Založ si blog

BerlínZachraňujeBalkánskychMafiánskychBossov? Naivná18roč. išla v noci s Alim. ..

SomNezávislý.PretoPíšemLenPravdu!!!…..To, čo sa v týchto dňoch deje v Hannoveri nie je možné inak vnímať. Píše o tom „zadivene“ dokonca aj mainstream. Pred niekoľkými dňami pristalo v Hannoveri na letisku Langenhagen súkromné lietadlo. Bol v ňom ťažko poranený muž z Montenegra. Podľa zdroja, ktorý nechce byť menovaný, bol muž koncom januára viacnásobne postrelený – jeho auto bolo zasiahnuté 20. výstrelmi.

Z letiska bol prevezený s veľkou policajnou eskortou na  Medizinische Hochschule Hannover, kde ho renomovaní špecialisti ošetrujú. Pred izbou, kde leží, sú neustále policajti, nie však preto aby muža strážili, ale aby ho ochraňovali. Aj pred klinikou je niekoľko policajných aut vo dne v noci.

Rôzni ľudia, medzi nimi aj dolnosaskí komunálni politici, sa navzájom zadivene pýtajú, kto je tento pacient a prečo sa mu dostáva toľko výnimočnej starostlivosti a kto to všetko zaplatí?

Zdroj, ktorý nechce byť menovaný vie viac, dokonca aj meno:

Muž, Igor K. je 35 ročný veľký mafiánsky boss a 28. januára sa v blízkosti Podgorice ocitol v aute pod paľbou konkurencie. Utrpel pritom životunebezpečné poranenia, ktoré boli len núdzovo ošetrené. Niekto potom jeho žene odporúčal kliniku v Hannoveri (to je zvláštne – prečo až v ďalekom Hannoveri, keď sú oveľa bližšie k Podgorici rovnako kvalitné nemocnice – je v tom azda prepojenie s vysokou politikou v Berlíne?).

Zdroj tvrdí, že peniaze za jeho ošetrenie Uniklinika v Hannoveri už dostala vopred. Tiež neobvyklé. A neobvyklé je aj to, že jeho manželka býva v hoteli blízko kliniky a tiež je ochraňovaná policajtami.

Aby bol chaos okolo osoby z Podgorice ešte väčší, tak sa odrazu ohlásil lokálnym novinám právnik Lemke-Kuech, ktorý zastupuje  manželku poraneného Suzanu K. a tvrdil, že všetko je omyl a že muž jeho mandantky, ktorý leží v Hannoveri nemá nič spoločné s mafiou a nikdy nebol trestaný a že sa síce tiež volá Igor K. a bol aj postrelený a tiež pri Podgorici, ale že ide len o náhodnú zhodu okolností, keď dvom mužom s rovnakými menami sa stalo to isté.

Drzé nehanebné klamstvo od Lemke-Kuecha.

Právnik povedal ešte aj to, že Suzana K. mu rozprávala, že jej muž Igor je  bohatý podnikateľ vlastniaci viaceré firmy (aké sú to firmy, k tomu sa právnik nevyjadril) a že atentát na neho si nijako nevie vysvetliť. Klamstvo jedno, klamstvo druhé.

V Nemecku je všetko možné a dovolené – ale nie Nemcom.

A aby bolo zahmlievanie ešte dokonalejšie, keďže nepokoj v meste narastal a začali kolovať najrôznejšie „chýry“, tak sa ohlásil aj dolnosaský minister vnútra  Boris Pistorius SPD a vyhlásil nasledovný nezmysel (klamstvo):

„My sme si ho sem nevzali sami a dotyčný nie je hľadný žiadnym medzinárodným zatýkacím rozkazom a nasadenie veľkého množstva policajtov k nemu (prečo sú aj okolo jeho ženy Suzany, to nevysvetlil) bolo nevyhnutné pre prípadnú ochranu iných osôb, ktoré s vecou nemajú nič spoločné (len ďalšia lož ministra).

Teraz je jednoducho tu a lekári ho musia ošetriť“.

Minister Pistorius mal radšej mlčať, lebo nevysvetlil nič a zjavne len arogantne zahmlieval a pretáčal a naozaj len hlupák nechápe, o čo tu ide.

Mimochodom, ani klinika nechcela nič prezradiť. Jej hovorca povedal len toľko, že lekári sa nepýtajú koho ošetrujú a prečo, ale že si jednoducho len svedomite konajú svoju povinnosť.

Nemecko je jednoducho krajina, kde je všetko v poriadku (presviedčajú národ korektní politici), kde sa nedeje nič zlé a ak sa niekde deje niečo zlé, tak za tým je určite vždy len AfD.

—————————————-

24 ročný Ali H. brutálne znásilnil v Kolíne n. Rýnom 18 ročnú dievčinu

V utorok sa v Kolíne konal súd s Alim. Informáciu priniesol kolínsky Express.  Mladá žena v auguste okolo štvrtej nad ránom sama opustila diskotéku v centre mesta, kde si bola zatancovať. Keď prešla niekoľko desiatok metrov, tak sa jej prihovoril sympaticky a príjemne pôsobiaci muž a ponúkol sa jej starostlivo, že ju doprevadí taxíkom až domov.

Pôsobil na ňu ako džentlmen a žena mu plne dôverovala, čo sa neskôr ukázalo ako veľká chyba. Za niekoľko minút prišli k stanovišťu taxíkov a Ali udal ako cieľ jazdy jeden bar vo štvrti Mülheim a vysvetloval dievčaťu, že si odtiaľ musí niečo vziať, čo si tam zabudol a že potom ju doprevadí až domov.

