Založ si blog

Puč vľavoantifa-Demokratov proti prezidentovi USA! Veľký Úspech Trumpa: Obrat na pracovnom trhu; 2, 5 milión nových jobov

(Stoka, ktorá tu šíri nenávisť voči mne, nevstupuj sem!Vítajte ostatní) To čo proti prezidentovi Trumpovi  rozpútali vysoko deštruktívnym a nenávistne beštiálnym spôsobom politicky etablovaní Demokrati, to nemá v histórii USA obdobu. Spolu s mainstreamom – ich sluhom – Trumpa každodenne chcú demontovať, ponižovať a kriminalizovať ako obyčajného zločinca. Tým zároveň dosiaľ nebývalým spôsobom poškodzovali a znevažovali (a robia to ďalej) dôstojnosť úradu prezidenta USA.

Na to im je akýkoľvek prostriedok vhodný – ilegálne opatrenia, lži, nactiutŕhanie, urážky, ničím neopodstatnené obvinenia. Je to organizovaný puč proti Trumpovi a vyznačuje sa čoraz obskurnejšími a čoraz podlejšími metódami.

To všetko profesionálne a detailne opisuje vo svojej knižnej publikácii skvelý znalec politických pomerov v USA, Helmut Roewer, bývalý krajinský prezident Úradu pre ochranu ústavy v Nemecku. Má výborné kontakty k niekoľkým ľuďom z FBI i CIA.

Dôsledne v knihe analyzuje všetky osočujúce útoky na Trumpa a všetky pokusy o jeho zvrhnutie. Čo v tomto smere všetko vynáša na svetlo, to odporuje zásadne tomu, čo Demokrati a ich médiá, ako aj mainstream v EÚ, predkladajú ako „svätú“ pravdu.

Autor vo svojej knihe o.i. odhaľuje nasledovné fakty:

Čo je to, čo sa skutočne ukrýva za Clinton Foundation.

Prečo Trump musel za každých okolností prepustiť (vyhodiť) mnoho svojich poradcov a ministrov.

Ako zneužil Obama svoj prezidentský úrad na to, aby urobil všetko možné, len aby sa Trump nestal prezidentom.

Ako Demokrati organizujú biznis zaobstarávania skonštruovaných špinavostí, ktorými potom zasypávajú Trumpa a kŕmia s nimi svoje médiá.

Ako najvyššie kruhy vo vláde Obamu vymysleli historku ruského ovplyvnenia volieb v prospech Trumpa a ktorá by nikdy nebola uzrela svetlo sveta, ak by bola vyhrala Hillary.

Ako chcú Demokrati s pomocou George Sorosa prekaziť opätovné zvolenie Trumpa.

Objasňuje „záhadu“, prečo sa veľké možstvo E-Mailov Hillary Clinton objavilo aj na Laptope perverzného sexofila Anthony Weinera.

Demaskuje celú nepredstaviteľne brutálnu a podlú démonizáciu Trumpa Demokratmi a poukazuje na špinavú pracju mainstreamu, ktorý neprestajne buduje veľkú „svätožiaru“ nad Demokratmi.

—————————————

Veľký úspech Trumpa: Obrat na pracovnom trhu; 2,5 milión nových jobov

V piatok večer v záhrade Bieleho Domu povedal Donald Trump pred prítomnými žurnalistami, že korona-kríza je z veľkej časti prekonaná.

Ďalej oznámil, že z Ministerstva práce prišli až prekvapujúco skvelé informácie. Napriek obavám, že nezamestanosť stúpne až na 20 percent, tak v máji bolo vytvorených až 2,5 milión nových pracovných miest a nezamestnanosť tak nečakane klesla na 13,7 percent.

Prezident povedal, že to bol najväčší hospodársky Comeback amerických dejín.

Zdôraznil, že predtým ako prišiel Covid-19, mali USA najveľkolepejšiu ekonomiku na svete a že to bola práve jej sila, ktorá krajine pomohla prekonať strašnú pandémiu. Pripomenul aj to, že vláda má veľú zásluhu na tom, že mŕtvych nebolo ešte oveľa viac ako 100 000 a že každé jej rozhodnutie bolo správne a optimálne.

