Založ si blog

KriminálniCudzinci v ŠtátnejSlužbe v Berlíne predávajú Aufenthaltstitel za 5000 eur

TuNezávislýNovinárPíše Pravdu.Neverte“Odvážnym“KtoríTuKydajúLži!!…Nemecko sa stalo krajinou, kde bežia kriminálne škandály jeden za druhým, ale často viaceré súčasne. Nemecké úrady sú doslova infiltrované cudzincami s nemeckým pasom, ktorí sú ďaleko vzdialení od poctivých a svedomitých štátnych úradnikov, etnických Nemcov spred 30 či 40 rokov, pre ktorých to ešte bola česť môcť pracovať pre Nemecko.

Mnohí z tejto novej sorty „Nemcov“, najmä moslimovia, ktorí sú v štátnej službe, majú v sebe silné kriminálne sklony a vezmú si, čo sa len dá.

Napríklad predávajú Aufenthaltstitel – povolenie k pobytu – v Nemecku.  Na čiernom trhu ich možno predať za 5000 i viac eur.

V Berlíne polícia pred  dvoma dňami vzala do väzby pracovníčku Bürgeramtu (Úrad pre záležitosti občanov).

36 ročná žena Bosniačka s nemeckým i bosniackym občianstvom predávala Aufenthaltstitel za 5000 eur. Polícia našla v jej byte 28 000 eur, ktoré si zarobila na predaji povolení k pobytu.

V súvislosti s jej zatknutím polícia v Berlíne zatkla aj 43 ročného Pakistanca, azylanta, ktorý je podozrivý z toho, že je šéfom kriminálnej bandy, ktorá obchoduje s Aufenthaltstitelmi a má spojenie so štátnymi zamestnancami typu 36 ročnej Bosniačky.

Po týchto Aufenthaltstitel je veľký dopyt na čiernom trhu, lebo zaručujú trvalý pobyt v Nemecku.

Podľa informácií, ktoré si AfD vyžiadala od Senátu mesta Berlín (ten ich vydal len veľmi neochotne) „zmizlo“ týmto spôsobom z príslušného berlínskeho úradu viac ako 20 000 zmienených Aufenthaltstitel.

Takže Nemecko má o 20 000  nových „občanov“ viac, z ktorých  – odhadnem to – 80 až 90 percent nebude nikdy platiť dane

z poctivej práce, ale posilnia obrovské rady kriminálníkov. Čo bude z ich detí, ktoré v početnom množstve splodia v Nemecku, to si možno ľahko domyslieť.

Berlín samozrejme nie je jediná spolková krajina, kde sa dejú tieto veci.

 

—————————————-

 

Vcerajsi blog bol na niekolko 10 000 –  mal som tu uzasnych 1200. Na jednom z mojich portálov, ktorý prevadzkujem uz osem rokov, to precitalo za 24 hodin 68 000

Na zaklade skusenosti viem, ze ked sa blog hned spociatku velmi cita, tak to tak bezi vela hodin. Tak to bolo niekolko rokov aj u mna tu na Pravde. Je to tak aj na mojich portaloch i v jednych slovenskych mediach, kde pravidelne publikujem. Len tu to mam odrazu inaksie, hm…….

Teraz ale je to uz nejaky cas tak, ze ked sa spociatku blog cita velmi, tak vzdy uz po hodine, v najlepsom pripade po dvoch je koniec a uz je to uplne zminimalizovane – prestanete ma citat. Je jasne preco –  no jednoducho preto, ze som zvlastne „vynimocny“.    Pisem casto vynimocne „boese“ Sachen…….

Prekvapenie: Krvná plazma Bude Zachraňovať korona-pacientov

06.04.2020

Objav – Ukazuje sa Absolútna Senzácia: Skupina odborníkov pod vedením Prof. Dr. Holgera Hacksteina z Universitätsklinikum Erlangen vypracovala metódu, o ktorej je presvedčená, že úspešne pomôže v boji proti šíreniu korona vírusu. V sobotu profesor Hackstein – šéf oddelenia pre transfúznu medicínu – dostal od úradov oficiálne povolenie na zhotovenie [...]

Experti sú zarazení: Talianska dedina v epicentre korony je bez nakazených

03.04.2020

Dole nižšie: Keď Korona je Silnejšia ako Vzťah a Láska(((…Ferrera Erbognone je neďaleko Milána, ktoré, ako aj celý jeho región, je koronou najpostihnutejšia časť Talianska. Ale v tejto obci, ktorá má o niečo viac ako tisíc obyvateľov, nie je nikto infikovaný. Je to veľká záhada, na ktorú vedci hľadajú vysvetlenie. Úplne neznáma Ferrera sa tak odrazu stala stredobodom [...]

Renomovaný Profesor mikrobiológie argumentami zničil korona-politiku Merkel

02.04.2020

Otvorený list kancelárke ohľadne masívneho obmedzenia občianskych práv. Tak ju ešte nikto nepritlačil múru a ani tak nepoučil: Odborný nemecký lekár pre mikrobiológiu a infekčnú epidemiológiu profesor Bhakdi v liste žiada Merkel, aby mu odpovedala na 5 otázok, aby potom mohol zistiť, či sú oprávnené súčasné obmedzenia práv nemeckých občanov. Profesor bol viac ako 20 [...]

pôrod, bábätko

Britka porodila svoje 22. dieťa

07.04.2020 00:00

Sue Radfordová bola doteraz tehotná viac než 800 týždňov svojho života, pričom prvé dieťa porodila v štrnástich.

päsť, bitka, úder, násilie

Nemecký terorista mal trénovať na Slovensku, bezpečnostná firma to odmieta

06.04.2020 21:12

Slovensko sa opäť ocitá na teroristickej mape Európy. Po špekuláciách o výcviku Breivika prišiel Speigel s tvrdením, že ďalší masový vrah trénoval u nás.

Koaliční poslanci / Bratislavský hrad / Koaličná dohoda / Matovič / Heger /

Štvorkoalícia zverejnila znenie koaličnej dohody

06.04.2020 19:28

Jej uzatvorením členovia koalície vyjadrili plnú podporu vláde zvolenej na obdobie rokov 2020 až 2024.

Donald Trump, koronavírus

USA zaradili na zoznam teroristických organizácií Ruské imperiálne hnutie

06.04.2020 18:55

Ide o prvý prípad, keď sa do tohto zoznamu dostalo hnutie propagujúce nadradenosť bielej rasy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,018
Celková čítanosť: 5459794x
Priemerná čítanosť článkov: 5363x

Autor blogu

Kategórie