Založ si blog

Urobí z nás všetkých očkovacia látka proti korone-Covid-19 transhumánne bytosti?

Zrealizovanie transhumanizmu znamená koniec ľudstva, ktoré existuje vo forme biologických bytosti – v reči náboženstva to bude koniec človeka, tak ako ho stvoril Boh.

Prívrženci transhumanizmu vychádzajú z toho, že už prišiel čas, keď je pre nás nevyhnutné v evolúcii vystúpiť na jej ďalší vyšší stupeň. Preto je potrebné iniciovať fúziu človeka s technológiou.

Postupne tak má na svetovom javisku vystriedať biologickú bytosť človeka nová „bytosť“ – cyborg (to je spojenie živého organizmu a mašiny).

Isté vedecké štruktúry (o.i. aj Google a Samsung) robia všetko pre to, aby sa táto vízia stala čo najskôr skutočnosťou.

Predovšetkým v oblasti medicíny už existuje množstvo projektov, ktoré signalizujú, že k transhumanistickej transformácii spoločnosti (to znamená celého ľudstva) skôr či neskôr príde.

Jedným z priekopníkov a neúnavným bojovníkom za skoré uskutočnenie transhumanizmu je Ray Kurzweil. Podľa neho bude už v blízkej budúcnosti naša umelá inteligencia tak vysoko rozvinutá, že bude už v stave celkom splynúť s ľudskou inteligenciou.

Už v októbri 2018 varoval ľudstvo pred nebezpečím transhumanizmu profesor Neil Sabota z University of California. V jednom obsiahlom článku v magazíne Forbes uviedol, že transhumanizmus sa približuje obrovskými krokmi a síce rýchlejšie, ako si myslíme a na jeho realizáciu budú vypracované metódy, ktoré ju umožnia utajene a či bez nášho vedomia.

Sabota v článku o.i. píše:

„Sľubujú nám, že keď budeme transhumánni, tak b udeme mať takmer všetky schopnosti extrémne zlepšené, napr. inteligenciu, vedomie, zdravie.“

Ja k tomu dodám, že už potom nebudeme viac ľudia, nebudeme mať emócie,  teda ani svedomie a ani vlastnú vôľu.

Známy lekársky odborník J. Morcela nás varuje pred nebezpečím mRNA-očkovacích látok proti Covidu-19 v súvislosti s transhumanizmom.

Väčšina očkovacích látok proti Covidu-19, ktoré sa teraz urýchlene vyvíjajú, sa zásadne odlišuje od klasických. Sú zacielené na zmenu našej biológie a mohli by tak zmeniť biológiu celej ľudskej rasy. Klasické očkovacie látky spustia len imunitnú reakciu a zvýšia produkciu antiteliesok.

Ale celkom inakšie pôsobí mRNA-očkovacia látka. Podľa lekárskej teórie vnikne mRNA do buniek, pričom ich podnieti k tomu, aby produkovali svoj vlastný vírus-protein.

Ide tu o koncept, na ktorom pracoval aj vedec z Harwardu Derrick Rossi, ktorý pomocou zmenenej RNA dokázal úspešne preprogramovať kmeňové bunky. Rossi tvrdí aj to, že je možné prostredníctvom manipulácie génov zmeniť biologické funkcie ľudí.

Blíži sa teda epocha, keď biblická Sodoma a Gomora bude v porovnaní s transhumanizmom len smiešnou epizódkou v histórii.

Transhumanizmom totiž hrozí globálna zmena samotnej podstaty ľudstva.

Mozgy, z ktorých táto šialená idea pochádza, akoby už ani neboli ľudské, ale už vo veľmi pokročilom stave transhumánne.

Tu sa potom ale nevyhnutne vynára otázka – ak je to tak – kto, alebo čo je „to“, čo ich mohlo „stranshumanizovať“?

 

——————–                —————–    

Moja – same vynimocne rekordy mi prinasajuca štatistika:

 

Vcerajsi moj blogovy (dalsi)  „prepadak“ (o skvelom nasom geniovi – len cez 900x) –  co je priam neuveritelne – je v poradi za sebou uz 4O. „prepadak“

V ktorom som bol hlbokou pod mojou priemernou citanostou, ktora obnasa 5725x       !!!!!!

