Založ si blog

WHO straší novou korona vlnou. Sú experti, ktorí odporujú takým tvrdeniam

(Tento článok je minimum za 100 000, lebo…!) Panika a znásilňovanie mozgov! WHO odkazuje európskym štátom, aby sa pripravili už teraz na druhú smrtiacu vlnu korony. Reprezentant WHO pre Európu Hans Kluge povedal, že teraz je čas na prípravu a nie na zábavu, čím kritizoval redukovanie prísnych korona opatrení. Kluge nás dokonca straší aj tým, že môže prísť „dvojitá vlna“, čím myslí Covid-19 a sezonálnu chrípku súčasne.

To ale nie je nič iné, ako opätovné šírenie paniky a strachov – akoby WHO za každú cenu chcela udržiavať v ľuďoch ich vysokú mieru, a to aspoň dovtedy, keď nám farmaceutický priemysel ponúkne (nanúti) zaručene „zázračnú“ očkovaciu látku.

WHO dokonca tvrdí, že svet musí byť pripravený na to, že Covid-19 nikdy nezmizne a navždy ostane. To je veľmi deprimujúca (úmyselne deprimujúca?) prognóza.

Treba však povedať, že sú renomovaní experti, ktorí tvrdia niečo celkom iné. Napríklad britský lekár – bývalý expert WHO – profesor Karol Sikora  je presvedčený o opaku. Hovorí, že korona môže zmiznúť prirodzeným spôsobom a dokonca skôr, ako bude na trhu očkovacia látka.

Pravdepodobne je preto už prepustený z WHO, lebo také tvrdenie absolútne nevyhovuje tejto organizácii a ani Gatesovi. To predsa úplne narúša ich úžasné plány. Bola by pre nich obrovská finančná strata, ak by Covid-19 zmizol skôr, akoby na ňom zarobili stovky miliard. Preto treba Covid-19 za každú cenu udržiavať pri „živote“ a zároveň mať aj isté počty „infikovaných, ktorým spôsobí smrť“.

V tejto súvislosti sa zmienim o jednom veľkom paradoxe, o ktorom mainstream nepíše a ktorý jednoznačne niečo signalizuje.

V Nemecku zomrie na chrípku každoročne 4000 až 25 000 osôb. Ale odrazu práve v tomto roku ich zomrelo „len“ okolo 1000! Zároveň máme v Nemecku ale údajne okolo 8000 korona úmrtí.

To je veľmi pozoruhodné! Môže totiž byť, že niekoľko tisíc chrípkových úmrtí bolo preto „omylom“ preradených ku korona úmrtiam.

Koľko tak asi – 2000? 3000? 5000?……

—————-

Statistika:

Opat vynimocny priebeh posledneho blogu, aky moze byt len u mna:

Prve styri hodiny 950 x – potom za 19 hodin uz len „zazracnych“ 350.

Citatelia u mna ste carodejnici – nic to za to – inde mam len leto

 

A rebricek je pre mna uz cele mesiace takmer nedosiahnutelny – mam na neho sance zakazdym asi 1 ku 100  v moj neprospech –  a to tri roky som v nom kraloval kazdy den

Pritom som stale lepsi – zvlastne……. U mna tu plati: cim som lepsi, tym so tu na tom horsie

 

———-

Moj Aforizmus:

Mit schmutzigen Schubkarren schuften nur schurkenhafte Schurken

Schubkarren sind Objekte ohne Bewusstsein. Sie erkennen nicht den wahren Sinn des Seins.

 

Aus meinem Artikel: Philosophie innerer Freiheit

Nur derjenige, der den Sinn des  freien und wahren Seins erkennt und stets auch reflektiert, weiß um die ungeheure göttliche  Kraft des positiven Denkens und um große Bedeutung der plötzlichen gedanklichen „Entgleisungen“, welche einem freien Geist immer wieder neue Bewusstseinsfunken schenken und dadurch ihn unendlich im Wissen und Sein bereichern.

Arcibiskup z Mosulu: Džihádisti infiltrujú Európu a tá len sníva o integrácii naivne

30.11.2020

Posledný blog(tyka sa kazdého krestana)tu bol zahadnym sposobom totálny prepadak-800x-inde to citali vsetci osvieteni krestania.. Dole: V nemeckých školách vládne strach a teror: 13 r. Turek dobodal nožom spolužiaka //.. Katolícky arcibiskup v Mosule, Najib Michael Moussa nás varuje, keď hovorí, že medzi záplavami sýrskych migrantov, ktorí prichádzajú cez Turecko do [...]

Premiér Sánchez a jeho vláda kooperujú so Sorosom. Darujú Španielsko Maroku?

29.11.2020

Okydávači sa stale chodia„ucit“tu do mojej školy! Ich mozgom ale niet pomoci…Dole je: Orbán: Soros patrí k najkoruptnejším ľuďom sveta a ohrozuje Maďarsko i Poľsko///..Ako premiér Španielska sa P. Sánchez, šéf španielských socialistov stretáva oveľa častejšie so Sorosom, ako s Pablom Casadom, šéfom Partido Popular, najsilnejšej opozičnej strany. Sánchezove [...]

USA moderátor Carlson: Manipulovali pred našimi očami voľby a dovolili im to

27.11.2020

TotoBude tu zas„prepadák“,leboPisemCoNieJe v SRmédiách. AlePretoToRobim!!! Dole je: Biden podporí Merkel: Ako prezident uzná milióny ilegálnych migrantov v USA..//.. Známy televízny moderátor T. Carlson obvinil Silicon Valley a mainstream média, že v prezidentských voľbách pomohli Demokratom neférovým spôsobom ich ovplyvniť. Carlson povedal, že elektronické hlasovanie [...]

Ivan Korčok

Korčok: Rusko je bezpečnostnou výzvou pre NATO aj Slovensko

01.12.2020 21:05

Minister sa vyjadril, že silná Severoatlantická aliancia pripravená na výzvy budúceho desaťročia je životným záujmom Slovenska.

slony, Afrika, India, kly

Botswana repatriuje tisíce slonov do Angoly

01.12.2020 19:09

Desaťtisíce slonov žijúcich v Botswane sú "utečenci" z občianskej vojny v Angole, ktorá prebiehala v rokoch 1975 - 2002.

Jaroslav Haščák

SaS: Haščák je symbolom korupcie a bielych golierov

01.12.2020 19:08

Šéfa finančnej skupiny Penta obvinil policajný vyšetrovateľ z korupcie a legalizácie príjmu z trestnej činnosti.

Donald Trump

Trump chce v ďalších voľbách opäť kandidovať za prezidenta

01.12.2020 18:06

Trump stále oficiálne nepriznal svoju porážku a opakuje obvinenia, že jeho demokratický súper Biden zvíťazil vďaka podvodom, čo však nedoložil žiadnymi dôkazmi.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,149
Celková čítanosť: 6807536x
Priemerná čítanosť článkov: 5925x

Autor blogu

Kategórie