Založ si blog

Brutálne zatkli intímnu nepriateľku Merkel, 69-r. A. Barbe (CDU), aktivistku v NDR

(Upozornujem: clanok nudny nezaujimavy!“Cita“ ma tu coraz menej osob, hoci 3 roky strasne vela)..Je to výsmech dejín a hanba „demokracie“, že Angelika Barbe, ktorá na rozdiel od Merkel bola v NDR veľkou bojovníčkou za práva občanov, bola v sobotu počas Antifa-demonštrácie, ktorej sa nezúčastnila, ale išla s manželom len okolo, bezdôvodne zatknutá políciou veľmi brutálnym spôsobom.

V NDR bola nepriateľkou režimu a jeho oponentkou, bola spoluzakladateľkou východonemeckej SPD, a tak nikdy neužívala veľké výhody, ako tí, ktorí ako Merkel boli s režimom  konformní a z neho ťažili mnohé výhody.

Po zjednotení Nemecka bola poslankyňou SPD v Bundestagu do roku 1994. O dva roky  neskôr vstúpila do CDU. S Merkel nemala nikdy dobrý vzťah, čo je pochopiteľné, veď poznala jej minulosť z NDR veľmi dobre a Angelika neznášala ľudí s NDR-minulosťou, ktorí rýchlo zmenili kabát.

Keďže dobre poznala minulosť Merkel i jej charakter, tak koncom roku 1989 (keď už bolo isté, že o niekoľko mesiacov už bude len jedno Nemecko) jej verejne povedala, že nemá právo chcieť v demokratickom zjednotenom Nemecku začať robiť novú kariéru celkom „hore“, ale ak, tak musí začať len celkom odspodu.

Toto sa musel určite dopočuť aj Helmut Kohl a preto je nepochopiteľné, že keď sa rozhodol, že chce vo vláde ministerku s pôvodom z NDR, tak si vybral práve Merkel.

Malo zatknutie Angeliky Barbe ideologické dôvody? Je totiž známa tým, že aj v CDU je „protihráčkou“ a oponentkou politiky Merkel. Niekoľko príkladov: V otvorenom liste vedeniu strany označila islam ako rasistickú ideológiu. V inom prípade kritizovala uprednostňovanie migrantov voči nemeckým občanom, verejne hovorila pozitívne o Pegide, nemala problém v istých štruktúrach spolupracovať aj s AfD a ju podporovať, kritizovala prehnané opatrenia proti korone, a pod. – tým  všetkým sa „prehrešovala“ proti Merkel.

Mainstream ju ignoroval a nikdy jej nedal priestor.

Jej brutálne zatknutie bolo príkazom zhora?

Jej zatknutia bolo protizákonné a absolútne neopodstatnené. V sobotu okolo 15. hodine išla s manželom a priateľkou cez berlínsky Alexanderplatz, kde sa konala veľká Antifa demonštrácia, ktorú chránilo niekoľko stovák policajtov.

Niekoľko viet Angeliky Barbe, keď ju po zatknutí a policajnom vyšetrovaní pustili:

„Keď sme prechádzali okolo demonštrujúcich, tak som sa policajtov opýtala, prečo je všetko uzatvorené a prísne strážené, keď sa to v iných prípadoch nerobí. Na to som bola drsným spôsobom vyzvaná okamžite odísť preč.

Keď som namietla, že ako občianka mám právo sa informovať a pozorovať, čo sa deje, tak následne sa na mňa brutálne vrhli dvaja policajti a kričali, že som zatknutá. Doslova ma vliekli k policajnému autu.

Spôsobovali mi veľké bolesti a hoci som ich zúfalo prosila, aby ma pustili, že pôjdem s nimi dobrovoľne, že som po operácii kolena a mi ubližujú, vliekli ma surovo ďalej.“

V sociálnych sieťach koluje video, kde vidno celú otrasnú procedúru, ktorú pripravila policajná moc starej šedivej žene, zaslúžilej političke, ktorá má svoje ideály a neboji sa hovoriť svoju mienku.

Vo videu počuť ako k policajtom zúfalo kričí v bolestiach: „Ich will nur einkaufen – Ja chcem ísť len nakupovať.“

V  nedeľu, keď hovorca polície „vysvetloval“ hanebný, doslova kriminálny skutok, tak to znelo len úboho a totálne nezmyselne:

“Obvinená viackrát udierala policajtov. Bránila sa proti vykonaniu služobného policajného zákroku. Naši ľudia boli v práve.“

Pozrel som si toto video a bol som ako žurnalista pobúrený a ako občan zhrozený.