 

Ani jeden z blogerov, ktory tu ma aspon 500 blogov a ma priemernu citanost nad 3000x

Nema s istotou ani len 20 blogov po sebe, ktorych citanost je hlboko nizsia ako jeho priemerna citanost !!!!!!!!!!

 

Takze moj rekord je v tejto discipline urcite SVETOVYM REKORDOM……… a naviac je neprekonatelny a ak, tak len ja ho mozem prekonat a takmer s istotou ho prekonam s dnesnym blogom – ktory je ale za inych okolnosti a inde hodny aspon 100 000x

Mal sehen – vediamo, vediamo……….


—————

Jeden z mojich citatov:

 

SARKAZMUS je velmi ucinna zbran proti nechapavym i proti hlupakom

Merkel nechce Merza: Vedenie CDU Preto Odkladá Zjazd! Spiegel: Je ako Trump

28.10.2020

Takúto analýzu nemáte Nikde v SRmédiách! Merz: Vedenie CDU odkladá zjazd, aby prekazilo moju voľbu. Prezídium CDU rozhodlo, že zjazd strany, na ktorom mal byť zvolený nový šéf CDU a ktorý sa mal konať začiatkom decembra, sa odkladá na neurčito. Až koncom januára sa rozhodne, či bude zvolaný, alebo či sa uskutoční tzv. digitálny zjazd strany s následnou poštovou [...]

Nečakaná záhadná smrť 66 roč. viceprezidenta Bundestagu (Zomiera sa takto? )

27.10.2020

Dole je aj: Radikálni moslimovia v De vzdávajú hold vrahovi parížskeho učiteľa..//..Thomas Oppermann, známy a populárny SPD politik zomrel v nedeľu večer záhadne a úplne prekvapujúco. Bol zdravý ako buk, športoval a pravidelne sa podroboval lekárskym prehliadkam!!! Nefajčil, nepil a nemal nadváhu – bol štíhly a vyšportovaný. Len prednedávnom oznámil, že po [...]

Potvrdené: Vyšetrovaný laptop je Bidenov. Sú tam i fotky maloletých dievčat

26.10.2020

ToSR-mainstreamNepise. PretoSom„Zloba“!!! Dole: Erdogan:To bol protiislamský akt. Razia v berlínskej mešite ///..FBI a Ministerstvo justície USA už dôrazne potvrdili, že v prípade najdeného a vyšetrovaného laptopu vôbec nejde o ruské dezinformácie, ako sa to snažia predkladať občanom americké mainstreamové-proDemokratické médiá, keď o tomto obrovskom škandále [...]

Aktuálna informácia, horúca novinka, práve sa stalo, PRAVDA, mimoriadna správa

Útočník s nožom v Nice zabil troch ľudí a niekoľko ďalších zranil

29.10.2020 10:20, aktualizované: 10:42

Medzi obeťami je žena s odrezanou hlavou. Starosta mesta na twitteri napísal, že išlo pravdepodobne o teroristický útok.

Pilotné testovanie / Dezinfekcia / Zdravotník /

Potvrdili 2 785 nových prípadov, na Covid-19 zomrelo už dvesto osôb

29.10.2020 10:08

Počas stredy laboratória urobili vyše 14-tisíc testov.

Marián Kollár, Ide o pravdu

Ide o pravdu s Kollárom: Ak si premiér myslí, že je odborník na pandémiu, máme všetci problém

29.10.2020 09:37

Premiérovi Matovičovi pre neho v stredu "vybilo poistky". „Pre politikov nie sú lekári partnermi, sme len štafáž,“ hovorí prezident Slovenskej lekárskej komory Marian Kollár.

Maroš Žilinka

Žilinka: Mám silný mandát na reformu prokuratúry

29.10.2020 09:20

Je nepochopiteľné, že dnes rovnakí ľudia rozprávajú o potrebe transparentnosti, a predtým boli proti, hovorí uchádzač o funkciu šéfa prokurátory Maroš Žilinka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,130
Celková čítanosť: 6579011x
Priemerná čítanosť článkov: 5822x

Autor blogu

Kategórie