Založ si blog

Vicešéf frakcie CDU/CSU prirovnal Nemecko k NDR i k naci-diktatúre

A ešte 2 Polit-Info a Len Tu: 1,Nemecko sa stáva kráľovstvom drogových dílerov z Afriky 2,Zatajovaná pravda: Do De prichádza denne do 400 migrantov.//…Arnold Vaatz je vicešéf frakcie CDU-CSU v Bundestagu, to znamená, že patrí k špičkovým politikom CDU. To čo povedal, lepšie povedané publikoval, tak keby za tým nestálo jeho meno, tak každý, kto dobre pozná nemeckú politiku, by bol presvedčený, že to vyšlo z „dielne“ AfD.

Svoj kritický príspevok k súčasnej politickej situácii v Nemecku neuverejnil v žiadnych provládnych médiách, ale v jednom nemeckom pravicovo konzervatívnom magazíne, ktorý je absolútnym tabu pre politikov CDU, SPD, FDP, Ľavice, i Zelených.

O.i. uviedol: „Je zásadnou otázkou, prečo turbulentné demonštrácie v Nemecku za Black Lives Matter a proti rasizmu boli nadšene pozdravované a oslavované vládnymi politikmi i časťou opozície, ale pokojné demonštrácie 1. augusta proti korona opatreniam, boli opovržlivo odsudzované a zatracované, pričom politici ich chceli zakázať. Pritom na to nebol ani len najmenší dôvod.

V Berlíne na príkaz politikov ich polícia musela ukončiť. V prvom prípade samozrejme  nie.

To sú pomery aké boli v NDR – čo sa vláde nepozdávalo, to jednoducho zakázala, napriek tomu sa označovala za demokratickú. To isté sa robí v súčasnom Nemecku.“

Vaatz obviňuje vládu Merkel, že preberá čoraz viac politické stratégie NDR.

Sarrazina za „rebelstvo“ SPD vylúčila zo svojich radov.

Čaká to isté aj Vaatza? Kancelárka, ktorú Vaatz obvinil, aj keď ju priamo nemenoval, sa zatiaľ neozvala k tomu. Dá sa ale očakávať, že to urobia v jej poverení jej politickí lokaji.

Ďalšie Vaatzove slová vyznievajú takto:

„Každým mesiacom sa Berlín učí od NDR čoraz viac. Napr. klame, keď oznamuje počet demonštrantov (extrémne ich redukuje)  na demonštráciách protivládnych.

Presne ti isté sa robilo v NDR.

Ak niekto u nás demonštruje proti vládnym nariadeniam, tak je veľmi rýchlo difamovaný ako nacista. Ak sa v Hitlerovom Nemecku niekto pokúsil postaviť na odpor proti vtedajšej politike, tak bol označený za komunistu, a to bol jeho koniec.“

Vaatz si zaslúži obdiv a uznanie a veľkú podporu skutočných demokratov.


 

Nemecko sa stáva kráľovstvom drogových dílerov z Afriky: Polícia je opatrná, lebo BlackLivesMatter. Díleri kráľuju i v Mannheime

Kolín, Berlín, Hamburg, Mníchov, Stuttgart, Hannover, Frankfurt,….nielen najväčšie nemecké veľkomestá, ale aj stredne veľké mestá medzi 100 000 až 400 000 obyvateľov sú čoraz viac zaplavované drogovými dílermi najmä z Afriky.

Odkedy nemeckí politici,  predovšetkým Zeleni a Ľavica, čiastočne SPD, ako aj ich devótne „nezávislé“ médiá (napr. Berliner Zeitung, Tagespiegel,…) začali diskriminovať vlastnú políciu tým , že ju obvinili z toho, že pri kontrolách osôb  a pri iných policajných zásahoch diskriminuje tých, ktorí nie sú bieli, je nemecká polícia maximálne zneistená. Policajti sa obávajú toho, že ich ľahko možno označiť za rasistov a či neonacistov.

