavne mu vytváral profil bezúhonného vysokomorálneho muža a Trumpa zároveň neustále démonizoval.

New York Times dokonca vyzval  občanov USA, aby „zlého“ Trumpa odvolili a dali svoje hlasy Bidenovi.  Niečo také je obrovský škandál – noviny, ktoré o sebe tvrdia, že sú nezávislé a majú byť objektívne a nestranné, chcú takto trestuhodne manipulovať dospelých občanov a pre nich určovať, kto je dobrý a kto je tu zlý.

V piatok večer 16. októbra napadol Donald Trump mimoriadne tvrdo svojho protikandidáta Joe Bidena a jeho rodinu. Počas svojho volebného vystúpenia na Floride prehlásil, že Bidenovci sú rodinou organizovanej kriminality.

To je veľmi vážne obvinenie a vyplýva z toho nasledovné:

Ak je to klamstvo, čo zaručene bude tvrdiť pro-Demokratický USA mainstream, tak Biden musí proti Trumpovi podniknúť právne kroky,  teda dať vec na súd a dokázať, že Trump luhal. Ak tak ale neurobí, potom nepriamo prizná, že Trump povedal pravdu.

Trump na Floride povedal, že ide o koruptné obchody Bidenovcov, ktoré robili  v Ukrajine a v Číne.

Aj pri ďalšom volebnom vystúpení v ten istý  deň  v meste  Macon v spolkovom štáte Georgia pred svojimi prívržencami (prevolávajúcimi „Lock them up“ – „Zatvorte ich“), vo svojej reči viackrát zdôraznil, že Joe Biden a jeho rodina patria do väzenia.

O.i. prezident  tam povedal:

„V priebehu posledných mesiacov sme zistili, že Joe Biden je koruptný politik.“

Donald Trump už počas svojho volebného boja v roku 2016 opakovane žiadal, aby zatvorili do väzenia Hillary Clinton, ktorá s ním súperila o prezidentské kreslo.

Hillary ako ministerka zahraničia USA preposielala množstvo E-mailov, ktorých obsahy mali ostať prísne utajené, prostredníctvom jedneho privátneho E-Mail-servera.

FBI – vtedy preevažná časť tejto organizácie bola pod vplyvom Demokratov – mala záležitosť vyšetriť. Napriek tomu ale nebolo nič podniknuté a nebolo zavedené nijaké vyšetrovania Hillary Clinton a všetko bolo odložené ad acta.

 

————————————–

Navodia korona-opatrenia koniec demokracie a individuálnej slobody?  

Nepriamo to signalizuje všemocný RKI – Robert Koch Institut v Berline, ktorý v súčasnosti určuje politiku nemeckej vlády (možno to vnímať aj tak, že jej ju pomáha presadzovať) a čo sa tak rozhodne  v Berlíne, tak to bude smerodajné aj pre Brusel a tým aj pre EÚ.

RKI uverejnil v utorok svoj oficiálny strategický dokument, na základe ktorého berlínska vláda zatvorí všetkých občanov do trvalého „korona-väzenia“.

Umožní jej to nasledovné vyhlásenia virológov z RKI,  ktorí si nárokujú priam pápežskú neomylnosť:

„Pravdepodobne budú v budúcom roku k dispozícii očkovacie látky proti Covidu-19. Ale napriek tomu musia aj naďalej ostať obmedzenia. To znamená, že aj potom musia platiť isté modifikácie spolunažívania – teda dodržiavanie odstupu na dva metre a nosenie rúšok, ako aj dodržiavanie ďalších opatrení.“

Citoval som len malú časť z vyhlásenia RKI.

Preložené do priamej reči je toto vyhlásenie takpovediac splnomocnením pre vládnucich politikov, aby z toho urobili trvalý stav.

Lebo dá sa takmer s istotou predpokladať, že po Covide-19 budú nasledovať ďalšie mutácie korony – tvrdia to viacerí virológovia.

A keď sa robí systematická panika a médiá občanov každy deň bombardujú horibilnými číslami nakazených a mŕtvych, tak zastrašení a vystrašení ľudia – a tých je veľká väčšina – sa devótne a bezmocne podriadia všetkým nariadeniam politikov.

Čím viac ľudia holdujú konzumizmu, počítačovým hrám, povrchným zábavám, posedávaniu v krčmách a ďalším povrchnostiam, tým viac sú manipulovateľní a ovládateľní.

