Založ si blog

Ursula zavedie pre občanov EÚ jednotnú digitálnu identitu//Sexuálne zločiny„hostí“ Merkel pokračujú: Čierny muž pri Heilbronne znásilnil dieťa

Prve 3 roky som neustále kráľoval v rebríčku. Teraz už mám len„prepadáky“Ja som ale stále lepší! Tak asi prečo toto?..//.Podľa plánov prezidentky EÚ komisie majú všetci občania EÚ dostať jednotnú európsku digitálnu identitu. Ursula von der Leyen ju vo svojej reči 16. septembra k situácii v EÚ vychválila ako novú úžasnú vymoženosť, pomocou ktorej bude možné všade v EÚ robiť všetko – akékoľvek úkony. Od platenia daní, otvorenia si bankového účtu,……. až po kúpu auta, či domu.

Ani slovkom však neprezradila, že chce v EÚ urobiť len to isté, čo sa snažia presadiť v celom svete aj Svetová banka, Svetové hospodárske fórum, ID2020 a Homeland Security. A to je  zautomatizovaná dokonalá kontrola svetového obyvateľstva.

Ťažiť z toho budú najmä najmä multinacionálne IT-koncerny, americké  tajné služby a s nimi spriaznené tajné služby a policajné orgány.

Prostredníctvom jednotnej digitálnej identity budú v medzinárodných dátabázach registrované a uložené všetky úkony každého občana na svete. A všetko bude možné okamžite identifikovať a mať na to dosah.

Paralelne k zavedeniu jednotnej digitálnej identity, pracuje EÚ-komisia aj na zavedení jednotného digitálneho očkovacieho preukazu.

Aj keď sa (zatiaľ) nezavedie povinné očkovanie – ako to svätosväte sľubuje v Nemecku minister zdravotníctva Jens Spahn – tak už čoskoro bude nevvyhnuté sa nechať očkovať, ak niekto bude chcieť ísť napr. do divadla, do reštaurácie, do práce alebo do zahraničia.

Sloboda človeka – tak ako ju definoval napr. Erich Fromm – je v globálnom svete čoraz viac okliešťovaná, a to v mene tzv. demokracie.

Fromm hovoril už pred niekoľkými desaťročiami, že žijeme v patologickej spoločnosti, ktorá nám čoraz viac obmedzuje našu osobnú slobodu.

—————————–

Sexuálne zločiny „hostí“ Merkel pokračujú: Čierny muž pri Heilbronne znásilnil dieťa

Ďalej sa množiace znásilnenia, ktorých sa dopúšťajú migranti v Nemecku, musí už občas priznať aj mainstream! V Nemecku sú fakticky na dennom poriadku.

Citujem z policajnej správy mesta Heilbronn (126 000 obyv.):

„Kripo Heilbronn pátra po mužovi, ktorý brutálne sexuálne zneužil malého chlapca. Tento strašný čin desí celý región. Polícii zatiaľ neznámy čierny muž sa koncom augusta vrhol na 12 ročného chlapca, ktorý bol na ceste domov zo školy. Strhol ho do kríkov vedľa cesty. Tam ho pod hrozbou telesného násilia zastrašil a následne sexuálne zneužil.“

Expertom polície sa podarilo zhotoviť fantómový obraz kriminálnika, ktorý bol zverejnený. Podľa  opisu bol  muž asi 25 ročný a vysoký okolo 180 cm.

Polizei Heilbronn: Telefonnummer 07131 104 4444

———————————

Moja doslova neuveritelna rekordna štatistika pokračuje:

 

 

Poslednym nenapodobnitelne skvelym blogom o terore islamu (za 24 hodin citany 950x):    som dosiahol dalsi rekord – je to     už 43. Blog v rade po sebe     

V ktorom som bol hlbokou pod mojou priemernou citanostou, ktora obnasa 5736x       !!!!!!         

 

Moja štatistika je doslova čarovna – ona čaruje a musí aj očarovať  každeho, kto si ju vsimne.

 

Len tak dalej a zanedlho mam jubilejnych 50 blogov.

Dufam, ze uz coskoro budem mat blog, kde mi to moji verni daju za 0x  !!!!!!!!!!

Dnes to bude – silne v to verim –  takych       430x

Merkel nechce Merza: Vedenie CDU Preto Odkladá Zjazd! Spiegel: Je ako Trump

28.10.2020

Takúto analýzu nemáte Nikde v SRmédiách! Merz: Vedenie CDU odkladá zjazd, aby prekazilo moju voľbu. Prezídium CDU rozhodlo, že zjazd strany, na ktorom mal byť zvolený nový šéf CDU a ktorý sa mal konať začiatkom decembra, sa odkladá na neurčito. Až koncom januára sa rozhodne, či bude zvolaný, alebo či sa uskutoční tzv. digitálny zjazd strany s následnou poštovou [...]

Nečakaná záhadná smrť 66 roč. viceprezidenta Bundestagu (Zomiera sa takto? )

27.10.2020

Dole je aj: Radikálni moslimovia v De vzdávajú hold vrahovi parížskeho učiteľa..//..Thomas Oppermann, známy a populárny SPD politik zomrel v nedeľu večer záhadne a úplne prekvapujúco. Bol zdravý ako buk, športoval a pravidelne sa podroboval lekárskym prehliadkam!!! Nefajčil, nepil a nemal nadváhu – bol štíhly a vyšportovaný. Len prednedávnom oznámil, že po [...]

Potvrdené: Vyšetrovaný laptop je Bidenov. Sú tam i fotky maloletých dievčat

26.10.2020

ToSR-mainstreamNepise. PretoSom„Zloba“!!! Dole: Erdogan:To bol protiislamský akt. Razia v berlínskej mešite ///..FBI a Ministerstvo justície USA už dôrazne potvrdili, že v prípade najdeného a vyšetrovaného laptopu vôbec nejde o ruské dezinformácie, ako sa to snažia predkladať občanom americké mainstreamové-proDemokratické médiá, keď o tomto obrovskom škandále [...]

Cintorín v Rimavskej Sobote

Rimavskosobotský primátor: Cintorín necháme otvorený, pokuty od nás nehrozia

29.10.2020 12:00

Mestská polícia v Rimavskej Sobote ľuďom za to, že pôjdu v týchto dňoch napriek nariadeniam vlády na cintorín, pokuty neuloží.

Naď,

Naď vyzval na pomoc zdravotníkov, ktorí môžu robiť stery

29.10.2020 11:13, aktualizované: 11:28

Aj na jeden, aj druhý deň by sa nám hodilo 2000 až 3000 takých zdravotníkov, ktorí môžu robiť stery, povedal minister.

Nice

Teror vo Francúzsku. Odrezaná hlava, traja zabití

29.10.2020 10:20, aktualizované: 11:58

Christian Estrosi, starosta Nice, povedal, opísal vraha ako náboženského fanatika.

Pilotné testovanie / Dezinfekcia / Zdravotník /

Potvrdili 2 785 nových prípadov, na Covid-19 zomrelo už dvesto osôb

29.10.2020 10:08, aktualizované: 11:42

Počas stredy laboratória urobili vyše 14-tisíc testov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,130
Celková čítanosť: 6579113x
Priemerná čítanosť článkov: 5822x

Autor blogu

Kategórie