Založ si blog

Poslanec povedal v Parlamente pravdu, dali ho políciou vyviesť ako rasistu

Posúďte sami, či to bol rasizmus. Aj taká je „demokracia“ v Nemecku. Kto povie politikom, ktorí národ zavádzajú pravdu, ten žije nebezpečne. Dostal som sa k celej reči Dr. Heinricha Fiechtnera, nezávislého poslanca Parlamentu Bádenska-Württemberska, ktorú mal  v stredu pri zasadaní Parlamentu.

Fiechtner je veľký nemecký patriot a húževnatý bojovník za udržanie kresťanskej kultúry v Európe.

 

Tu ju podávam celú v preklade a posúďte sami, čo je v nej rasistické:

 

„Aj napriek mojej šesťdesiatke sa denne učím nové a zbieram nové skúsenosti. Mimoriadnu novú skúsenosť a nový poznatok som nadobudol uplynulý víkend. Dozvedel som sa, že pojem „Partyscéna“ je nové geografické označenie pre arabský Maghreb.

Novým poznatkom pre mňa bolo aj to, že očividne išlo o nejaké nové korona-opatrenie, lebo „Partyscéna“ išla „oslavovať“ v Stuttgarte s kuklami na hlavách a vyzbrojená so železnými tyčami. Zrejme pre to, aby bol od nich za každú cenu dodržaný poldruha metrový odstup.

Ľavicovo-extrémistické a arabské bandy sú v našom Nemecku už dlhšie dobre známe. Prejavili sa účinne už viackrát v minulosti. Napríklad v Hamburgu, ale aj v Stuttgarte  pred niekoľkými rokmi. Politika sa len prizerala. A aj tentoraz v Stuttgarte sa politika s pôžitkom len prizerala ničeniu a potom následne prelievala krokodílie slzy.

Ak si predstavíme, že to, čo sa odohralo počas „stuttgartskej noci“ uplynulý víkend, by sa bolo stalo niekde na východe Nemecka a boli by pri tom  náhodne a nezúčastnene aj nejakí pravicoví extrémisti, tak na druhý deň by tam prišiel prezident Steinmeier, položil by tam vence, vinníci by boli hneď identifikovaní a prezident by sa postaral o nové tvrdé zákony proti pravicovým extrémistom.

V tomto našom stuttgartskom prípade sa ale len zaťato mlčí o tom, kto za tým všetkým stojí a ani len výkriky Alahu Akbar, ktoré zaznievali z radov všetko demolujúcej „Partyscény“ nepohnú politiku k tomu, aby priznala o čo išlo.

Vy, tu v sále, Zelení, Červení, Čierni (to sú politici CDU) viete veľmi dobre, že máte toho naozaj veľa za ušami – vy ste to boli, ktorí ste nechali Nemecko prerolovať migrantami. Boli ste to vy, ktorí ste dostali komunistu Ramelowa do najvyššej politickej funkcie v Durínsku.

Vaše ruky sú pošpinené krvou našich ľudí. Poberte sa odtiaľto von do blízkej  Königstrasse a pozbierajte tam trosky vašej politiky.“

 

Potom bola do Parlamentu privolaná polícia a násilne musela vyniesť poslanca Parlamentu Dr. Heinricha Fiecherta von z rokovacej sály za „rasistický“ prejav.

—————————————-

Moja blogova statistika:

 

Moj posledny blog mal za den len úbohych nieco viac ako 900 klikov (to znamena, ze bol mimoriadne zaujimavy a neprijemne pravdivy vo vsetkom!!!!!!!!) – vsade inde bola tato tema citana niekolko 10 000 krat   – zvlastne, cim viac „boese“ je tu moj clanok, tym men ej klikov – ale tym viac vsade inde som oslavovany…….

 

———

„odvazni“ psychopati , co si tu na mna vylievaju svoju vlastnu spinu, tymi istymi otrepanymi  luharskymi vetami – su nesmierne obmedzeni, lebo cim dlhsie to robia, tym viac  som citany inde – takze ich cinnost je vysoko kontraproduktivna………

Sokrates, Najgeniálnejší filozof. Génius väčší ako Einstein. Ježiš sa učil od neho

10.07.2020

Vyhlásil o sebe niečo, čo zaznamenal len Proklos – iný starogrécky génius, svetu málo známy. Preto to aj ostalo neznáme. Znie to: Sláva mnohých mudrcov spočíva len na zlej pamäti ich poslucháčov – alebo na prílišnej hlúposti ich obdivovateľov. Moja sláva je ale založená na obdive a uznaní najmúdrejších a preto nezapadne nikdy. Bolo to proroctvo, ktoré sa naplnilo [...]

Evo Morales: Justícia vyrobila dôkazy a ma obžalovala z terorizmu. USA sú v tom

09.07.2020

Puč proti prezidentovi Salvadorovi Allendemu v Čile v roku 1973 a puč proti prezidentovi Bolívie v roku 2019 má ten istý rukopis a ten má pôvod v USA. Allende prišiel o život a Moralesa vyhnali do exilu. V pondelok Bolívijská generálna prokuratúra oficiálne obžalovala z terorizmu a financovania teroristických aktivít prezidenta Moralesa a navrhla vziať ho do vyšetrovacej [...]

Azylant sexuálne obťažoval primátorku miliónovéhoKolína n. R. Polícia stála vedľa

08.07.2020

Elfi Scho-Antwerpes (SPD) – kolínska primátorka sa stala cez víkend obeťou sexuálneho násilia. Stalo sa tak na ulici Marsilstein Straße, kde sa konali slávnosti v rámci podujatia Christopher Street Days, ktoré bolo presunuté na október. Vyjadrila sa k tomu nasledovne: „Chcela som sa osobne presvedčiť, ako sa ľudia správajú v priebehu osláv. Podišla som ku skupine mladých [...]

test, koronavírus

Z 279 testov v nedeľu bol len jeden pozitívny

13.07.2020 09:45

Počas nedele otestovali 279 ľudí, jediný pozitívny test bol z Prešovského kraja. Úmrtia žiadne, jeden človek je na pľúcnej ventilácii.

Boris Klempa

Virológ Klempa: Hranice nezatvárajme, ľudí systematicky testujme

13.07.2020 08:45

Väčšina ľudí koronavírus ďalej vôbec neprenesie, ale vyskytujú sa mimoriadne okolnosti, keď príde k masívnemu šíreniu, hovorí virológ Boris Klempa.

Ján Mazák

Šéf Súdnej rady Mazák: Medzi ľuďmi vládne obrovská nedôvera v justíciu

13.07.2020 07:22

S riešeniami nebudeme čakať do ďalšieho defilé sudcov s putami na rukách pred budovou Ústavného súdu, tvrdí Ján Mazák.

Trump Russia Probe Stone

Vzťahy USA - Rusko: útoky aj hladkanie

13.07.2020 06:00

kým sa najradšej rozpráva americký prezident Donald Trump v čase pandémie? Vyzerá to tak, že so šéfom Kremľa Vladimirom Putinom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,096
Celková čítanosť: 6083904x
Priemerná čítanosť článkov: 5551x

Autor blogu

Kategórie