To všetko spôsobilo zavedenie antidiskriminačného zákona berlínskym Senátom, kde vládne koalícia SPD, Zelení, Ľavica.

In Deutschlandfunk sa k tomu vyjadril Benjamin Jendro, hovorca policajných odborov Berlín:

„Väčšina drogových dílerov je z Afriky.  V zmysle nového zákona môžu polícii kedykoľvek pohroziť s trestným oznámením, že boli pri kontrole diskriminovaní, pričom na základe niektorých takýchto udaní sa môže stať, že policajti dostanú príkaz, aby určité kontroly nerobili. To bude mať za následok, že čoraz viac policajtov nebude chcieť robiť prevetívne zásahy, ale len úplne nevyhnutné zásahy.“

To všetko prefíkaní africkí drogoví díleri samozrejme vedia a veľké zneistenie polície aj využívajú.

Inými slovami – čo Jendro nemohol povedať priamo – policajti sa začali obávať afrických kriminálnikov, ktorí od Senátu dostali možnosť robiť z nich rasistov.

Zákon platí ešte len dva mesiace, ale obchod s drogami už z toho ťaží nebývalým spôsobom.

V jeho zmysle musia policajti veľmi precízne všetko dokumentovať a dokazovať, že pri zásahoch proti delikventom, ktorí nemajú bielu pleť sa nedopustili ničoho, čo by mohlo byť čo len najmenším náznakom rasizmu.

Napríklad v Mannheime (300 000 obyvateľov) – ako som sa dozvedel od môjho policajného informanta – bol ešte donedávna relatívne malý obchod s drogami. To sa odrazu pred niekoľkými týždňami extrémne zmenilo. Do mesta prišli dva silné drogové africké gangy.

A jeden z nich – všetko urastení a agresívni mladí muži z Gambie – obsadil pre svoje obchody viaceré časti Mannheimu, okrem iného aj centrum mesta.

Polizeipräsidium Mannheimu nariadilo vytvorenie veľkej policajnej skupiny s krycím menom Rauschgift (Drogy), ktorú tvorilo niekoľko desiatok policajtov a ich úlohou bolo sledovanie a pozorovanie členov drogového gangu, pričom viacerí ich sledovali v civile a nadväzovali s nimi ako potenciálni zákazníci kontakty za účelom odhalenia ich trestných činov.

Za normálnych okolností – pred zavedením nezmyselného berlínskeho zákona – by celá vec bola prebehla rýchlo a efektívne.

Teraz, keď sú policajti zastrašovaní vlastnými politikmi, tak to trvalo viac ako 6 týždňov, kým prišlo k policajnému zásahu. Pričom, ako mi bolo povedané, policajti mali zadokumentovaných už viac ako 100 deliktov nedovoleného obchodovania s drogami a pritom identifikovali niekoľko desiatok dílerov.

A až potom sa konečne odvážili zatknúť len šiestich z nich a oznámiť to prokurátorovi, ktorý požiadal Hlavný súd Mesta Mannheim, aby vydal na nich zatýkací rozkaz. Medzi časom sú všetci šiesti už v mannheimskej väznici.

Napriek veľkej opatrnosti a korektnosti policajtov pri ich akcii sa policajti, ktorí dílerov zatýkali, musia obávať, že právnici dílerov ich obvinia z rasizmu.

——————

Zatajovaná nepríjemná pravda: Do Nemecka prichádza denne takmer 400 migrantov

Žiadne nemecké noviny a samozrejme ani televízia o tom neinformovali! Jedine periodikum  Rheinische Post informovalo v sobotu nemeckú verejnosť o tom, že počet utečencov, ktorí každý deň prekročia hranice Nemecka opäť extrémne narastá.

V súčasnosti je to okolo 400 na deň. To znamená, že za mesiac ich príde až 12 000. Tendencia je stúpajúca.

