Založ si blog

Nemci dali hlasy Islamistom: Voľby NRW! Od 2015: 2645 procesov pre teror v De! Teror Islamizmu

Len tu najdete „Zadržiavané“ informácie: V nedeľu 13.9. sa konali komunálne voľby v spolkovej krajine s najväčším počtom obyvateľov (18 miliónov obyvateľov, hlavné mesto Düsseldorf), kde je v Nemecku aj najviac moslimov.

Kandidovali aj prívrženci politického islamu, ktorí robia všetko pre to, aby sa dostali do významných pozícií komunálnej politiky, najmä ako mestskí poslanci veľkomiest Kolín, Duisburg, Essen, Wuppertal, Düsseldorf, Dortmund,….

Mnohí z týchto islamistických kandidátov sú dokonca členmi tzv. klasických etablovaných strán (v Nemecku, kde vládne politika „korektnosti“ je to možné).

Napríklad v Krefelde, v jednom volebnom obvode kandidoval ako člen CDU za mestského poslanca istý Mehmet Demir, ktorý je zároveň funkcionárom „zlopovestného“ DITIB-u, islamskej organizácie riadenej Ankarou. Okrem  toho je tento radikálny islamista aktivistom turecko-šovinistickej organizácie v Nemecku – názvu  Graue Wölfe (Siví vlci).

Prečo sa CDU ešte vôbec nazýva Kresťansko Demokratickou Uniou, keď môžu byť jej členmi moslimovia a dokonca i radikálni moslimovia, ktorí sú evidentne nepriatelia kresťanstva?

Je to nielen hanba, ale aj podlá zrada princípov a ideálov kresťanstva.

Ešte jeden z početných podobných prípadov v tejto spolkovej krajine:

Tentoraz zo strany Zelených, za ktorých kandidoval za poslanca Mesta Bielefeld moslim fundamentalista Selvet Kocabey, funkcionár nebezpečného hnutia Milli- Görüs, ktoré sa ideologicky opiera o extrémistické islamistické Moslimské Bratstvo. Pritom je hnutie  Milli- Görüs sledované Spolkovým Úradom pre ochranu ústavy, ako organizácia nebezpečná pre nemecký štát.

Len niekoľko dní pred voľbami konečne precitli z letargie politickej „korektnosti“ aj niektoré mainstream médiá. Odvážni občania a skutočne demokratickí kresťania organizovali vo viacerých mestách akcie, kde upozorňovali na toto nebezpečie a bombardovali média E-mailami, kde ich o tom informovali.

Na základe takýchto iniciatív potom odrazu začali niektoré médiá varovať politické strany pred nebezpečím ich infiltrácie politickým islamom. Pre nedeľné voľby to už ale bolo neskoro. Politický islam svojimi kandidátmi už prenikne do vysokých funkcií komunálnej politiky.

Je to smutné a tragické, lebo tak médiá, ako aj etablované strany vedia o tejto situácii celé roky a nič proti tomu neurobili.

Z toho vyplýva len jedno:

Niektoré kresťanské strany v Nemecku sa dobrovoľne islamizujú.

_________________________________

 

Berlín: Od 2015 bolo 2645 procesov kvôli islamistickému teroru

Nedávny teroristický útok 30 ročného azylanta z Iraku, Sarmada A. v Berlíne opäť raz vyniesol na svetlo, aké obrovské bezpečnostné riziko hrozí Nemcom v ich krajine v dôsledku fundamentálne katastrofálnej utečeneckej politke, ktorá stále pokračuje.

Je absolútnym cynizmom vlády voči občanom, že v Nemecku sú naďalej možné také prípady, ako je prípad Sarmada A., ktorý je v Nemecku už 5 rokov, pričom už mal niekoľkokrát do činenia s políciou, jeho azyl bol pred troma rokmi zamietnutý a hoci mal byť dávno vyhostený, tak na berlínskej diaľnici atakoval svojím autom viacerých vodičov, pričom ťažko zranil troch motorkárov a pritom volal Alahu Akbar.

A ako v stovkách podobných prípadov, neskončil vo väzení, ale na psychiatrii, kam ho poslal súd.

Aj tu sa prejavila brutálna ideológia islamu, ktorej obeťou sa môže stať ktorýkoľvek občan v EÚ.

Len v roku 2019 zaviedla nemecká Štátna prokuratúra vyšetrovanie 663 teroristických útokov islamistov.

