Založ si blog

Šéfvirológ Režíroval KoronaPolitiku Vlády na želanie! USA miliardári a korona

(Dole: Pozrite si foto z pondelka z Anglicka-budete zhrození)…Klamstvá niekedy vyjdu najavo. Tak to bolo aj v tomto prípade.  Berlínu usmerňoval podľa jeho potrieb korona-politiku Christian Drosten. Drosten je šéfvirológom Charité Berlín a vo veciach korony je poradcom nemeckej vlády.

Pri rôznych príležitostiach týkajúcich sa korony bol trvalým hosťom nemeckej televízie. Každý, kto mu protirečil a nehovoril to isté čo on, tak bol buď konšpirátor alebo hlupák.

Drosten vystavoval predovšetkým nemeckej, ale i rakúskej vláde takpovediac odborné „potvrdenky“ pre všetky korona-opatrenia tak, ako ich chceli mať.

Po veľkých demonštráciách proti korona-opatreniam vlády v početných nemeckých mestách sa teraz ale ocitol v paľbe kritky aj sám veľký „korona-mág“ Drosten. Kritizujú ho vedci z viacerých krajín. Otvorene hovoria, že svoje štatistiky robil podľa prianí politikov.

Napríklad vypracoval v apríli jednu štúdiu, v ktorej tvrdil veľký nezmysel, a síce, že deti sa môžu Covidom-19 nakaziť práve tak ľahko ako aj dospelí. Preto odporučil vláde v Berlíne, aby nechala aj naďalej zatvorené školy a materské škôlky.

Leonard Held z Universität Zürich vyslovil preto zničujúcu kritiku na Drostena a povedal, že existujú jednoznačné dôkazy, že s pribúdajúcim vekom rastie riziko  nákazy koronou. To znamená, že u detí je najnižšie.

Heldovu analýzu potvrdil aj Jörg Stoye z Cornell University v New Yorku. Povedal, že výsledky, ktoré zverejnil Drosten boli sfalšované z politických dôvodov.

Je to obrovská hanba politiky, že boli objednané také štúdia, ktoré mali podporiť zlé politické rozhodnutia.

Trpeli tým ľudia, ktorí takto podľahli panike, strachu a neistote. A to bola obrovská väčšina. Ekonomicky to postihlo všetkých, ktorí stratili prácu. Tiež tých, ktorých postihla kurzarbeit a najviac tých, čo celkom stratili existenciu a mnohí z nich upadli do hlbokých depresií a dobrovoľne odchádzajú zo života.

———————-

Miliardári USA zarobili počas dvoch mesiacov korony takmer pol bilióna dolárov

 

Ako uvádza Americans for Tax Fairness a Institute for Policy Studies tak americkí miliardári  zväčšili svoj majetok od 18. marca do 19. mája o  434 miliard dolárov.

Najviac profitoval z korona-krízy Amozon-šéf  Jeff Bezos, jeho bohatstvo sa rozšírilo za dva mesiace o 34,6 miliard dolárov.

Po ňom nasleduje Facebook zakladateľ Mark Zuckerberg so ziskom 25, 3 miliard dolárov za dva mesiace.

Tretím v tomto poradí je  Microsoft zakladateľ Bill Gates, ktorému korona darovala za dva mesiace zisk 8 miliard dolárov.

——————————-

 

Anglicko na korone trpí veľmi, ale: Pláže boli 25.5. preplnené na „prasknutie“    

V pondelok bol v Británii štátny sviatok. Počasie bolo teplé, na oblohe takmer žiadne mraky a teplomer ukazoval na juhu Anglicka v tieni až 26 stupňov. Za normálnych okolností by to bola pozvánka pre desaťtisícky Angličanov, aby strávili taký deň, aké sú v Anglicku pomerne zriedkavé, na ich obľúbených plážach. V Británii ale zúri korona a vláda už vopred vyzývala občanov, aby napriek letným teplotám dodržiavali všetky korona opatrenia a aby sa rozhodne vystríhali návštev pláži a iných lokalít, ktoré sa v takých dňoch hromadne navštevujú.

V Španielsku, Taliansku či Grécku už bolo tento rok veľa takých, i oveľa horúcejších dní. Napriek tomu tam ostali morské pláže prázdne. Bol som presvedčený, že tak je to samozrejme aj v Anglicku.

V utorok ráno mi zatelefonoval Hans-Jürgen, kolega žurnalista z Kolína, môj dlhoročný priateľ a v rozhovore mi povedal, že mi mailom poslal zaujímavú a prekvapujúcu informáciu, ktorú uverejnil ich kolínsky Express.

Keď som neskôr otvoril jeho mail, nechcel som veriť vlastným očiam.

Išlo o Anglicko a ďalej pokračujem tým, čo som sa z mailu dozvedel.

V pondelok bol v Británii sviatok Spring Bank Holiday a napriek naliehavej výzve vlády sa vydali tisícky ľudí v juhoanglickom meste na morskú pláž, v Anglicku veľmi obľúbenú. Slnili sa tam natlačení jeden vedľa druhého a bez rúšok.

