Založ si blog

Švéd bránil ženu pred násilím; Afričan ho zabil! Prezident WMA: Povinné očkovanie!

19 r. Tommie Lindh bol svedkom ako sa dvaja Afričania pokúšali znásilniť mladú Švédku a pribehol jej na pomoc. Jeden z nich, 22 ročný migrant zo Sudanu ho  preto zavraždil.

Skonal 10. mája v meste  Härnösand v švédskej provincii Västernordland. Bola to brutálna a nepochopiteľne úplne zbytočná vražda. Vrah z Afriky nemal najmenší dôvod k tomu, aby zabíjal. Lindh bol študentom v 20 tisícovom meste a býval, ako aj mnohí ďalší študenti,  v malej štvrti, kde boli domy s apartmánmi pre študentov.

V nedeľu 9.mája, skoro ráno počul z blízkeho apartmánu v dome, kde aj on býval, ženský hlas volajúci o pomoc. Neváhal ani sekundu a vbehol do miestnosti, odkiaľ zaznieval zúfalý hlas mladej ženy. Hneď sa  vrhol na dvoch študentov, afrických migrantov, ktorí chceli ženu spoločne znásilniť. V nasledujúcom momente vytiahol 22 ročný muž zo Sudanu, Abubaker Mohamed, nôž a niekoľkokrát ho vrazil do tela Lindha.

Mladej Švédke sa podarilo újsť a okamžite mobilom privolať políciu. Tá prišla veľmi rýchlo.  Z početných rán krvácajúceho a bezvedomého Lindha previezli okamžite do kliniky. Napriek úsiliu lekárov svojim ťažkým zraneniam podľahol a na druhý deň skonal.

Vraha polícia zatkla. K vražde sa nepriznal a tvrdil, že sa len bránil a v obave o život použil nôž. Rýchlo sa ale ukázalo, že išlo o muža, ktorý sa už dopustil viacerých trestných činov. Je nepochopiteľné, že nikdy nebol odsúdený do väzenia. Švédska justícia je podobne ako nemecká benevolentná k trestným činom migrantov.

Teraz bol obžalovaný z pokusu o znásilnenie a z vraždy. Je vo vyšetrovacej väzbe.

 

———————————–

 

Prezident WMA Montgomery žiada povinné očkovanie proti Covidu-19  

Je to oficiálna výpoveď renomovaného nemeckého lekára a zároveň prezidenta celosvetovej lekárskej asociácie WMA (World Medical Association) Franka Ulricha Montgomeryho. Montgomery chce presadiť (zatiaľ v Nemecku) zákonom zavedené povinné očkovanie proti Covidu-19.

Ľudia v Nemecku toto tušili už dávnejšie, aj keď niektorí politici ich uisťovali, že k tomu nepríde. V uliciach nemeckých miest sa už niekoľko týždňov  konajú (písal som o tom) demonštrácie občanov proti tvrdým korona-opatreniam.

Mnohí z demonštrujúcich vyjadrujú aj svoje obavy pred povinným  očkovaním. Vláda v Berlíne sa preto poponáhľala s uistením, že nič podobné sa nepripravuje a že sa očkovanie proti korone bude len odporúčať.

Ale súčasne už sa hovorí o tom, že v istych povolaniach bude môcť pracovať len ten, kto sa nechá očkovať proti korone.

A teraz odrazu vyhlásil Montgomery, že Nemecko by malo čo najskôr uzákoniť povinné očkovanie proti korone, lebo ľudia, ktorí sa nechcú dať očkovať sú rizikom pre spoločnosť.

Toto všetko však spoločnosť bude polarizovať a aj keď nejaký čas nebude očkovanie povinné, tak budú na jednej strane tí, ktorí sa dajú dobrovoľne očkovať a tých budú médiá a politika chváliť, a to budú potom tí „dobrí“ a na druhej strane budú tí, ktorí sa nedajú očkovať, a to potom budú tí „zlí“ a odtiaľ potom už nie je ďaleko k ich diskriminácii.

