Založ si blog

Kancelárka mi naháňa veľký strach! USA: Čína musí Západu škody zaplatiť

Už aj Merkel je v Karanténe!–Nachádzame sa na začiatku obrovských globálnych zmien – a jediné čo nám ešte chýba, to je obrovská celosvetová kríza a až potom budú národy akceptovať nové usporiadanie sveta a nový svetový poriadok.

Toto vyslovil David Rockefeller už v roku 1994 počas zasadania  hospodárskeho výboru OSN a tú istú výpoveď zopakoval v Rottach-Egerne v roku 2005, keď sa tam konala Bilderberger konferencia.

David Rockefeller, ktorý sa dožil 102 rokov, patril dlhé roky k tým, ktorí z úzadia dirigujú a režírujú beh našej prítomnosti.

Týmto úzadím je Skull§Bones, mimoriadny elitárny spolok , ktorého členovia sa už takmer 190 rokov stretávajú utajene pred verejnosťou a snujú plány, ktoré sa po ich realizácii týkajú nás všetkých. Je to najelitárnešjí spolok svojho druhu na svete, ktorý sleduje len vlastné záujmy a robí pre ne absolútne všetko! Z tohto spolku sú prezidenti USA, senátori, a to tak republikánski, ako aj demokratickí, najvyšší sudcovia, najmocnejší finanční magnáti, mediálni králi, najvyšši velitelia ozbrojených síl USA, atď.

Ťahajú spoločne nitky moci Republikánov i Demokratov vo Washingtone. V Skull&Bones  niet mezi nimi nijaká rôznosť politických názorov. Vždy ide len o moc, vplyv a veľké peniaze. Na spolok sú naviazaní aj Bilderbergerovci.

Mimochodom aj Barack Obama, keď ešte nebol prezidentom povedal: „Veľkú krízu by sme nikdy nemali nechať nevyužitú.“

Takéto výpovede o význame veľkých kríz poukazujú na to, že „Veľkí“ tohto sveta ich vedia dokonale využiť pre svoje ciele. Potom ale možno oprávnene vysloviť aj domnienku, že sú schopní ich aj vyvolať.

To sa domnieva aj moja kolegyňa Renate, nezávislá nemecká žurnalistka. Vyslovila aj to, čo je názvom tohto článku.

V ďalšom citujem to, čo povedala v súvislosti s korona krízou:

 

Korona-hystéria sa hodí perfektne na to, aby Berlín masívne obmedzil práva občanov. Bude to trvalý stav?

Korona umožňuje, že si zvykneme na to, že štát nás za istých okolností môže všetkých zavrieť do domáceho väzenia a my neprotestujeme.

Korona umožňuje, že ulice ovládajú všade policajti a prípadne aj vojaci a my to akceptujeme.

Korona umožňuje, že sa nemieme nikde zhromažďovať (vo Francúzsku to pomohlo Macronovi ochromiť protesty žltých viest).

Korona pravdepodobne umožní, že všetci ľudi sa nechajú očkovať, niektori proti vlatnej vôli a dokonca umožní i to, že si nechajú implantovať čipy.

Korona sa môže stať perfektným alibi pre rozpad a či krízu finančného systému, tak by ostali skutočné dôvody utajené.

Korona vyvoláva strach a tento strach je nákazlivejší ako samotný vírus. A to sa zdá byť úmysel, lebo ak má človek strach, tak nechá robiť so sebou čokoľvek a aj čokoľvek uverí, čo povedia „autority“.

Koronavírus je mutáciou starého známeho influenca vírusu, na ktorý zomiera každoročne vo svete až do 500 000 ľudí – a to nie je nikde zmienené ani slovkom.

Teraz zomrelo v Nemecku niekoľko desiatok ľudí na koronu a všade v krajine vládne panika. Prečo teraz?

Kancelárka, ktorá to podporuje a ľudí neukľudňuje, mi naháňa strach. Táto žena ťahá Nemecko dole.

————————————-

Exporadca USA vlády: Západ by mal žiadať náhradu škôd od Číny     

Podľa niekdajšieho poradcu americkej vlády Josepha Bosca je Čína zodpovedná nielen za smrť a ochorenie na koronu mnoho tisíc ľudí na Zpade, ale aj za obovské ekonomické škody, ktoré západným krajinám kvôli tejto epidémii vznikli a vznikajú naďalej.