Dievčina nešípila nič zlého a ďalej mužovi plne dôverovala. Čo však nemohla vedieť, bolo to, že Ali v skutočnosti pracoval v tom bare a keďže nemal žiadny byt ani izbu, tak mu majiteľ baru dovolil nocovať v pivnici pod barom.

Keď vystúpili z taxiku, tak išla s ním netušiac nič zlého do dvora za barom, kde bol vchod do pivnice. Hneď keď tam prišli, tak sa zmenil „džentlmen“ Ali na surového násilníka.

Začal dievča bozkávať a ohmatávať. Pokúšala sa ho celkom zbytočne odtlačiť od seba. Nemala šancu – bol oveľa silnejší. Hodil ju na zem a začal ju dusiť a škrtiť. Chcela sa zúfalo vyslobodiť, ale to ho rozzúrilo ešte viac a začal jej búchať hlavu o zem. Prestala sa brániť a len tiško a zúfalo vzlykala a úpenlivo prosila:

„Rob so mnou čo len chceš, len ma nezabíjaj. Mám doma matku a ta nemá nikoho len mňa.“

Muž sa postavil a povedal jej, aby išla dole do pivnice. Tam sa musela donaha vyzliecť. Keď tak urobila, tak ho úpenlivo prosila, aby použil prezervatív. Len ju diabolsky vysmial a následne ju viackrát znásilnil.

V utorok sudca rozsudok ešte nevyniesol. Na budúci týždeň chce ešte vypočúvať majiteľa baru, kde Ali pracoval.

Je priam neuveriteľné, aké sú mnohé ženy v Nemecku nepoučiteľné a ľahkovážne.

Akoby nechápali, že Merkelovej Willkommenskultur všetko v Nemecku zmenila a že znásilňovania žien migrantami sú takmer na dennom poriadku. A v podstate už každá žena v Nemecku to musí vedieť. Napriek tomu sa nejedna úplne ľahkomyseľne dostane do situácie, z ktorej pre ňu niet úniku.


——————————— —————————–   —————

pravda – moja Pravda, co si mi to len urobila – pokazila si mi   snuru rekordov- odrazu som nad 1000 – to je velke sklamanie-    mienim tym citatelov, ktori mi to pokazili a darovali mi uplne netradicne dokonca viac ako 2 000

 

No uvidime ako sa to bude vyvijat dalej – ci sa opat vydame na cestu rekordov smerom k vytuzenej nule

Prekvapenie: Krvná plazma Bude Zachraňovať korona-pacientov

06.04.2020

Objav – Ukazuje sa Absolútna Senzácia: Skupina odborníkov pod vedením Prof. Dr. Holgera Hacksteina z Universitätsklinikum Erlangen vypracovala metódu, o ktorej je presvedčená, že úspešne pomôže v boji proti šíreniu korona vírusu. V sobotu profesor Hackstein – šéf oddelenia pre transfúznu medicínu – dostal od úradov oficiálne povolenie na zhotovenie [...]

Experti sú zarazení: Talianska dedina v epicentre korony je bez nakazených

03.04.2020

Dole nižšie: Keď Korona je Silnejšia ako Vzťah a Láska(((…Ferrera Erbognone je neďaleko Milána, ktoré, ako aj celý jeho región, je koronou najpostihnutejšia časť Talianska. Ale v tejto obci, ktorá má o niečo viac ako tisíc obyvateľov, nie je nikto infikovaný. Je to veľká záhada, na ktorú vedci hľadajú vysvetlenie. Úplne neznáma Ferrera sa tak odrazu stala stredobodom [...]

Renomovaný Profesor mikrobiológie argumentami zničil korona-politiku Merkel

02.04.2020

Otvorený list kancelárke ohľadne masívneho obmedzenia občianskych práv. Tak ju ešte nikto nepritlačil múru a ani tak nepoučil: Odborný nemecký lekár pre mikrobiológiu a infekčnú epidemiológiu profesor Bhakdi v liste žiada Merkel, aby mu odpovedala na 5 otázok, aby potom mohol zistiť, či sú oprávnené súčasné obmedzenia práv nemeckých občanov. Profesor bol viac ako 20 [...]

Vincent Bujňák

Právnik o zákaze vychádzania: Výnimky musia byť precízne stanovené

07.04.2020 06:00

Ak má niekto napríklad vlastnú záhradku v inom okrese a s nikým tam neprichádza do styku, tak zákaz by riadne vybočoval z rámca ústavného zákona.

koronavírus, Poľsko

ONLINE: Obyvatelia Wu-chanu prestávajú byť zajatcami

07.04.2020 05:45

Čínske mesto Wu-chan, odkiaľ sa rozšíril koronavírus, bude od utorka opäť otvorené. Jeho uzávera trvala od 23. januára.

pôrod, bábätko

Britka porodila svoje 22. dieťa

07.04.2020 00:00

Sue Radfordová bola doteraz tehotná viac než 800 týždňov svojho života, pričom prvé dieťa porodila v štrnástich.

päsť, bitka, úder, násilie

Nemecký terorista mal trénovať na Slovensku, bezpečnostná firma to odmieta

06.04.2020 21:12

Slovensko sa opäť ocitá na teroristickej mape Európy. Po špekuláciách o výcviku Breivika prišiel Speigel s tvrdením, že ďalší masový vrah trénoval u nás.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,018
Celková čítanosť: 5459861x
Priemerná čítanosť článkov: 5363x

Autor blogu

Kategórie