Založ si blog

Multi-kulti ideológia Slúži Zločineckým Klanom v EÚ. Ich religiózna kriminalita!

To tvrdí expert pre výskum migrácie a islamu, autor a publicista Ralph Ghadban, ktorý pôsobí v Lüneburgu. Povedal, že táto ideológia umožnila, aby sa najmä arabsko-moslimské kriminálne klany mohli doslova etablovať v Nemecku, ale aj inde v EÚ. To treba zmeniť a vyvíjať na politikov tlak odspodu, aby to konečne prestali ignorovať.

Ghadban sa narodil v Libanone, ale od  roku 1972 žije v Nemecku a má nemecké občianstvo.

V rozhovore pre  Lüneburger Landeszeitung (mainstream by mu na to nedal priestor) povedal, že hlásanie neobmedzeného rešpektu iných kultúr – ako to robila Merkel – viedlo k tomu, že tieto klany to pokladali za slabosť našej kultúry a preto ju nerešpektovali.

Podľa neho nie je žiadnou náhodou, že tieto kriminálne klany sú najsilnejšie práve v tých spolkových krajinách, kde vládli alebo vládnu Zelení a SPD. Tí  doslova demonštrovali svoju ideologickú slepotu a dovolili klanom fakticky všetko. Tie preto považovali a považujú Nemecko za bezmocnú krajinu, kde možno robiť veľmi ľahko a bezpečne čokoľvek, čo prináša bohatú korisť.

Veľmi skritizoval v lokálnej tlači aj to, že štát urobil len veľmi málo pre obete zločinov kriminálnych klanov a že nejeden z klanov sa vyvinul k perfektne fungujúcej kriminálnej organizácii predovštkým preto, že jeho členovia rýchlo pochopili, že v nemeckej spoločnosti budú mať úspech, ak budú vystupovať a „pracovať“ ako silná a pevne jednotná organizácia, pred ktorou bude mať patričný „rešpekt“ (obavy) aj polícia. A tak v prípade potreby (konfliktu), boli takéto klany schopné zmobilizovať za niekoľko minút desiatky na všetko odhodlaných bojovníkov.

Znalec a veľký kritik islamu Ghadban už viackrát vyslovil svoje varovanie pred ilúziou integrácie islamských migrantov do európskej kultúry. Pre nich je demokracia slabosť a ľudské práva sú pre nich neznámym pojmom. Povedal, že ich relígia, islam, je hlavnou prekážkou pre integráciu.

Ghadban je prvý, ktorý v ich prípade hovorí dokonca o religióznej kriminalite. A kancelárka je pre neho osoba, ktorá národu v rámci svojej utečeneckej politiky prednáša len rozprávky o nevyhnutnej potrebe humanitnej pomoci ľuďom , ktorí sa ocitli v núdzovej situácii.

Podľa neho hneď na začiatku utečeneckej krízy taká potreba neexistovala, lebo utečenci boli v Maďarsku prijatí v zmysle maďarského práva na azyl, ale sa zdráhali prevozu do tamojších azylových táborov a chceli ísť len do Nemecka a Rakúska. A Merkel vtedy vyhlásila svoju Willkommenskultur a porušila pritom viaceré národné i európske zákony.

Mimochodom, veľký problém s tým vtedy mal aj jej minister vnútra Thomas de Maiziére, ktorého kancelárka ale rázne umlčala. A tak neskôr už viac neprotestoval.

Ak by tieto výpovede urobil etnický Nemec, prípadne politik AfD, tak by bol označený za rasistu a nejaký Zelený by na neho veľmi pravdepodobne podal trestné oznámenie.

Apropos, Ghadban žije nebezpečne – dostal mnoho vyhrážok smrťou od moslimov a má trvalú policajnú ochranu.

Politici a vedci sú plne zodpovední za Kolektívnú Korona Psychózu! Viac ako 30 000 Samovrážd. .. .. USAvojakov

21.09.2021

A šup ho! Opat mi vyrazili moj (Posledny)clanok z titulky! Prispievam uz desatrocia do roznych SR medii, ale nikto ma necenzuroval, ani za Meciara, Dzurindu ci za Fica. Ani tu dlho nic! Este ani za p.Nitona nic! Az teraz sa to zosypalo. Zrejme som na nejakom ciernom indexe!!! Takze som na Pravde najcenzurovanejsi autor. Ani len v SME a DennikuN, ked som tam uz davnejsie prispieval – som nebol [...]

Záhada v Rakúsku: Množia sa nečakané úmrtia ľudí, ktorí boli ešte plní života!

19.09.2021

(Cenzurovanie mojej osoby zosilnieva! Opat bol brutalne vcera dalsi moj clanok stiahnuty(kde pisem len pravdu, ktora ma byt na vyssi prikaz umlcana) uz za 2 hodiny z titulky. Je to uz 8. krat v kratkom case. Ludia bdite – hovorieval J. Fučík. A vy budete bdiet, ked si precitate moje clanky (patria k mojim najlepsim), ktore mi cenzura stiahla z titulky a tak vyrobila z nich malo citane [...]

Covid-pas a digitalizácia človeka=koniec slobody! Tehotná rakúska speváčka odmietla očkovanie a stratila prácu

18.09.2021

Kanaďan Michel Chossudovsky je ruského pôvodu (otec Jevgenij sa narodil v Rusku) a je veľkým prívržencom Donalda Trumpa. Je profesorom ekonomiky a expertom pre globalizáciu. Má vlastný internetový portál globalresearch.ca, ktorý je v oblasti tém globalizácie najčítanejším. O. i. dlhodobo analyzuje vyplyv korona pandémie na globalizáciu. Podľa neho v súčasnosti ľudstvo [...]

Mali / Afrika / Junta / Prevrat / Vlajka / Zástava /

Tisíce ľudí demonštrovali v hlavnom meste Mali na podporu vládnucej junty a proti Francúzsku

23.09.2021 07:00

K protestu došlo v čase, keď dočasný prezident a vojenský veliteľ Assimi Goita čelí výzvam, aby odmietol potenciálnu spoluprácu so súkromnou ruskou bezpečnostnou firmou Vagner.

škola, banska bystrica

Asistentov majú školám prideľovať inak. Nebude ich však dosť

23.09.2021 06:30

Školy by potrebovali aj viac digitálnych koordinátorov.

súd Pezinok Kuciak  pojednávanie spis

Marušiak: Komisia nevyrieši dôveru v právny štát

23.09.2021 06:20

Obnova dôvery v právny štát je politická úloha, ktorú nevyrieši žiadna komisia. Je to dlhodobá záležitosť, hovorí politológ SAV Juraj Marušiak.

Vakcína / Covid / Koronavírus /

ONLINE: Tretiu dávku odporučili v USA seniorom a rizikovým, mladším zatiaľ nie

23.09.2021 06:00

Poradný výbor nezávislých expertov FDA odmietol pôvodný návrh Pfizeru odporúčať tretiu dávku vakcíny pre všetkých ľudí vo veku 16 a viac rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,302
Celková čítanosť: 8693826x
Priemerná čítanosť článkov: 6677x

Autor blogu

Kategórie