Založ si blog

Náš koniec? Islam určuje v EÚ plavky pre kresťanky! Muž, ktorý vstal“zázračne z mŕtvych“

Môj posledný„nemóresny“,no Jedinečný blog najdete mimo titulky (odtiaľ“zázračne“zmizol)…Islam nám prikazuje a my otrocky poslúchame: Vedenie známeho kúpaliska Niederrhein-Therme v nemeckom Duisburgu zakázalo ženám nosiť „nemravné“ bikiny.

Ako dôvod oznámilo, že viacerých návštevníkov kúpaliska (samozrejme, že len moslimov) pohoršovalo to, že okolo nich sa pohybovali ženy v takých plavkách, ktoré podľa nich obnažujú aj to, čo nepatrí na verejnosť.

Hovorkyňa Niederhein-Therme vyhlásila pre Westfälische Allgemeine Zeitung:

„My sme verejný priestor, kde sa stretávajú početné kultúry a tak prichádza k tomu, že nie všetci návštevníci tolerujú ženské telá v malých bikinách alebo v tanga plavkách.

Naši spolupracovníci budú upozorňovať ženy, ktoré prídu v plavkách, ktoré budia pohoršenie príslušníkov iných kultúr, aby si dali iné plavky, alebo aby opustili naše priestory.“

Naša kultúra sa zbabelo a devótne sťahuje pred islamom na svojom kresťanskom kontinente zo všetkých pozícií, ktoré jej boli vždy vlastné a kde islam a Korán nemajú najmenšie právo niečo žiadať a či prikazovať.

To nemožno inakšie nazvať ako devótne a dobrovoľné zriekanie sa elementárnych princípov našej kultúry a pokorné odovzdanie sa do moci islamu.

A naviac je zahanbujúce aj to, že plavky burkiny sú dovolené. A ak by sa nejaký príslušník našej kultúry sťažoval vedeniu kúpaliska, že ho pohoršujú a si neželá prítomnosť žien s takými plavkami, tak si môže byť istý, že by nedosiahol vôbec nič.

Takže plavky burkiny islamských žien sú dovolené a dvojdielne plavky našich žien ako vrchol nemravnosti pre islam, sú zakázané.

Nie je ďaleko čas – ak ostaneme pasívni – že na našich kúpaliskách bude samozrejmosťou, že všetky ich návštevníčky budú mať na sebe len burkiny.

Ešte doplním, že Duisburg patrí k tým nemeckým mestám, kde žije extrémne veľa ľudí s migračným pozadím – až 43,3 percent jeho obyvateľov.“

——————————

 

Muž, ktorý vstal „zázračne z mŕtvych“ a vyzerá, akoby na prahu smrti nikdy nebol

Zničí Berlín pre Navaľného s konečnou platnosťou svoje vzťahy s Ruskom?

Pred niekoľkými dňami urobil Spiegel exkluzívny rozhovor s Navaľnym, ktorý vyznel ako absolútna inscenácia proti Vladímírovi Putinovi.

Prv ako sa rozhovor v redakcii začal, tak táto slizká „bábka“ manipulovaná Západom, ktorá vyzerala už hneď po zázračnom vyliečení v berlínskej nemocnici ako po vydarenej dovolenke, zdôraznila nasledovné:

„Je pre mňa veľmi dôležité, že tento rozhovor bude v nemeckých médiách. Nikdy som nemal k Nemecku nejaký vzťah. Nepoznám tu nikoho. Nepoznal som tu žiadneho politika (práve takéto zdôrazňovania svedčia o opaku).

A teraz k tomu prišlo celkom náhodne – veď počujete, ako sa môj hlas trasie dojatím – že práve nemeckí politici a Angela Merkel si povšimli môj ťažký osud a zachránili môj život. Nemeckí lekári potom zachránili môj život po druhý raz a prinavrátili mi moju celú osobnosť, čo je najdôležitejšie.

Viem, že to teraz znie trochu pateticky, ale Nemecko sa stalo pre mňa jednou mimoriadnou krajinou. Bol som pred troma rokmi po prvý krát v Berlíne (sú ľudia, ktorí tvrdia, že tento muž už bol v Nemecku viackrát).

A chcem teraz povedať, že pociťujem obrovskú vďačnosť voči všetkým Nemcom………“

Reakcie nemeckej etablovanej politiky prišli rýchlo a boli veľmi „pomstychtivé“ voči Moskve, napr. od šéfa FDP Lindnera. Nemci sa dožadujú nových veľmi tvrdých sankcií. A tak je veľmi možné, že ruská trpezlivosť sa skončí.