Môžu byť potom veľmi rýchlo stigmatizovaní ako tí „zlí“, ktori v sebe možno majú nákazu a sú preto nebezpečím pre ostatných a preto sa ich treba strániť.

A potom „dobrá“ časť občanov už bude aj sama volať po uzákonení očkovania.

—————————-

 

Statistika:

Moja výnimočnost na Pravde sa opät raz prejavila. Kedze sa mi „podarilo“ dostať  po dlhociznom case vcera do rebricka s „uzasnym“ poctom citani okolo 2500, tak citatelia sa „rozhodli“, ze to stacilo a v poslednom blogu po skvelom rozbehu 300x za prvu hodinu (statistika hovori, ze kto ma za prvu hodinu 300, tak s 99 percentnou istotou bude mat po 24. Hodinach minimalne  4000 – len u mna to tu neplati!!!!! ) nechali ma za dalsich 10 hodin „doplazit“ len na 1400x.

Na konci maja mi spolupracovnicka urobi moju specialnu statistiku, akou sa tu nevyznacuje ziaden z nadpriemernych blogerov – teda tych, ktori maju priemer nad 3500x a maju viac ako 700 clankov – len ja jediny……….

Mannheim: Dlh 765 milión eur, ale modernizuje Domov azylantov. O občanov sa nestará

06.06.2020

(Dole je: Koncerny zažalujú Nemecko kvôli Shutdownu). Obáva sa Mannheim agresie azylantov? Druhé najväčšie mesto Bádenska-Württemberska patrí k najviac zadĺženým mestám tejto spolkovej krajiny. V Mannheime sú školy, materské školky, kúpaliská, mosty, niektoré ulice a ďalšie zariadeni patriace mestu, ktoré sú vo veľmi zlom, prípadne až v katastrofálnom stave a [...]

Každý ďalší deň vlády kancelárky Merkel škodí Nemecku

05.06.2020

Kancelárka oklamala a klame Nemcov aj naďalej, a to v takej miere a v takých závažných záležitostiach ako to dosiaľ neurobil ani len v náznakoch žiadny iný politik povojnového Nemecka. Merkel je veľkou hanbou pre skutočných nemeckých demokratov ako je napríklad Angelika Barbe, Angelika Barbe (od roku 1996 v CDU), bývala oponentka komunistického režimu v NDR, [...]

Schopnosť milovať a poznávať: Rozvíjaj ich, len tak budeš Človekom a Mudrcom

04.06.2020

(Toto nie je vhodná„korisť“pre nenávistníkov, ktorí Tu na Mňa len Špinia). Život každého nového človeka na našej planéte sa začína poznaním a láskou. V láske bol splodený (aj keď nie vždy), s láskou je na tento svet očakávaný a s láskou je na ňom aj prijatý. Od prvého momentu, keď otvorí oči, začína objavovať a spoznávať. Objavovanie a spoznávanie je [...]

normandia oslavy 75.výročie

Oslavy vylodenia v Normandii sa niesli v komornom duchu

06.06.2020 22:07

Na miesto dorazil jediný americký veterán, ktorý sa tu v roku 1944 vylodil ako 19-ročný armádny medik.

Protest francúzsko paríž demonštrácia floyd

Protesty proti rasizmu sa konali na troch kontinentoch

06.06.2020 20:43

Desaťtisíce ľudí sa zišli v mestách v Austrálii, Ázii aj Európe, aby vyjadrili hnev nad smrťou Afroameričana Georgea Floyda.

73375516 2863339433696260 2844828964973707264 n

NAKA našla v jednej z košických budov rádioaktívny materiál

06.06.2020 19:48

Nehrozí však žiadne nebezpečenstvo ani ohrozenie obyvateľstva, uviedla polícia.

Úrad vlády

V Bratislave sa konalo protestné zhromaždenie proti vláde

06.06.2020 19:08

Demonštranti sú nespokojný s pretrvávajúcimi protiepidemiologickými opatreniami a naďalej platným núdzovým stavom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,073
Celková čítanosť: 5893946x
Priemerná čítanosť článkov: 5493x

Autor blogu

Kategórie