Založ si blog

Azylant sexuálne obťažoval primátorku miliónovéhoKolína n. R. Polícia stála vedľa

Elfi Scho-Antwerpes (SPD) – kolínska primátorka sa stala cez víkend obeťou sexuálneho násilia. Stalo sa tak na ulici Marsilstein Straße, kde sa konali slávnosti v rámci podujatia Christopher Street Days, ktoré bolo presunuté na október.

Vyjadrila sa k tomu nasledovne:

„Chcela som sa osobne presvedčiť, ako sa ľudia správajú v priebehu osláv. Podišla som ku skupine mladých mužov (migrantov), ktorí oslavovali bez rúšok a nedodržiavali medzi sebou predpísaný odstup.

Keď som ich na to upozornila, tak jeden z nich pristúpil celkom blízko ku mne a jeho oči vyžarovali šialenstvo – naše nosy sa dotkli. Odrazu ma chytil za prsníky – bolo to strašné.“

Povedala, že muž mal okolo 30 rokov a že očividne mal migračné pozadie.

Strašné je však najmä to, že mladý migrant (jeho národnosť ostáva utajená) si to dovolil urobiť za bieleho dňa uprostred nemeckého veľkomesta a kde boli masy ľudí a všade aj policajti.

Hoci primátorka bola na smrť šokovaná, tak volala na pomoc policajtov, ktorí boli celkom v blízkosti a muža identifikovali a potom pustili preč. Aj to je strašné a hanebné – ale nemecká polícia je už vlastnými politikmi (Zelenými a Ľavicou) totálne zneistená a má obavy, že ju politici hneď podozrievajú z rasizmu.

Primátorka potom ešte neuveriteľn naivne konštatovala, že migrant sa jej ani len neospravedlnil. Priznala aj to, že to v nej zanechalo nepríjemné pocity. Tiež veľmi naivne povedala, že s takým útokom nepočítala.

Akoby nevedela, že jej mesto sa smutne preslávilo, všade vo svete dobre známou silvestrovskou nocou, keď hordy migrantov pred katolíckym Dómom v roku 2016 celé  hodiny sexuálne obťažovali kolínske ženy. Takto sa svojimi výpoveďami len hlúpo diskreditovala a migranti sa z nej len smejú, lebo toto sa medzi nimi okamžite roznesie po celom Nemecku i po EÚ a budú sa chovať ku kresťanským ženám ešte brutálnejšie a násilnejšie.

Reakcia kolinskej primátorky len ukazuje, ako sú vzdialení nemeckí politici od reality veľkej väčšiny obyvateľstva, ktoré sa musi každodenne konfrontovať s migrantami.

To sa týka najmä žien a dievčat, ktoré na rozdiel od pani primátorky musia neustála počítať s tým, že sa môžu stať obeťami násilia migrantov. Najmä ak nepatria k veľmi bohatej vrstve a každý deň používajú verejné dopravné prostriedky a naviac večer a v noci si nemôžu niektoré ženy a dievčatá dovoliť ani drahý taxik.

A čo je najhoršie v nemeckej krajine, tak nemôžu o svojich strachoch ani len verejne hovoriť, lebo médiá a politici z nich hneď urobia extrémistky, rasistky a neonacistky.

——————

Obvykle lžive „odvazne“ psychopaticke vylevy krala psychopatov

ma neminuli ani pod vcerajsim blogom. Ubohost vnutra non plus ultra!!!!!!!!!!

Su ale tak stereotypné a nudne tupe, že ich obsahu neuveri ani najvacsi idiot.

Mimochodom:  Kto pracuje pre diabla, ten ma peklo iste

——–

A pozdravujem mojich priaznivcov

————-

 

Štatiska len pre moje „ucely“:

 

Po mojich „narekoch a lamentaciach“, ze rebricek sa ku mne sprava „macossky“ ma odrazu v poslednom blogu „prijal“ a dokonca na chvilku ma dal na druhe miesto, aj ked som mal len mizerne cislo 2000x.

A v tomto pripade odrazu ani neprislo k  u mna tak typickemu zlomu:

Ze  po troch ci štyroch hodinach „uspesnej“ citanosti pride necakany krach a už skoro nikto ma nenavstivi. Pozoruhodny fenomen velmi………

Sokrates, Najgeniálnejší filozof. Génius väčší ako Einstein. Ježiš sa učil od neho

10.07.2020

Vyhlásil o sebe niečo, čo zaznamenal len Proklos – iný starogrécky génius, svetu málo známy. Preto to aj ostalo neznáme. Znie to: Sláva mnohých mudrcov spočíva len na zlej pamäti ich poslucháčov – alebo na prílišnej hlúposti ich obdivovateľov. Moja sláva je ale založená na obdive a uznaní najmúdrejších a preto nezapadne nikdy. Bolo to proroctvo, ktoré sa naplnilo [...]

Evo Morales: Justícia vyrobila dôkazy a ma obžalovala z terorizmu. USA sú v tom

09.07.2020

Puč proti prezidentovi Salvadorovi Allendemu v Čile v roku 1973 a puč proti prezidentovi Bolívie v roku 2019 má ten istý rukopis a ten má pôvod v USA. Allende prišiel o život a Moralesa vyhnali do exilu. V pondelok Bolívijská generálna prokuratúra oficiálne obžalovala z terorizmu a financovania teroristických aktivít prezidenta Moralesa a navrhla vziať ho do vyšetrovacej [...]

3 info (len tu) o azylantoch a islamoteroristoch, ako „milujú“ Európu ! !!

07.07.2020

Rím sa pýta: Plánujú islamskí teroristi „útok“ na Európu? Po tom, čo odhalila polícia, je strach naozaj oprávnený. A to o to viac, že nie všetko sa polícii takto podarí! V južnom Taliansku vo velkom prístave mesta Salerno zhabala talianska polícia pred niekoľkými dňami 14 ton drogy amfetamín. Drogy boli vyprodukované v Sýrii a boli určené pre európsky trh. Ich [...]

Lebanon

Bomba? Libanonský prezident pripúšťa zásah zvonka

07.08.2020 18:18

Krátko po tom, čo polícia rozohnala demonštrantov, obviňujúcich úrady z nedbalosti, ktorá viedla k ničivej explózii v Bejrúte, libanonský prezident varoval pred predčasnými závermi.

LIETADLO havária india

Pri havárii lietadla zahynulo najmenej 16 ľudí, 123 utrpelo zranenia

07.08.2020 18:02, aktualizované: 19:15

Lietadlo spoločnosti Air India Express v juhoindickom štáte Kérala skĺzlo z dráhy a rozlomilo sa.

pocasie-8-8-2020

Slnko nás cez víkend upraží, kedy príde úľava?

07.08.2020 16:45

Kto má rád teplo, môže si cez víkend vychutnať trópy, kto nie túžobne čaká, kedy sa ďalšia vlna horúčav skončí. Je aspoň nejaká nádej?

bratislava, magistrat

Bratislave pomáha vyhodnocovať situáciu COVID semafor

07.08.2020 16:43

Situáciu a riziká súvisiace s pandémiou koronavírusu pomáha na území hlavného mesta SR vyhodnocovať tzv. COVID semafor.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,096
Celková čítanosť: 6180929x
Priemerná čítanosť článkov: 5640x

Autor blogu

Kategórie