Prikladám link, ktorý som mal v správe od Hansa-Jürgena. Keď ho otvoríte, je tam záber z pláže a ten hovorí za všetko.

A tak ďalší môj komntár je zbytočný – už len to, že v Nemecku by to nebolo možné, lebo okamžite by zasahovala polícia  a na takom mieste, ako je táto 11 kilometrová pláž, by bola už od rána preventívne prítomná a by nepripustila, aby sa tam ľudia hromadili.

https://www.express.de/news/panorama/aufgenommen-am-25–mai-2020-fotos-von-ueberfuelltem-strand-in-england-machen-sprachlos-36749928

——————————————————

Dakujem priaznivcom   za spolupracu v boji proti tým , ktorí sem chodia s „perom namočeným len v kloake“

Apropos, nesmierne si vazim velmi inteligentne zeny – ktore o.i. vedia aj optimalne „regulieren“ niektore maximalne primitivne muzske mozgy……………

——————————–

Moja statistika:

Priam „plny zufalosti“ cakam a cakam kedy mi „Boh“ dopraje napisat clanok cez 3000x 

Už 12 krat po sebe som to „nedokazal“    a to pri mojom bombastickom priemere takmer 5500 na deň!!!

To je neuveritelne paradoxne…ha, ha,…..Predpokladam, ze to tak skoro nebude –  Mal Sehen…….

Toto nedokaze ziadny iny bloger, ktory ma taky priemer – len ja.     Dalsia moja vynimocnost – Oder? Hab ich Recht, Oder Nicht?

Moja statistika vykazuje mimoriadne vela paradoxov…….

 

Dnesny blog je podla mna na 52 000x    – bude to aspon 1500x ?

Sokrates, Najgeniálnejší filozof. Génius väčší ako Einstein. Ježiš sa učil od neho

10.07.2020

Vyhlásil o sebe niečo, čo zaznamenal len Proklos – iný starogrécky génius, svetu málo známy. Preto to aj ostalo neznáme. Znie to: Sláva mnohých mudrcov spočíva len na zlej pamäti ich poslucháčov – alebo na prílišnej hlúposti ich obdivovateľov. Moja sláva je ale založená na obdive a uznaní najmúdrejších a preto nezapadne nikdy. Bolo to proroctvo, ktoré sa naplnilo [...]

Evo Morales: Justícia vyrobila dôkazy a ma obžalovala z terorizmu. USA sú v tom

09.07.2020

Puč proti prezidentovi Salvadorovi Allendemu v Čile v roku 1973 a puč proti prezidentovi Bolívie v roku 2019 má ten istý rukopis a ten má pôvod v USA. Allende prišiel o život a Moralesa vyhnali do exilu. V pondelok Bolívijská generálna prokuratúra oficiálne obžalovala z terorizmu a financovania teroristických aktivít prezidenta Moralesa a navrhla vziať ho do vyšetrovacej [...]

Azylant sexuálne obťažoval primátorku miliónovéhoKolína n. R. Polícia stála vedľa

08.07.2020

Elfi Scho-Antwerpes (SPD) – kolínska primátorka sa stala cez víkend obeťou sexuálneho násilia. Stalo sa tak na ulici Marsilstein Straße, kde sa konali slávnosti v rámci podujatia Christopher Street Days, ktoré bolo presunuté na október. Vyjadrila sa k tomu nasledovne: „Chcela som sa osobne presvedčiť, ako sa ľudia správajú v priebehu osláv. Podišla som ku skupine mladých [...]

Ján Mazák

Šéf Súdnej rady Mazák: Medzi ľuďmi vládne obrovská nedôvera v justíciu

13.07.2020 07:22

S riešeniami nebudeme čakať do ďalšieho defilé sudcov s putami na rukách pred budovou Ústavného súdu, tvrdí Ján Mazák.

Trump Russia Probe Stone

Vzťahy USA - Rusko: útoky aj hladkanie

13.07.2020 06:00

kým sa najradšej rozpráva americký prezident Donald Trump v čase pandémie? Vyzerá to tak, že so šéfom Kremľa Vladimirom Putinom.

koronavírus, Florida

ONLINE: V Katalánsku opäť zavrú 200-tisíc ľudí, vírus vyčíňa na Floride

13.07.2020 05:50, aktualizované: 08:05

Španielsko, ktoré patrí k európskym krajinám najviac postihnutým koronavírusom, opäť uzavrie časť Katalánska, kde sa vírus premnožil.

Donovaly, starosta, Miroslav Daňo

Starosta Donovál o lyžiarskej hale: Ide o budúcnosť celej obce

13.07.2020 00:00

Rozhovor so starostom obce Donovaly Miroslavom Daňom o výstavbe lyžiarskej haly.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,096
Celková čítanosť: 6083586x
Priemerná čítanosť článkov: 5551x

Autor blogu

Kategórie