Založ si blog

100 000 eur Tomu, kto mi Predloží Vedecký Dôkaz, že Koronavírus Skutočne Existuje!

Tu sa ľudia„vyhýbajú“utajeným info! IndeIchČítajúMasy! Tu som„prepadák“Všade Inde ale Super-Trhák!…// Budú to veľmi ľahko zarobené peniaze! Veď predsa keď všetci tí premúdri virológovia, ktorí v médiách a televízii neustále presvedčivo hlásajú existenciu korony a dokazujú to nespočetnými štúdijnými prácami (za ktoré dostali milióny eur), tak nie je problém predložiť taký dôkaz. V opačnom prípade sú ich úžasné práce len podvody.

Pod rafinovanou zámienkou príkladnej starostlivosti o naše zdravie bola nám v skutočnosti nanútená diktatúra korony podľa čínskeho vzoru.

Preto sa už v marci snažil iniciovať o korone vecnú odbornú diskusiu známy nemecký žurnalista – môj ctený kolega – odborník na lekárske vedy a špeciálne na virológiu, autor niekoľkých publikácií, Hans Tolzin (napr. kniha „Die Seuchen-Erfinder“ – „Vynálezcovia epidémií“).

Hans skúmal a analyzoval vedecky už v roku 2003 všetky fakty  o prvej pandémii v tomto storočí, SARS-pandémii.

Vo svojej skvelej knihe „Vynálezcovia epidémií“ ju označil za zárobkové robenie paniky a uviedol v nej podrobne všetky dôvody, ktoré v zákulisí svetového javiska viedli „vynálezcov“ k tomu, aby „vynašli“ SARS-pandémiu. Dnes sa vie, že sa v skutočnosti nekonala vtedy žiadna pandémia.

A je to práve „provokatér-bojovník“ Tolzin, ktorý sa zaviazal – vyhlásil to v marci v médiách a dal to záväzne potvrdiť notárom – vyplatiť 100 000 eur tomu, kto mu do 31.12. 2020 predloží vedecký dôkaz, že koronavírus skutočne existuje.

Dajme v ďalšom slovo Tolzinovi:

“V roku 2003 som analyzoval početné odborné publikácie o SARS-e a nenašiel som jediný presvedčivý dôkaz o existencii nejakého vírusu, ktorý mal byť šíriteľom údajnej pandémie. A to isté platí aj  pre súčasnú podobnú SARS-2 pandémiu, koronu. Všetky opatrenia vztiahnuté na ňu sú len robením paniky a obmedzením našich občianskych základných práv.

Preto prehlasujem nasledovné:

Neexistuje žiadny dôkaz pre existenciu koronavírusu SARS-CoV-2, ktorý  by bol príčinou ochorenia dýchacích ciest.

Existujú len pochybné nespoľahlivé testy, ktoré neboli nikdy spoľahlivo nastavené a overené.

Virológovia (nie ale všetci) si nárokujú absolútne neoprávnene na neomylnosť pri vyhlasovaní svojich diagnóz len na základe pochybných laboratórnych testov.

A každý z nás môže podľa týchto  nedokonalých testov byť vírus-pozitívny a napriek tomu byť a aj ostať úplne zdravý.

Dosiaľ sa nekonala žiadna objektívna odborná diskusia o otázke skutočných dôkazov existencie korona-vírusu a o skutočnej príčine čoraz viac sa množiacich ťažkých ochorení dýchacích ciest.

Preto som vypísal odmenu 100 000 eur pre toho, kto mi zašle požadovaný exaktný vedecký dôkaz, že vírus korony naozaj existuje.“

Uzavriem tým, že Hans Tolzin nie je jediným odborníkom,  ktorý tvrdí, že korona vírus neexistuje a ak, tak len v hlavách istých virológov.

Vedecký dôkaz mu možno zaslať na

redaktion@impf-report.de

————————————————————————————————————————

 

Moja „zázračná“ blogová štatistika – s absolútnym paradoxom, ktorý štatistická matematika  jednoznacne vylučuje :

 

Ide o to, že Je absolútne vylúčené, aby priemer čítanosti stále stúpal –  u mna dosiahol cez 5700x – ked z mojich poslednych 37 blogov mali len 2 blogy citanost 4400x ; 22 blogov citanost cez 1000x;  1 blog citanost 620x;

10 blogov cez 2000x;  2 blogy cez 3000x

 

Ale na to, aby bola priemerna citanost uvedenych 5700 x – bol by musel mat kazdy z 37 blogov citanost okolo 5700x !!!!