Globálny turbokapitalizmus sa z nich teší – lebo sú jeho ľahkou „korisťou“ a korona je jeho skvelým pomocníkom.

—————————————-

Aforizmus:

„Len najvacsi hlupaci a tupci neustále citajú toho, o kom tvrdia, ze je hlupak“

—————————————

Pre moju štatistiku:

 

Predposlednym blogom (1580x) som znova prekonal moj vlastny tunajsi rekord – o ktorom vyhlasujem, ze tu ho okrem mna nikto NIKDY nemoze dosiahnut

Dosiahol som najvynimocnejsi rekord: 50 blogov v rade po  sebe, ktorych citanost lezi hlboko pod mojou priemernou citanostou (vacsina z nich od 1000 do 2600 – pricom prve 3 roky kazdy moj blog bol medzi 5000 a 30 000   !!!!!!!! paradox prieciaci sa kazdej racionalnej štatistike) ktora dnes dosiahla  priemernu citanost  5789x

Posledny moj blog ukoncil tutu neobycajnu snuru, lebo mal nadpriemernu citanost.

Urcite vsak zacne moja nova snura !

Merkel nechce Merza: Vedenie CDU Preto Odkladá Zjazd! Spiegel: Je ako Trump

28.10.2020

Takúto analýzu nemáte Nikde v SRmédiách! Merz: Vedenie CDU odkladá zjazd, aby prekazilo moju voľbu. Prezídium CDU rozhodlo, že zjazd strany, na ktorom mal byť zvolený nový šéf CDU a ktorý sa mal konať začiatkom decembra, sa odkladá na neurčito. Až koncom januára sa rozhodne, či bude zvolaný, alebo či sa uskutoční tzv. digitálny zjazd strany s následnou poštovou [...]

Nečakaná záhadná smrť 66 roč. viceprezidenta Bundestagu (Zomiera sa takto? )

27.10.2020

Dole je aj: Radikálni moslimovia v De vzdávajú hold vrahovi parížskeho učiteľa..//..Thomas Oppermann, známy a populárny SPD politik zomrel v nedeľu večer záhadne a úplne prekvapujúco. Bol zdravý ako buk, športoval a pravidelne sa podroboval lekárskym prehliadkam!!! Nefajčil, nepil a nemal nadváhu – bol štíhly a vyšportovaný. Len prednedávnom oznámil, že po [...]

Potvrdené: Vyšetrovaný laptop je Bidenov. Sú tam i fotky maloletých dievčat

26.10.2020

ToSR-mainstreamNepise. PretoSom„Zloba“!!! Dole: Erdogan:To bol protiislamský akt. Razia v berlínskej mešite ///..FBI a Ministerstvo justície USA už dôrazne potvrdili, že v prípade najdeného a vyšetrovaného laptopu vôbec nejde o ruské dezinformácie, ako sa to snažia predkladať občanom americké mainstreamové-proDemokratické médiá, keď o tomto obrovskom škandále [...]

Bazilika Matky Božej / Nice /

Teror vo Francúzsku. Odrezaná hlava, traja zabití

29.10.2020 12:11, aktualizované: 12:27

Christian Estrosi, starosta Nice, opísal vraha ako náboženského fanatika.

Cintorín v Rimavskej Sobote

Rimavskosobotský primátor: Cintorín necháme otvorený, pokuty od nás nehrozia

29.10.2020 12:00

Mestská polícia v Rimavskej Sobote ľuďom za to, že pôjdu v týchto dňoch napriek nariadeniam vlády na cintorín, pokuty neuloží.

Naď,

Naď vyzval na pomoc zdravotníkov, o mobilizácii zatiaľ nerozhodli

29.10.2020 11:13, aktualizované: 12:10

Aj na jeden, aj druhý deň by sa nám hodilo 2000 až 3000 takých zdravotníkov, ktorí môžu robiť stery, povedal minister.

Pilotné testovanie / Dezinfekcia / Zdravotník /

Potvrdili 2 785 nových prípadov, na Covid-19 zomrelo už dvesto osôb

29.10.2020 10:08, aktualizované: 11:42

Počas stredy laboratória urobili vyše 14-tisíc testov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,130
Celková čítanosť: 6579139x
Priemerná čítanosť článkov: 5822x

Autor blogu

Kategórie