Založ si blog

RadikálniMoslimoviaSlávili v Jeruzaleme Dobytie Konštantinopolu! Aj RímCHcú Dostať!

LenNezávislíPublicistiHovoriaVzdyPravdu.SomTiežJedenTaký!….V hlavách, a to nielen fundamentalistov, ale aj nespočetných iných moslimov, existuje stále idea vlády islamu na celom svete. A fundamentalisti to hovoria aj celkom otvorene a kujú adekvátne plány, v rámci ktorých majú byť všetci „neveriaci“ podriadení vláde islamu, pričom musí byť dobytý tak Jeruzalem ako aj Rím.

Podujatie oslavujúce krvavé obsadenie Konštantinopolu osmanskými moslimami v januári roku 1453 sa nedávno konalo v al-Aksá-mešite v Jeruzaleme a v mainstream médiách Európy nebola o tom vôbec žiadna zmienka. Informovali o tom len izraelské médiá.

EÚ médiá nám oveľa radšej hlásajú klamstvá o islame, ktorý podľa nich chce len mier a si želá bratstvo so všetkými, teda s “nevercami“, včítane Židov.

Organizátorom podujatia  bolo transnacionálne islamistické hnutie, ktoré bolo založené v roku 1950 palestínskym religióznym fanatikom Din-an-Nabhanim. Toto hnutie – spolu s ďalšími – bojuje za vytvorenie celosvetového kalifátu, kde bude určovať všetko len Korán.

Na „bojovom“ podujatí moslimov v Jeruzaleme bol hlavným kazateľom palestínsky islamista Nidhal Abu Ibrahim, ktorý sa označuje ako učenec islamu a teda musí byť aj excelentným znalcom Koránu a aj jeho exegétom. Vo všetkom sa odvoláva len na Korán.

Okrem iného tam svojim fanatickým poslucháčom povedal:

„Alah nám sľúbil kalifát. Tento kalifát bude čoraz viac upevňovať svoju moc, až napokon dobyje aj Rím. To celé je len otázkou času. A tento kalifát bude mať Jeruzalem ako svoje hlavné mesto. Potom si islam podrobí svojich susedov a rozšíri sa po celom svete. Všetkých „nevercov“ musíme prinútiť, aby sa podriadili slovám Alaha a si ich vysoko ctili.“

Kazateľ bol pozdravovaný a prerušovaný nadšeným súhlasným potleskom prítomného davu moslimov.

Jeho záverečné slová zneli ako slová šialenca a či ako slová stredovekého inkvizítora – tu je len posledná veta:

„Vzoprite sa sluhom satana (tým sú mienení predovšetkým kresťania a židia), a to je USA, Rusko, Západ, a to sú aj všetci tí, ktorí s nimi spolupracujú.“

Potom nasledovalo spoločné opakovanie, a či skandovanie viet:

„Táto al-Aksá-mešita bude oslobodená. Kalifát nám sľúbil sám Alah – Rím bude náš – Alahu Akbar.“

Treba si uvedomiť, že toto podujatie je len jedným z nespočetných podobných ďalších, ktoré však ostávajú pred nami utajené.

 

Ak toto nie sú nebezpečné hrozby všetkým kresťanom, tak potom sú tí z nás, ktorí to ignorujú a popierajú, zradcovia kresťanskej civilizácie – podobne, ako boli tí v Európe, ktorí sa len nečinne prizerali, keď hordy Osmanov zobrali kresťanom ich posvätné mesto Konštantinopol a zničili celú kresťanskú Byzanciu, aby sa potom naplno zahryzli do Európy.

——————————–
Prídu sem štekat opat svoje lzi „odvazne“ zamaskovane hyeny – mal sehen – vediamo…….

Prekvapenie: Krvná plazma Bude Zachraňovať korona-pacientov

06.04.2020

Objav – Ukazuje sa Absolútna Senzácia: Skupina odborníkov pod vedením Prof. Dr. Holgera Hacksteina z Universitätsklinikum Erlangen vypracovala metódu, o ktorej je presvedčená, že úspešne pomôže v boji proti šíreniu korona vírusu. V sobotu profesor Hackstein – šéf oddelenia pre transfúznu medicínu – dostal od úradov oficiálne povolenie na zhotovenie [...]

Experti sú zarazení: Talianska dedina v epicentre korony je bez nakazených

03.04.2020

Dole nižšie: Keď Korona je Silnejšia ako Vzťah a Láska(((…Ferrera Erbognone je neďaleko Milána, ktoré, ako aj celý jeho región, je koronou najpostihnutejšia časť Talianska. Ale v tejto obci, ktorá má o niečo viac ako tisíc obyvateľov, nie je nikto infikovaný. Je to veľká záhada, na ktorú vedci hľadajú vysvetlenie. Úplne neznáma Ferrera sa tak odrazu stala stredobodom [...]

Renomovaný Profesor mikrobiológie argumentami zničil korona-politiku Merkel

02.04.2020

Otvorený list kancelárke ohľadne masívneho obmedzenia občianskych práv. Tak ju ešte nikto nepritlačil múru a ani tak nepoučil: Odborný nemecký lekár pre mikrobiológiu a infekčnú epidemiológiu profesor Bhakdi v liste žiada Merkel, aby mu odpovedala na 5 otázok, aby potom mohol zistiť, či sú oprávnené súčasné obmedzenia práv nemeckých občanov. Profesor bol viac ako 20 [...]

Vincent Bujňák

Právnik o zákaze vychádzania: Výnimky musia byť precízne stanovené

07.04.2020 06:00

Ak má niekto napríklad vlastnú záhradku v inom okrese a s nikým tam neprichádza do styku, tak zákaz by riadne vybočoval z rámca ústavného zákona.

koronavírus, Poľsko

ONLINE: Obyvatelia Wu-chanu prestávajú byť zajatcami

07.04.2020 05:45

Čínske mesto Wu-chan, odkiaľ sa rozšíril koronavírus, bude od utorka opäť otvorené. Jeho uzávera trvala od 23. januára.

pôrod, bábätko

Britka porodila svoje 22. dieťa

07.04.2020 00:00

Sue Radfordová bola doteraz tehotná viac než 800 týždňov svojho života, pričom prvé dieťa porodila v štrnástich.

päsť, bitka, úder, násilie

Nemecký terorista mal trénovať na Slovensku, bezpečnostná firma to odmieta

06.04.2020 21:12

Slovensko sa opäť ocitá na teroristickej mape Európy. Po špekuláciách o výcviku Breivika prišiel Speigel s tvrdením, že ďalší masový vrah trénoval u nás.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,018
Celková čítanosť: 5459876x
Priemerná čítanosť článkov: 5363x

Autor blogu

Kategórie