Ani CDU a ani Merkel zatiaľ ani slovom nereagovali na to, čo polícia urobila ich straníckej kolegyni, renomovanej političke!

——————————————–

Statistika

Bolo mi jasne, ze moj posledny clanok – ktory patril podla istych kriterii do kategorie „sehr boese“ nebude tu „precitany“ viac ako 800x – inde bola tato tema „dychtivo hltana“

Aj moj clanok dnes je kategoria    „sehr, sehr boese, weil boese Merkel“ – takze dajme to citatelia moji spolocne na nejakych 420………

Takze som jasny pripad: Citatelia ma „odmietaju“ – hm,………..bin zum Boesewicht geworden, oder was?

————————————-

Co sa tyka hospodarskej krizy – pripadne aj bankovej krizy v Nemecku,

tak len tolko , ze urcite pride a bude to vacsi crash ako v 2008

Jednym  z viacerych faktorov, ktore na to poukazujú, sú instinktom zachrany mnohych Nemcov nasmerovane kroky do bank, odkial si masovo vyberaju svoje peniaze. Od zaciatku roka si tak vzali do 10 miliard eur – typicky prejav rastucej nedovery voči prosperite ekonomiky a bank.

Toto by si zasluzilo obsiahly clanok – mozno ho napisem, ale mam v hlave stovky inych zaujimavejsich tem – ekonomiku moj intelekt vzdy pokladal za nudnu a  z mojho pohladu aj za nekreativnu tematiku.

—————-

Posielam moje neustale vibrujuce pozitivne energie a myslienky mojim pocetnym priaznivcom tu: NinaR, Gray a spol.

Potvrdené: Vyšetrovaný laptop je Bidenov. Sú tam i fotky maloletých dievčat

26.10.2020

ToSR-mainstreamNepise. PretoSom„Zloba“!!! Dole: Erdogan:To bol protiislamský akt. Razia v berlínskej mešite ///..FBI a Ministerstvo justície USA už dôrazne potvrdili, že v prípade najdeného a vyšetrovaného laptopu vôbec nejde o ruské dezinformácie, ako sa to snažia predkladať občanom americké mainstreamové-proDemokratické médiá, keď o tomto obrovskom škandále [...]

Macron: Karikatúry sú sloboda! Po vražde učiteľa vyšetrujú 7 podozrivých. Merkel nič!

24.10.2020

Pozor! Mam tu Najnizsiu Čitanost: 440x, 830x (vsade inde Vysoku) Pisem totiž To, co v SR Nepisu..///…Štátna prokuratúra ich obvinila z napomáhania pri zločinnom teroristickom čine s islamistickým pozadím. Dvaja z nich sú mladiství a všetci siedmy sú moslimovia. Mladiství sú vo veku 14 a 15 rokov. Otec jednej žiačky, ktorá navštevovala školu, kde vyučoval Paty, bol [...]

Konšpirátor? Šéf Ústavného súdu Porýnie-Falcko ostro kritizuje Korona Politiku Merkel

22.10.2020

O Čom SR-Médiá Nepíšu:….. Dole je aj: Štátny prokurátor: V Berlíne sa môže každý stať obeťou zločinu./////..Rady ľudí, ktorí ostro kritizujú čoraz totalitnejšie fungujúcu korona-republiku Nemecko sa lavínovite rozrastajú. Patria k nim aj nespočetné renomované osobnosti. Mohol by som tu vymenovať desiatky z tých mnohých, ktoré poznám. Pred dvoma dňami svoju [...]

Bielorusko / Minsk /

Protesty proti Lukašenkovi pokračujú už 80. deň

27.10.2020 10:26

V pondelok bezpečnostné zložky zadržali takmer 300 demonštrantov.

Plošné testovanie / testovanie /

Pribudlo 901 prípadov a 11 úmrtí, počet hospitalizácií stúpa

27.10.2020 10:09

Počas pondelka urobili takmer 6-tisíc testov.

KGB / Špión /

V USA vydražia špionážne pomôcky KGB z čias studenej vojny

27.10.2020 09:29

Záujemcovia môžu získať dámsky rúž, ktorý je v skutočnosti pištoľou, peňaženku so skrytou kamerou či hotelové odpočúvacie zariadenie.

koronavírus, Taliansko, Turín

ONLINE: Pre opatrenia proti vírusu Európania strácajú nervy

27.10.2020 06:00, aktualizované: 10:30

Nové sprísnené opatrenia nesie veľa Európanov ťažko. V Taliansku vyšlo do ulíc niekoľko stoviek ľudí, skončilo sa to potýčkami s políciou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,128
Celková čítanosť: 6561920x
Priemerná čítanosť článkov: 5817x

Autor blogu

Kategórie