Založ si blog

Göttingen: Klany spolu oslavovali islamský sviatok, korona je preto späť

(V našich médiách toto nenájdete) To sa môže stať len v štáte EÚ, kde sa islamu všetko toleruje! V meste panuje veľký hnev a zaroveň aj veľké obavy. Po ukončení ramadánu moslimovia tradične oslavujú tzv. sviatok cukru. Napriek tomu, že v Nemecku stále platia korona-opatrenia, tak sa koncom mája stretli v  Göttingene (univerzitné mesto, 120 000 obyv.) na viacerých paralelných dlhotrvajúcich a nepredstaviteľne hlučných oslavách príslušníci viacerých islamských veľkoklanov, ktorí bývajú spoločne vo veľkých bytových komplexoch. Bolo tam aj množstvo malých a veľkých detí.

Podľa neoficiálnych údajov bolo tam prítomných niekoľko sto osôb. Pilo a jedlo sa vo veľkom, po ramadáne majú predsa všetci obrovský hlad.

Pritom prišlo k mnohonásobnému porušeniu pravidiel dodržiavania hygieny a vzájomného odstupu. Krátko po tom prepukla u viacerých korona. Pričom mesto bolo už takmer bez infikovaných.

Medzičasom sa tam korona šíri ďalej a  stovky ľudí, medzi nimi aj deti, sú už v karanténe. Z Göttingenu sa korona šíri aj do iných miest v okolí. Keďže sa nakazilo aj niekoľko desiatok školopovinných detí, tak mesto zatvorilo všetky školy, ktoré sa len krátko predtým otvorili.

Jeden z nakazených islamských žiakov prezradil vedeniu svojej školy, že počas sviatku cukru sa všetci navzájom objímali a podávali si ruky. Samozrejme, že nikto nemal rúšku.

Kvôli novej infekčnej vlne už boli zatvorené aj školy a materské školy v niektorých okolitých mstách.

Hovorkyňa mesta Cordula Dankert povedala, že sa počíta s ďalším nárastom infikovaných a že je možné, že príde nový Lockdown.

Keď prišla do komplexu budov, kde bývajú moslimské klany miestna telvízia, aby urobila rozhovory s ich členmi, tak tím bol ohrozovaný a atakovaný a musel sa urýchlene vzdialiť.

Pobúrenie v meste je veľké, prejavuje ho veľmi umiernene aj primátor Rolf-Georg Köhler (SPD) a aj iní predstavitelia mesta, ale konzekvencie nebudú žiadne – ako to povedal jeden z nahnevaných občanov a dodal:

„Moslimovia sú v celom Nemecku veľmi silní a politici sa ich obávajú, okrem toho chcú pri voľbách ich hlasy. Nemecko je pre nich raj, môžu si u nás dovoliť takmer všetko. A ich klany sú úplne nedotknuteľné.

V Turecku by si niečo také nikdy nedovolili, Erdogan by tam s nimi okamžite zatočil a poslal ich na niekoľko rokov do väzenia.“

Do miestnych novín prišlo mnoho rozhorčených reakcií, ale to je všetko. Tu sa ale treba opýtať, prečo nikto z okolitých domov, kde žijú Nemci, nezavolal políciu –  hluk, ktorý oslavy spôsobili bol obrovský a trval do neskorej noci.

Odpoveď je však jednoduchá – ľudia sa obávajú, že ich potom označia za rasistov a extrémistov.

Merkelovej Nemecko je čoraz viac v „objatí“ islamu.

Preto Nemci radšej mlčia a trpia – a budú trpieť čoraz viac, pretože mlčia!

 

Jedna z reakcií rozhorčeného občana v miestnych novinách v origináli:

„hynok“

am 04.06.2020, 14:19

Tolleranz ? Wofür ? In jedem Land wo ich lebe, muss ich mich an die dortigen Gesetze halten, hier wohl nicht. Endlich kommen Lockerungen, und was passiert ? Ein paar kaputte Grossfamilien machen alles mit Ihrer primitiven Einstellung kaputt. Ich bin kein RECHTER, aber langsam reicht es mal.