Slová politika a publicistu Thila Sarrazina sa čoraz výraznejšie napĺňajú:

„Nemecko sa samo zničí a rozloží“

Po explózii v Bejrúte sa chystá mnoho tisíc zúfalých Libanončanov do EÚ a najmä do Nemecka.

Rheinische Post uvádza, že v prvých mesiacoch pandémie boli počty utečencov prichádzajúcich do Nemecka relatívne nízke – medzi nimi bolo však 2000 osôb, ktoré prišli s koronou.

Od júna počet utečencov začal narastať, a to predovšetkým z preplnených utečeneckých táborov na gréckych ostrovov, ale aj z Tunisu a Maroka.

Vôbec sa teda nenaplnili slová vládnych politikov z minulého roka, keď sa hovorilo o tom, že ich bude prichádzať čoraz menej.

Pravdou je opak!

Súcit? Korupcia? Viceprezidentka EÚ parlam. chce pre LesbosMigrantov veľké výletné lode

18.09.2020

Dole je: Berlín v prípade Navaľnyj zavádza s pomocou médií celý svet. Lavrovov komentár!..// Katarina Barley (SPD), viceprezidentka EÚ parlamentu žiada od Bruselu milióny. Tie majú byť vyplatené spoločnostiam, ktoré vlastnia veľké výletné lode (plaviace sa za normálnych okolností po moriach), ktoré by tieto potom dali k dispozícii na bývanie pre utečencov z [...]

100 000 eur Tomu, kto mi Predloží Vedecký Dôkaz, že Koronavírus Skutočne Existuje!

16.09.2020

Tu sa ľudia„vyhýbajú“utajeným info! IndeIchČítajúMasy! Tu som„prepadák“Všade Inde ale Super-Trhák!…// Budú to veľmi ľahko zarobené peniaze! Veď predsa keď všetci tí premúdri virológovia, ktorí v médiách a televízii neustále presvedčivo hlásajú existenciu korony a dokazujú to nespočetnými štúdijnými prácami (za ktoré dostali milióny eur), tak nie [...]

Nemci dali hlasy Islamistom: Voľby NRW! Od 2015: 2645 procesov pre teror v De! Teror Islamizmu

15.09.2020

Len tu najdete „Zadržiavané“ informácie: V nedeľu 13.9. sa konali komunálne voľby v spolkovej krajine s najväčším počtom obyvateľov (18 miliónov obyvateľov, hlavné mesto Düsseldorf), kde je v Nemecku aj najviac moslimov. Kandidovali aj prívrženci politického islamu, ktorí robia všetko pre to, aby sa dostali do významných pozícií komunálnej politiky, najmä [...]

Igor Matovič

OČAKÁVAME: Matovič o peniazoch svojej manželky

19.09.2020 17:00

Brífing predsedu vlády Igora Matoviča na tému Arca Capital. Podľa medializovaných informácií prostredníctvom tejto finančnej spoločnosti investovala premiérova manželka milióny.

Virus Outbreak Venezuela

Šéf diplomacie USA Pompeo povedal, že venezuelský prezident Maduro by mal odísť

19.09.2020 16:53

Pompeo Madura označil za vodcu, ktorý zničil svoju vlastnú krajinu.

Migrant / Utečenec /

Do nového tábora na ostrove Lesbos presunuli už približne 9-tisíc migrantov

19.09.2020 16:00

Niektorí z migrantov sa zdráhali presunúť sa do nového tábora v obavách, že v ňom zostanú uviaznutí.

Ľudovít Makó

Sudca rozhoduje o väzbe pre Makóa

19.09.2020 15:34, aktualizované: 16:01

Pôjde bývalý šéf kriminálky finančnej správy do väzby? Rozhoduje o tom súd v Banskej Bystrici.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,110
Celková čítanosť: 6354570x
Priemerná čítanosť článkov: 5725x

Autor blogu

Kategórie