Založ si blog

Tzv. anti-rasizmus nie je demokracia, ale je to komunizmus 21. storočia

Vyhlásil to známy francúzsky filozof a publicista Alain Finkielkraut, člen Academie Francaise. Je synom poľsko-židovských rodičov, ktorým sa podarilo prežiť hrôzy koncentračného tábora.

Viackrát kritizoval vo verejných diskusiách tzv. migráciu a moslimský antisemitizmu.

Pred niekoľkými dňami sa vyjadril neobyčajne kriticky k tzv. anti-rasizmus hnutiu. To čo povedal sa  v žiadnom prípade nepáčilo mainstreamu a BlackLiveMatter-aktivistom. Vyčíta im, že svojím „kultúrrelativizmom“ ospravedlňujú neospravedlniteľné: Utláčanie žien a nenávisť „nevercov“ v moslimskom milieu.

Nekontrolovanú masovú migráciu do EÚ, ktorú iniciovala nemecká kancelárka, nazval utečeneckou politikou nemeckého zlého svedomia. Jej dôsledok – vznik multikultúrnej spoločnosti v Európe označil ako hlavnú príčinu rastúceho antisemitizmu.

Povedal, že si je istý, že antisemitizmus vo Francúzsku a Európe by bol len okrajovým problémom, keby naša európska spoločnosť nebola proti svojej vôli pretransformovaná  do multikultúrnej spoločnosti.

Finkielkraut si je tiež istý v tom, že bez kancelárkinho „Wir schaffen das!“, ktoré umožnilo príchod poldruha milióna utečencov do Nemecka by nebolo prišlo ani k Brexitu.

Vyhlásil:

„Európanov sa nikto nepýtal, či súhlasia s príchodom toľkých utečencov. Ale európska civilizácia si chce zachovať svoju identitu a aj európske národy to chcú. Preto bolo nezmyslom hlásať – wir schaffen das. Platí totiž – ihr schafft es nicht.

Táto zmes z extrémneho moralizmu a ekonomických záujmov je odpudzujúco-odporná. Nemci sa takto chceli vykúpiť a byť potom pokladaní za bezúhonný vysoko morálny národ. Ale tak to nefunguje – lebo na to doplácajú najmä židia, ktorí sú hlavnými obeťami, keď prichádza do Európy čoraz viac moslimských utečencov.“

Aby sa tento fakt zakryl – tak bolo potrebné, za všetko čo sa židom stane zo strany utečencov, nájsť vhodného vinníka. A to je pravica a pravicoví extrémisti.Ale verejnosť túto lož už dávno odhalila a nedá sa zavádzať!

Za takéto a podobné vyjadrenia sa filozof stal objektom nenávisti islamistov a Ľavice vo Francúzsku. A tí sa ho usilujú podľa nemeckého vzoru onálepkovať ako rasistu, islamofóba a konzervatívneho pravičiara.

Finkielkraut sa ale nedá ničím  zastrašiť a ďalej neohrozene bojuje proti politickému islamu a proti „utečeneckému merkelizmu“.

A novodobý anti-rasizmus je pre neho len maskovaný komunizmus 21. storočia

————————-

Neobycajna  Štatistika:

Fenomen „len-Bednar“

V juni citanost mojich blogov bola:   

2360x,   844x, 1190x,  1600x,

1920x,  1340x,  1640x,  880x,  2120x,  1180x,  970x,  1480x, 1800x,

1080x,  3800x,  2302x, 2540x,  1180x,  2267x,  2324x

Napriek tejto mizernej serii mojej citanosti mi za jun stupol celkovy priemer z 5508x na 5535x

Co je matematicko-statisticky pravdepodobne asi 0,00000000001 percenta.

Vie to niekto vysvetlit inaksie?

A len mimochodom – take ubohe serie citanosti tu nema ziaden bloger, ktory dosahuje viac ako 3500x priemernu citanost – alebo vie niekto o takom?     

Som proste zazrak hoch zwei!!!!!

A take serie mam uz dlhodobo – prve tri roky ale tomu tak nebolo


———————————————————————————————————————————

Silnejšia psychopatia tu na blogoch uz ani nie je mozna:

Nikto nedava tak casto pod moje politicke blogy  take velke mnozstvo psychopatickych exkrementov, ktore nosi v prazdnej hlave a snazi sa ich vykydat na moju osobu – ako tunajsi nekorunovany kral psychopatov –    ako tzv. diskuter najvyssej „odvaznej odvahy“

Sokrates, Najgeniálnejší filozof. Génius väčší ako Einstein. Ježiš sa učil od neho

10.07.2020

Vyhlásil o sebe niečo, čo zaznamenal len Proklos – iný starogrécky génius, svetu málo známy. Preto to aj ostalo neznáme. Znie to: Sláva mnohých mudrcov spočíva len na zlej pamäti ich poslucháčov – alebo na prílišnej hlúposti ich obdivovateľov. Moja sláva je ale založená na obdive a uznaní najmúdrejších a preto nezapadne nikdy. Bolo to proroctvo, ktoré sa naplnilo [...]

Evo Morales: Justícia vyrobila dôkazy a ma obžalovala z terorizmu. USA sú v tom

09.07.2020

Puč proti prezidentovi Salvadorovi Allendemu v Čile v roku 1973 a puč proti prezidentovi Bolívie v roku 2019 má ten istý rukopis a ten má pôvod v USA. Allende prišiel o život a Moralesa vyhnali do exilu. V pondelok Bolívijská generálna prokuratúra oficiálne obžalovala z terorizmu a financovania teroristických aktivít prezidenta Moralesa a navrhla vziať ho do vyšetrovacej [...]

Azylant sexuálne obťažoval primátorku miliónovéhoKolína n. R. Polícia stála vedľa

08.07.2020

Elfi Scho-Antwerpes (SPD) – kolínska primátorka sa stala cez víkend obeťou sexuálneho násilia. Stalo sa tak na ulici Marsilstein Straße, kde sa konali slávnosti v rámci podujatia Christopher Street Days, ktoré bolo presunuté na október. Vyjadrila sa k tomu nasledovne: „Chcela som sa osobne presvedčiť, ako sa ľudia správajú v priebehu osláv. Podišla som ku skupine mladých [...]

Lebanon

Bomba? Libanonský prezident pripúšťa zásah zvonka

07.08.2020 18:18

Krátko po tom, čo polícia rozohnala demonštrantov, obviňujúcich úrady z nedbalosti, ktorá viedla k ničivej explózii v Bejrúte, libanonský prezident varoval pred predčasnými závermi.

LIETADLO havária india

Pri havárii lietadla zahynulo najmenej 16 ľudí, 123 utrpelo zranenia

07.08.2020 18:02, aktualizované: 19:15

Lietadlo spoločnosti Air India Express v juhoindickom štáte Kérala skĺzlo z dráhy a rozlomilo sa.

pocasie-8-8-2020

Slnko nás cez víkend upraží, kedy príde úľava?

07.08.2020 16:45

Kto má rád teplo, môže si cez víkend vychutnať trópy, kto nie túžobne čaká, kedy sa ďalšia vlna horúčav skončí. Je aspoň nejaká nádej?

bratislava, magistrat

Bratislave pomáha vyhodnocovať situáciu COVID semafor

07.08.2020 16:43

Situáciu a riziká súvisiace s pandémiou koronavírusu pomáha na území hlavného mesta SR vyhodnocovať tzv. COVID semafor.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,096
Celková čítanosť: 6180809x
Priemerná čítanosť článkov: 5639x

Autor blogu

Kategórie