Joseph Bosco – bývalý poradca Ministerstva obrany USA – vyzval vlády západných krajín, aby vypracovali takú spoločnú účinnú politickú stratégiu, v rámci ktorej by totalitárny režim komunistickej strany Číny prinútili nahradiť škody koronou, ktoré tak spôsobili západným štátom.

Finálne vyčíslenie všetkých týchto škôd, ktoré zatiaľ ešte neustále narastajú, by predstavovalo obrovskú suma.

Bosco:

„Najneskôr teraz by mal Západ ukončiť svoju desaťročia trvajúcu trpezlivosť voči Číne. Už pred touto katastrofou prišli na nás z Číny epidémie ako SARS a vtáčia chrípka. Teraz musí už byť toho naozaj dosť.“

————————————

Ak niekto napise – ako vcera pod moj blog – ze traja vynikajúci nemeckí lekári, uznávaní odbornici: “su   ako aj Bednar tiez len samolubi hochstapleri siriaci nezodpovedne bludy a vyzyvaju k lahostajnosti“,

Tak  je len prazdna hlava a primitiv najhrubsieho zrna –

—————

Dakujem   „Bratislave“ za „vyrovnavanie pokriveneho“

Sokrates, Najgeniálnejší filozof. Génius väčší ako Einstein. Ježiš sa učil od neho

10.07.2020

Vyhlásil o sebe niečo, čo zaznamenal len Proklos – iný starogrécky génius, svetu málo známy. Preto to aj ostalo neznáme. Znie to: Sláva mnohých mudrcov spočíva len na zlej pamäti ich poslucháčov – alebo na prílišnej hlúposti ich obdivovateľov. Moja sláva je ale založená na obdive a uznaní najmúdrejších a preto nezapadne nikdy. Bolo to proroctvo, ktoré sa naplnilo [...]

Evo Morales: Justícia vyrobila dôkazy a ma obžalovala z terorizmu. USA sú v tom

09.07.2020

Puč proti prezidentovi Salvadorovi Allendemu v Čile v roku 1973 a puč proti prezidentovi Bolívie v roku 2019 má ten istý rukopis a ten má pôvod v USA. Allende prišiel o život a Moralesa vyhnali do exilu. V pondelok Bolívijská generálna prokuratúra oficiálne obžalovala z terorizmu a financovania teroristických aktivít prezidenta Moralesa a navrhla vziať ho do vyšetrovacej [...]

Azylant sexuálne obťažoval primátorku miliónovéhoKolína n. R. Polícia stála vedľa

08.07.2020

Elfi Scho-Antwerpes (SPD) – kolínska primátorka sa stala cez víkend obeťou sexuálneho násilia. Stalo sa tak na ulici Marsilstein Straße, kde sa konali slávnosti v rámci podujatia Christopher Street Days, ktoré bolo presunuté na október. Vyjadrila sa k tomu nasledovne: „Chcela som sa osobne presvedčiť, ako sa ľudia správajú v priebehu osláv. Podišla som ku skupine mladých [...]

test, koronavírus

Z 279 testov v nedeľu bol len jeden pozitívny

13.07.2020 09:45

Počas nedele otestovali 279 ľudí, jediný pozitívny test bol z Prešovského kraja. Úmrtia žiadne, jeden človek je na pľúcnej ventilácii.

Boris Klempa

Virológ Klempa: Hranice nezatvárajme, ľudí systematicky testujme

13.07.2020 08:45

Väčšina ľudí koronavírus ďalej vôbec neprenesie, ale vyskytujú sa mimoriadne okolnosti, keď príde k masívnemu šíreniu, hovorí virológ Boris Klempa.

Ján Mazák

Šéf Súdnej rady Mazák: Medzi ľuďmi vládne obrovská nedôvera v justíciu

13.07.2020 07:22

S riešeniami nebudeme čakať do ďalšieho defilé sudcov s putami na rukách pred budovou Ústavného súdu, tvrdí Ján Mazák.

Trump Russia Probe Stone

Vzťahy USA - Rusko: útoky aj hladkanie

13.07.2020 06:00

kým sa najradšej rozpráva americký prezident Donald Trump v čase pandémie? Vyzerá to tak, že so šéfom Kremľa Vladimirom Putinom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,096
Celková čítanosť: 6083841x
Priemerná čítanosť článkov: 5551x

Autor blogu

Kategórie