Založ si blog

Putin-Človek i Štátnik. Rímu poslal Pomoc i Slová Lásky. Zázrak: 95r. Talianka

Dole: 95 roč. Talianka sa z korony vyliečila sama!…Ruský prezident V. Putin prejavil svoje veľké srdce i súcit s Talianskom postihnutým koronou. Už bola takmer nedeľná noc, keď v Ríme pristalo 9 lietadiel z Moskvy, plných rôzneho zdravotníckeho a technického materiálu a v nich priletel aj veľký počet civilných i vojenských lekárov špecialistov epidemiológov a virológov..

Z obrovských lietadiel vyšlo aj viacero nákladných aut a na každom z nich boli upevnené veľké transparenty, na ktorých boli zobrazené dve srdcia v národných farbách Talianska  a Ruska a nad nimi nápis  FROM RUSSIA WITH LOVE.

Šéf ruského posolstva pomoci Talianom generálmajor Sergej Kikar ako prvý podal na letisku ruku talianskemu ministrovi zahraničia Luigimu di Maiovi, ktorý prišiel privítať aj s ďalšími osobami zo svojho ministerstva veľkorysú pomoc z Ruska.

So Sergejom Kikarom prišlo sto ruských odborníkov, ktorí budú v Taliansku pomáhať v boji proti korone.

Ako povedal Putinov hovorca Dmitrij Peskov, tak po sobotňajšom telefonáte ruského prezidenta s talianskym premiérom Contem, Vladimír Putin okamžite nariadil, aby boli do Moskvy dopravení špecialisti i potrebný materiál z rôznych končín Ruska.

Už o 24 hodín neskôr bolo všetko i so špecialistami pripravené na odlet z moskovského vojenského letiska do Ríma.

Ruský prezident prejavil svoju obrovskú veľkosť ako človek i štátnik a Talianom okamžite pomohol, a to napriek tomu, že súčasná talianska vláda neprechovávala voči Moskve nijaké veľké sympatie.

A Moskva pomáha Taliansku materiálom i špecialistami v situácii, keď už aj v Rusku sa začína korona šíriť, aj keď je aktuálne podľa údajov ruských úradov len 438 infikovaných koronou.

————————————————

Talianski lekári: Je to ako zázrak – 95 ročná Alma Clara Corsini sa vyliečila sama

Po dlhodobo zlých správach z Talianska, konečne aj jedna skvelá. 95 ročná Clara je prvou pacientkou, ktorá bola v provinci Modena vyliečená z korony. Keď ju zo symptómami typickými pre koronu doviezli do nemocnice, bol jej stav zlý a jej stav sa prvé dni v nemocnici zhoršoval, lebo vírus  silne napadol jej dýchacie cesty a lekári sa neodvážili jej dať ani antiretrovirálne lieky a ani zápal blokujúce lieky.

V podstate sa len čakalo, kedy zomrie. Po niekoľkých ďalších dňoch sa jej stav začal prekvapujúco zlepšovať a napokon ju prepustili celom zdravú. Talianske médiá ju oslavujú – je to nádej pre mnohých pacientov.

Stalo sa to, na čo som už dávno, ale aj teraz v článkoch o korone, mnohokrát upozorňoval:

Výborný imunitný systém (kto si ho sám „nezhumploval“, ale vždy ho podporoval a posilňoval, ten ho taký má, hoci aj ako 100 ročný), je doslova zázrak a robí preto zázraky aj tam, kde iní na choroby masovo zomierajú.

 

Prekvapenie: Krvná plazma Bude Zachraňovať korona-pacientov

06.04.2020

Objav – Ukazuje sa Absolútna Senzácia: Skupina odborníkov pod vedením Prof. Dr. Holgera Hacksteina z Universitätsklinikum Erlangen vypracovala metódu, o ktorej je presvedčená, že úspešne pomôže v boji proti šíreniu korona vírusu. V sobotu profesor Hackstein – šéf oddelenia pre transfúznu medicínu – dostal od úradov oficiálne povolenie na zhotovenie [...]

Experti sú zarazení: Talianska dedina v epicentre korony je bez nakazených

03.04.2020

Dole nižšie: Keď Korona je Silnejšia ako Vzťah a Láska(((…Ferrera Erbognone je neďaleko Milána, ktoré, ako aj celý jeho región, je koronou najpostihnutejšia časť Talianska. Ale v tejto obci, ktorá má o niečo viac ako tisíc obyvateľov, nie je nikto infikovaný. Je to veľká záhada, na ktorú vedci hľadajú vysvetlenie. Úplne neznáma Ferrera sa tak odrazu stala stredobodom [...]

Renomovaný Profesor mikrobiológie argumentami zničil korona-politiku Merkel

02.04.2020

Otvorený list kancelárke ohľadne masívneho obmedzenia občianskych práv. Tak ju ešte nikto nepritlačil múru a ani tak nepoučil: Odborný nemecký lekár pre mikrobiológiu a infekčnú epidemiológiu profesor Bhakdi v liste žiada Merkel, aby mu odpovedala na 5 otázok, aby potom mohol zistiť, či sú oprávnené súčasné obmedzenia práv nemeckých občanov. Profesor bol viac ako 20 [...]

Štokholm, Švédsko

Nad Švédskom sa zmráka. Pritvrdia tri korunky proti korone?

07.04.2020 06:48

Mnohí vedci už skôr varovali švédsku vládu, aby nehrala ruskú ruletu so zdravím a životmi občanov, lebo situácia sa jej môže vymknúť z rúk.

Kardinál George Pell

Austrálsky súd zbavil kardinála Pella obvinení zo zneužívania detí

07.04.2020 06:37

George Pell bol svojho času jedným z najvplyvnejších spolupracovníkov pápeža Františka.

PREZIDENTKA: Prijala najvyšších ústavých èinite¾ov

Prieskum o blackoute? Premiér sa musí rozhodnúť a nie hľadať alibi, odkazuje Baránek

07.04.2020 06:26

Premiér Igor Matovič sa podľa analytika Jána Baránka zastavil na hranici šírenia nervozity, ale oceňuje návrat exministerky Andrei Kalavskej.

Vincent Bujňák

Právnik o zákaze vychádzania: Výnimky musia byť precízne stanovené

07.04.2020 06:00

Ak má niekto napríklad vlastnú záhradku v inom okrese a s nikým tam neprichádza do styku, tak zákaz by riadne vybočoval z rámca ústavného zákona.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,018
Celková čítanosť: 5459979x
Priemerná čítanosť článkov: 5363x

Autor blogu

Kategórie