——————————

Dakujem mojim priaznivcom –

Som silny, sila mojho ducha bola vzdy mojou najvacsou silou – ale

SPOLU sme este silnejsi

—————————–

Moj aforizmus  o idiotoch:

 

Najvacsi idioti sú ti, ktorí neustale citaju mudre slova toho, o kom tvrdia, ze je idiot, a neustale citaju to, o com tvrdia, ze je to idiotstvo.

Vacsie idotstvo, ako je idiotstvo tychto idiotov už ani nie je mozne –  králuju vsetkym idiotom!

Kyjev hrozí vojnou: Donbas reaguje svojou prvou mobilizáciou. Srbi sú zlí!

10.04.2021

Donbas sa pripravuje na ukrajinský útok a zvoláva mobilizačným rozkazom do svojej armády mladých mužov. Na Donbase bolo počas celého ukrajinsko-donbaského konfliktu vždy množstvo dobrovoľníkov. Naproti tomu Kyjev musel už od začiatku z veľkej časti svojich mladých mužov nútiť, aby šli bojovať proti svojim východným bratom. Porošenko a jeho bábková proamerická [...]

Leonardo da Vinci 1452-1519: Univerzálny génius, umelec, vynálezca, vedec

08.04.2021

(Toto nie je pre tých, ktorým mozog hlúpne, lebo ho plnia prevažne len politikou)… Vinci patrí bezpochyby k jednej z najfascinujúcejších osobností dejín ľudstva. Mnohí ho považujú za najväčšieho génia, aký sa kedy narodil. Nejednou zo svojich odvážnych hypotéz predbehol dobu, v ktorej žil o stáročia. Bol niečím tak unikátnym, čo sa v tej kvalite a [...]

Provokácia: Litva uzatvorila hranice pre nákladné autá z Bieloruska a Ruska

07.04.2021

(Dole: Agresívna hrozba: NATO odpovie silou aj na nepriateľské nevojenské aktivity)…Je verejným tajomstvom, že zahraničná politika Litvy sa z veľkej časti určuje vo Washingtone. A síce tak, aby bolo Rusko každým vhodným spôsobom provokované a šikanované. Tieto provokácie sú samozrejme v súlade s politikou EÚ, pričom Brusel nahradzuje Litve finančné straty, ktoré [...]

Rakúsko / Viedeň /

V Rakúsku zatkli možného spolupáchateľa teroristického útoku vo Viedni

10.04.2021 20:00

Teroristický útok v centre Viedne z novembra minulého roka si vyžiadal štyri životy, vyše 20 zranených. Prihlásila sa k nemu extrémistická organizácii Islamský štát.

Rio de Janeiro

V Brazílii vzniká socha Krista Ochrancu, vyššia než známy Kristus Spasiteľ

10.04.2021 19:26

Socha v meste Encantado na juhu Brazílie bude mať výšku 43 metrov vrátane podstavca, čo z nej spraví jednu z najvyšších sôch Krista s rozpaženými rukami na svete.

Igor Matovič

Riaditeľ Virologického ústavu SAV žiada Matoviča o verejné ospravedlnenie

10.04.2021 18:46

Juraj Kopáček tvrdí, že Matovič mimoriadne nevhodným spôsobom poškodil meno Virologického ústavu, znevážil prácu a ponížili vedcov ústavu.

Jemen

Boje na severe Jemenu si vyžiadali 53 mŕtvych, húsíovia mieria na strategický Márib

10.04.2021 18:13

Iránom podporovaní povstalci, tzv. húsíovia, vo februári zintenzívnili bojové akcie cieľom zmocniť sa strategického mesta Márib, ktoré je metropolou rovnomennej provincie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,224
Celková čítanosť: 7770312x
Priemerná čítanosť článkov: 6348x

Autor blogu

Kategórie