Som jedinecna vynimka z matematickej statistiky – tu na Pravde.    Nikde inde som taketo nieco nikdy nedosiahol!!!!!

 

Vychadzam z toho, ze dnes to bude pokracovat ——- prve tri roky to samozrejme tu neexistovalo u mna – tam statistika SEDELA!!! Pricom kazdy jediny moj blog mal v tom case VYSOKU CITANOST !!!!!!!!!!

   Potom odrazu prisiel „CISARSKY REZ od BOHA  MATEMATICKEJ STATISTIKY“  a nastal moj zazrak statistiky a bola mi tak udelena VYNIMOCNOST:::::::


——————————————————————————–

Moj predosly blog – absolutny TRHAK    tu mal len ubohych    1140x – rebricek sa na neho smial len z dialky, a tak bol len prepadak………..

 

pre porovnanie: tiez moj blog zo septembra 15, ale z 2017 – ked moje statistiky tu este sedeli – bola citanost viac ako 12 000x    a samozrejme kraloval v rebricku najvyssie!!!!!!!

Súcit? Korupcia? Viceprezidentka EÚ parlam. chce pre LesbosMigrantov veľké výletné lode

18.09.2020

Dole je: Berlín v prípade Navaľnyj zavádza s pomocou médií celý svet. Lavrovov komentár!..// Katarina Barley (SPD), viceprezidentka EÚ parlamentu žiada od Bruselu milióny. Tie majú byť vyplatené spoločnostiam, ktoré vlastnia veľké výletné lode (plaviace sa za normálnych okolností po moriach), ktoré by tieto potom dali k dispozícii na bývanie pre utečencov z [...]

Nemci dali hlasy Islamistom: Voľby NRW! Od 2015: 2645 procesov pre teror v De! Teror Islamizmu

15.09.2020

Len tu najdete „Zadržiavané“ informácie: V nedeľu 13.9. sa konali komunálne voľby v spolkovej krajine s najväčším počtom obyvateľov (18 miliónov obyvateľov, hlavné mesto Düsseldorf), kde je v Nemecku aj najviac moslimov. Kandidovali aj prívrženci politického islamu, ktorí robia všetko pre to, aby sa dostali do významných pozícií komunálnej politiky, najmä [...]

Vznik štátu Nemecko-FrancúzskaFederácia? VoľbyUSA: Hrozí chaos i krvavé násilie!

12.09.2020

Najinformovanejší slobodný slovenský zahr. žurnalista, ale tu Mizerne „Navštevovný“//.. Vystúpi Berlín i Paríž z EÚ? Tam sa množia hlasy, že EÚ v tej forme, v akej je v súčasnosti, nemá nijakú perspektívnu budúcnosť a že je v nej veľa štátov, ktoré sa v podstate len nechávajú ťahať dvoma motormi – nemeckým a francúzskym. Teraz sa za takú federáciu [...]

Igor Matovič

NAŽIVO: Matovič o peniazoch svojej manželky. V Arca Capital peniaze nemala, v Arca Investments 600-tisíc

19.09.2020 17:00

Brífing predsedu vlády Igora Matoviča na tému Arca Capital. Podľa medializovaných informácií prostredníctvom tejto finančnej spoločnosti investovala premiérova manželka milióny.

Virus Outbreak Venezuela

Šéf diplomacie USA Pompeo povedal, že venezuelský prezident Maduro by mal odísť

19.09.2020 16:53

Pompeo Madura označil za vodcu, ktorý zničil svoju vlastnú krajinu.

Migrant / Utečenec /

Do nového tábora na ostrove Lesbos presunuli už približne 9-tisíc migrantov

19.09.2020 16:00

Niektorí z migrantov sa zdráhali presunúť sa do nového tábora v obavách, že v ňom zostanú uviaznutí.

Ľudovít Makó

Sudca rozhoduje o väzbe pre Makóa

19.09.2020 15:34, aktualizované: 16:01

Pôjde bývalý šéf kriminálky finančnej správy do väzby? Rozhoduje o tom súd v Banskej Bystrici.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,110
Celková čítanosť: 6354685x
Priemerná čítanosť článkov: 5725x

Autor blogu

Kategórie