Putin ukazuje už niekoľko rokov doslova stoickú trpezlivosť s Nemeckom.

Navaľnyj obvinil v Spiegli zo svojho údajného otrávenia priamo ruského prezidenta Putina. To všetko prebrali početné západné médiá.

Tento muž je lokajom Západu, akým bol aj Porošenko a dúfa, že sa s pomocou Západu raz stane ruským prezidentom.

Klame aj v tom, keď tvrdí, že mu život zachránili nemeckí lekári a ani slovom sa nezmienil, že v skutočnosti to boli ruskí lekári v Omsku, ktorí mu zachránili život a  ho stabilizovali.

Berlín verí každému slovu Navaľného – je to predsa jeho človek.

Michail Chodorkovskij, niekdajší favorit Západu na „zničenie“ Putina je už dávno zabudnutý. Bol totiž nielen kritikom Putina, ale dovolil si kritizovať aj svojho politického mecenáša – Západ.

Pre Navaľného je Západ „nebom na zemi“ a zbožne a poslušne mu slúži.

Absolútne ničím nepodložené obvinenia Moskvy a Putina, ktoré zaznievajú teraz z Berlína, otriasli Rusko. Nemecko-ruské vzťahy dostali teraz obrovskú trhlinu. Naznačil to aj minister Lavrov.

Za všetko ale hovorí  výpoveď Putinovho hovorcu Peskova: „Navaľnyj je riadený CIA“

 

Merkel nechce Merza: Vedenie CDU Preto Odkladá Zjazd! Spiegel: Je ako Trump

28.10.2020

Takúto analýzu nemáte Nikde v SRmédiách! Merz: Vedenie CDU odkladá zjazd, aby prekazilo moju voľbu. Prezídium CDU rozhodlo, že zjazd strany, na ktorom mal byť zvolený nový šéf CDU a ktorý sa mal konať začiatkom decembra, sa odkladá na neurčito. Až koncom januára sa rozhodne, či bude zvolaný, alebo či sa uskutoční tzv. digitálny zjazd strany s následnou poštovou [...]

Nečakaná záhadná smrť 66 roč. viceprezidenta Bundestagu (Zomiera sa takto? )

27.10.2020

Dole je aj: Radikálni moslimovia v De vzdávajú hold vrahovi parížskeho učiteľa..//..Thomas Oppermann, známy a populárny SPD politik zomrel v nedeľu večer záhadne a úplne prekvapujúco. Bol zdravý ako buk, športoval a pravidelne sa podroboval lekárskym prehliadkam!!! Nefajčil, nepil a nemal nadváhu – bol štíhly a vyšportovaný. Len prednedávnom oznámil, že po [...]

Potvrdené: Vyšetrovaný laptop je Bidenov. Sú tam i fotky maloletých dievčat

26.10.2020

ToSR-mainstreamNepise. PretoSom„Zloba“!!! Dole: Erdogan:To bol protiislamský akt. Razia v berlínskej mešite ///..FBI a Ministerstvo justície USA už dôrazne potvrdili, že v prípade najdeného a vyšetrovaného laptopu vôbec nejde o ruské dezinformácie, ako sa to snažia predkladať občanom americké mainstreamové-proDemokratické médiá, keď o tomto obrovskom škandále [...]

Naď,

Naď vyzval na pomoc zdravotníkov, ktorí môžu robiť stery

29.10.2020 11:13, aktualizované: 11:28

Aj na jeden, aj druhý deň by sa nám hodilo 2000 až 3000 takých zdravotníkov, ktorí môžu robiť stery, povedal minister.

Nice

Útočník s nožom v Nice zabil troch ľudí a niekoľko ďalších zranil

29.10.2020 10:20, aktualizované: 10:53

Medzi obeťami je žena s odrezanou hlavou. Starosta mesta na twitteri napísal, že išlo pravdepodobne o teroristický útok.

Pilotné testovanie / Dezinfekcia / Zdravotník /

Potvrdili 2 785 nových prípadov, na Covid-19 zomrelo už dvesto osôb

29.10.2020 10:08, aktualizované: 11:08

Počas stredy laboratória urobili vyše 14-tisíc testov.

Marián Kollár, Ide o pravdu

Ide o pravdu s Kollárom: Ak si premiér myslí, že je odborník na pandémiu, máme všetci problém

29.10.2020 09:37

Premiérovi Matovičovi pre neho v stredu "vybilo poistky". „Pre politikov nie sú lekári partnermi, sme len štafáž,“ hovorí prezident Slovenskej lekárskej komory Marian Kollár.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,130
Celková čítanosť: 6579090x
Priemerná čítanosť článkov: 5822x

Autor blogu

Kategórie