Založ si blog

Počet KoronaMŕtvych je Nižší: Lož, či omyl? Lesbos: Migranti Ničia Kostoly!

Úmyselné klamanie a či omyl? Je tomu tak len v Nemecku? Alebo je tak vo  všetkých európskych krajinách? V Nemecku je priemerný vek korona-mŕtvych 80 rokov. Najmladší korona pacient, ktorý zomrel, mal 28 rokov a prekonal predtým niekoľko závažných chorôb.

V posledných dňoch sa v Nemecku množia hlasy tých expertov, ktorí tvrdia, že skutočný počet korona-mŕtvych je nižší ako sa oficiálne uvádza. Tiež sú pochybnosti o tom, či všetci korona-mŕtvi zomreli naozaj na koronu, alebo či časť z nich nezomrela na inú chorobu, ale nakoľko mali v sebe koronavírus, tak boli hodnotení ako korona-mŕtvi.

V Nemecku je pri udávaní počtu koronou infikovaných a na koronu zomrelých hlavnou autoritou Robert-Koch-Institut – RKI.

Pred niekoľkými dňami však jeho autoritu napadol a spochybnil Gesundheitsbehörde Hamburg. Tento Zdravotný úrad vyzval RKI, aby urobil korektúru  udávania počtu korona-mŕtvych, lebo ich počet udáva nesprávne a síce príliš vysoko.

Hamburg informuje, že RKI zaregistruje do počtu korona-mŕtvych všetkých, ktorí zomreli a mali v sebe koronavírus, čo je nesprávne počítanie.

Pre Zdravotný úrad Hamburg platia ako korona-mŕtvi len tí, ktorí naozaj preukázateľne zomreli na koronavírus, a to zisťujú pri obdukcii súdni lekári.

A skutočne je rozdiel v počte korona-mŕtvych podla RKI a podľa Zdravotného úradu Hamburg mimoriadne veľký.

Do 2. apríla zomrelo v Hamburgu na koronu podľa údajov RKI 14 osôb, ale podľa Zdravotného úradu Hamburg len 8.

Ak sa v celej EÚ používa metóda RKI, ktorý je vysokouznávanou autoritou v celej Európe, tak ak by podľa tejto metódy bolo v celej EÚ napr. 14 000 korona-mŕtvych, tak by podľa Hamburgu ich bolo v skutočnosti len 8 000.

Má niekto záujem na tom, aby sa udávali podstatne vyššie čísla, ako v skutočnosti sú?

————————

Zhrozenie Grékov: Moslimskí migranti spustošili pravoslávne kostoly na Lesbose 

Viaceré grécke médiá, o.i. Greek Times, informovali o tom – a dokumentovali to aj fotkami – že rozzúrení migranti vtrhli na na ostrove Lesbos do viacerých ortodoxných kostolov a ich zničili. Dokonca aj ikony, ktoré sú pre Grékov mimoriadne posvätné a uctievané, zhanobili a zničili.

Občania z Lesbosu sa žalujú, že v priebehu posledných mesiacov tak fanatickí moslimovia už spustošili na ostrove viac ako 20 kresťanských kostolov.

The Greek Reporter uvádza:

„Kostol Hagios Georgios v blízkosti dediny Morie na Lesbose bol zničený neznámymi útočníkmi……..“

Niekoľkí obyvatelia z Morie povedali gréckym žurnalistom, že to bol akt pomsty  migrantov z tábora v blízkosti ich dediny.

Polícia prekazila ich demonštráciu, kde sa dožadovali okamžitého presídlenia do Atén. Na druhý deň veľká skupina migrantov išla do kostola a tam zničili ešte aj oltár a celý vnútorný inventár rozsekali na kúsky.

Nestalo sa im vôbec nič a neboli postihnutí žiadnymi konzekvenciami.

Len pred niekoľkými mesiacmi prijal pápež František vo Vatikáne na súkromnej audiencii skupinku migrantov z Lesbosu. Ešte v apríli v roku 2016 navštívil František Lesbos, aby tak prejavil svoju solidaritu s migrantami.

Teraz sa pápež k ničeniu pravoslávnych kostolov v Grécku tými, ktorým prejavil svoju solidaritu, nevyjadril jediným slovom!

A či sa aj v tomto s nimi solidarizuje?

Mannheim: Dlh 765 milión eur, ale modernizuje Domov azylantov. O občanov sa nestará

06.06.2020

(Dole je: Koncerny zažalujú Nemecko kvôli Shutdownu). Obáva sa Mannheim agresie azylantov? Druhé najväčšie mesto Bádenska-Württemberska patrí k najviac zadĺženým mestám tejto spolkovej krajiny. V Mannheime sú školy, materské školky, kúpaliská, mosty, niektoré ulice a ďalšie zariadeni patriace mestu, ktoré sú vo veľmi zlom, prípadne až v katastrofálnom stave a [...]

Každý ďalší deň vlády kancelárky Merkel škodí Nemecku

05.06.2020

Kancelárka oklamala a klame Nemcov aj naďalej, a to v takej miere a v takých závažných záležitostiach ako to dosiaľ neurobil ani len v náznakoch žiadny iný politik povojnového Nemecka. Merkel je veľkou hanbou pre skutočných nemeckých demokratov ako je napríklad Angelika Barbe, Angelika Barbe (od roku 1996 v CDU), bývala oponentka komunistického režimu v NDR, [...]

Schopnosť milovať a poznávať: Rozvíjaj ich, len tak budeš Človekom a Mudrcom

04.06.2020

(Toto nie je vhodná„korisť“pre nenávistníkov, ktorí Tu na Mňa len Špinia). Život každého nového človeka na našej planéte sa začína poznaním a láskou. V láske bol splodený (aj keď nie vždy), s láskou je na tento svet očakávaný a s láskou je na ňom aj prijatý. Od prvého momentu, keď otvorí oči, začína objavovať a spoznávať. Objavovanie a spoznávanie je [...]

normandia oslavy 75.výročie

Oslavy vylodenia v Normandii sa niesli v komornom duchu

06.06.2020 22:07

Na miesto dorazil jediný americký veterán, ktorý sa tu v roku 1944 vylodil ako 19-ročný armádny medik.

Protest francúzsko paríž demonštrácia floyd

Protesty proti rasizmu sa konali na troch kontinentoch

06.06.2020 20:43

Desaťtisíce ľudí sa zišli v mestách v Austrálii, Ázii aj Európe, aby vyjadrili hnev nad smrťou Afroameričana Georgea Floyda.

73375516 2863339433696260 2844828964973707264 n

NAKA našla v jednej z košických budov rádioaktívny materiál

06.06.2020 19:48

Nehrozí však žiadne nebezpečenstvo ani ohrozenie obyvateľstva, uviedla polícia.

Úrad vlády

V Bratislave sa konalo protestné zhromaždenie proti vláde

06.06.2020 19:08

Demonštranti sú nespokojný s pretrvávajúcimi protiepidemiologickými opatreniami a naďalej platným núdzovým stavom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,073
Celková čítanosť: 5893993x
Priemerná čítanosť článkov: 5493x

Autor blogu

Kategórie