  1. september 2015 vôjde do nemeckých dejín ako deň, keď nemecká kancelárka porušila svoju prísahu, v ktorej každý raz, keď vyhrala kancelárske voľby, sľubovala slávnostne, že urobí všetko čo stojí v jej moci, aby vždy ochraňovala svoj národ.
  2. septembra ale nezákonným otvorením hraníc vydala svoj národ takpovediac do rúk početných islamských násilníkov a islamistických teroristov, ktorí prišli spolu so státisíckami utečencov bez akejkoľvek kontroly do Nemecka.

Okrem toho utečenecká politika kancelárky vytiahla z vrecák občanov stovky miliard eur pre potreby a v mnohých prípadoch i na prepych utečencov.

Pritom o potreby tých občanov, ktorí žijú v biede a nedôstojnej úbohosti sa kancelárka nikdy nestarala a neurobila nič pre zlepšenie ich situácie. Nevyhlásila nijaký štátny program na zlepšenie ich situácie.

Voči utečencom bola Mutti, ale voči vlastným bola neľútostnou zlou macochou.

Merkel a jej vláda sa napriek 2645 prípadom islamistického terorizmu v Nemecku od  otvorenia hraníc a tisíckam pripadov znásilňovnia a sexuálneho obťažovania žien islamskými migrantami, ako i 1,3 miliónom trestných činov migrantov, nehanbí tvrdiť, že bezpečnosť občanov v Nemecku nebola nikdy taká vysoká ako v súčasnosti.

A mainstream poslušne opakuje doslova tieto bezočivé lži.

Súcit? Korupcia? Viceprezidentka EÚ parlam. chce pre LesbosMigrantov veľké výletné lode

18.09.2020

Dole je: Berlín v prípade Navaľnyj zavádza s pomocou médií celý svet. Lavrovov komentár!..// Katarina Barley (SPD), viceprezidentka EÚ parlamentu žiada od Bruselu milióny. Tie majú byť vyplatené spoločnostiam, ktoré vlastnia veľké výletné lode (plaviace sa za normálnych okolností po moriach), ktoré by tieto potom dali k dispozícii na bývanie pre utečencov z [...]

100 000 eur Tomu, kto mi Predloží Vedecký Dôkaz, že Koronavírus Skutočne Existuje!

16.09.2020

Tu sa ľudia„vyhýbajú“utajeným info! IndeIchČítajúMasy! Tu som„prepadák“Všade Inde ale Super-Trhák!…// Budú to veľmi ľahko zarobené peniaze! Veď predsa keď všetci tí premúdri virológovia, ktorí v médiách a televízii neustále presvedčivo hlásajú existenciu korony a dokazujú to nespočetnými štúdijnými prácami (za ktoré dostali milióny eur), tak nie [...]

Vznik štátu Nemecko-FrancúzskaFederácia? VoľbyUSA: Hrozí chaos i krvavé násilie!

12.09.2020

Najinformovanejší slobodný slovenský zahr. žurnalista, ale tu Mizerne „Navštevovný“//.. Vystúpi Berlín i Paríž z EÚ? Tam sa množia hlasy, že EÚ v tej forme, v akej je v súčasnosti, nemá nijakú perspektívnu budúcnosť a že je v nej veľa štátov, ktoré sa v podstate len nechávajú ťahať dvoma motormi – nemeckým a francúzskym. Teraz sa za takú federáciu [...]

Igor Matovič

NAŽIVO: Matovič o peniazoch svojej manželky. V Arca Capital peniaze nemala, v Arca Investments 600-tisíc

19.09.2020 17:00

Brífing predsedu vlády Igora Matoviča na tému Arca Capital. Podľa medializovaných informácií prostredníctvom tejto finančnej spoločnosti investovala premiérova manželka milióny.

Virus Outbreak Venezuela

Šéf diplomacie USA Pompeo povedal, že venezuelský prezident Maduro by mal odísť

19.09.2020 16:53

Pompeo Madura označil za vodcu, ktorý zničil svoju vlastnú krajinu.

Migrant / Utečenec /

Do nového tábora na ostrove Lesbos presunuli už približne 9-tisíc migrantov

19.09.2020 16:00

Niektorí z migrantov sa zdráhali presunúť sa do nového tábora v obavách, že v ňom zostanú uviaznutí.

Ľudovít Makó

Sudca rozhoduje o väzbe pre Makóa

19.09.2020 15:34, aktualizované: 16:01

Pôjde bývalý šéf kriminálky finančnej správy do väzby? Rozhoduje o tom súd v Banskej Bystrici.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,110
Celková čítanosť: 6354640x
Priemerná čítanosť článkov: 5725x

Autor blogu

Kategórie