———————–

Moja uzasna statistika:

Moje posledne 3 blogy precitalo dohromady ca 2760 (to je rekord, aky som este nemal za 5 rokov) – Ale napriek tomu moj priemer ostal ca 5500  – to ale odporuje kazdej logike statistiky.

Aby to bolo mozne, tak ma v tom case muselo precitat ca 16 500 –       z toho vyplyva, ze ca 13 700 citani muselo pripadnut na moje stare blogy a nie na posledne tri – to je ale absolutne nepravdepodobne – ale ja som v ramci nepravdepodobnoti tu vynimocny.

Besser geht nicht – bravissimo!!!!!

 ———————

 

Dummheit und Bösartigkeit einiger „Exkremententräger“ ist unbezwingBAR – bei solchen Dummköpfen ist es aber immer erwartBAR.

Ich bin aber unbesiegBAR und in Weisheit unerreichBAR. Das ist unbezweifelBAR  – …..BAR, BAR…..BAAAAAR – ist die rafinierte Feinheit der deutschen Sprache – für Dummköpfe aber unverständlich…………..

Kyjev hrozí vojnou: Donbas reaguje svojou prvou mobilizáciou. Srbi sú zlí!

10.04.2021

Donbas sa pripravuje na ukrajinský útok a zvoláva mobilizačným rozkazom do svojej armády mladých mužov. Na Donbase bolo počas celého ukrajinsko-donbaského konfliktu vždy množstvo dobrovoľníkov. Naproti tomu Kyjev musel už od začiatku z veľkej časti svojich mladých mužov nútiť, aby šli bojovať proti svojim východným bratom. Porošenko a jeho bábková proamerická [...]

Leonardo da Vinci 1452-1519: Univerzálny génius, umelec, vynálezca, vedec

08.04.2021

(Toto nie je pre tých, ktorým mozog hlúpne, lebo ho plnia prevažne len politikou)… Vinci patrí bezpochyby k jednej z najfascinujúcejších osobností dejín ľudstva. Mnohí ho považujú za najväčšieho génia, aký sa kedy narodil. Nejednou zo svojich odvážnych hypotéz predbehol dobu, v ktorej žil o stáročia. Bol niečím tak unikátnym, čo sa v tej kvalite a [...]

Provokácia: Litva uzatvorila hranice pre nákladné autá z Bieloruska a Ruska

07.04.2021

(Dole: Agresívna hrozba: NATO odpovie silou aj na nepriateľské nevojenské aktivity)…Je verejným tajomstvom, že zahraničná politika Litvy sa z veľkej časti určuje vo Washingtone. A síce tak, aby bolo Rusko každým vhodným spôsobom provokované a šikanované. Tieto provokácie sú samozrejme v súlade s politikou EÚ, pričom Brusel nahradzuje Litve finančné straty, ktoré [...]

Rakúsko / Viedeň /

V Rakúsku zatkli možného spolupáchateľa teroristického útoku vo Viedni

10.04.2021 20:00

Teroristický útok v centre Viedne z novembra minulého roka si vyžiadal štyri životy, vyše 20 zranených. Prihlásila sa k nemu extrémistická organizácii Islamský štát.

Rio de Janeiro

V Brazílii vzniká socha Krista Ochrancu, vyššia než známy Kristus Spasiteľ

10.04.2021 19:26

Socha v meste Encantado na juhu Brazílie bude mať výšku 43 metrov vrátane podstavca, čo z nej spraví jednu z najvyšších sôch Krista s rozpaženými rukami na svete.

Igor Matovič

Riaditeľ Virologického ústavu SAV žiada Matoviča o verejné ospravedlnenie

10.04.2021 18:46

Juraj Kopáček tvrdí, že Matovič mimoriadne nevhodným spôsobom poškodil meno Virologického ústavu, znevážil prácu a ponížili vedcov ústavu.

Jemen

Boje na severe Jemenu si vyžiadali 53 mŕtvych, húsíovia mieria na strategický Márib

10.04.2021 18:13

Iránom podporovaní povstalci, tzv. húsíovia, vo februári zintenzívnili bojové akcie cieľom zmocniť sa strategického mesta Márib, ktoré je metropolou rovnomennej provincie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,224
Celková čítanosť: 7770191x
Priemerná čítanosť článkov: 6348x

Autor blogu

Kategórie