Založ si blog

Prípad z De, kde sa Zastavuje Rozum Normálneho človeka. Sila Putina i Johnsona

Tu Píše NajinformovanejšíNezávislýSlovenskýŽurnalista…1.Info: Keď to dokáže Johnson, tak prečo nie aj Brusel? Zastavenie masovej migrácie…

Londýnsky Telegraph veľmi chváli sebavedomého a priebojného premiéra Borisa Johnsona za jeho rozhodnosť. Už viackrát totiž  ukázal, že Veľká Británia konečne môže opäť robiť politiku, bez ohľadu na bruselských byrokratov, ktorá je plne v zájme vlastných občanov.

Ešte v tomto roku chce Johnson vydať nový zákon, v ktorom budú pravidlá na prísne obmedzenie migrácie a na zastavenie masovej migrácie. Predovšetkým migrácia nekvalifikovaných a nízkokvalifikovaných migrantov má byť do konca roka celkom zastavená.

Pokiaľ bola Veľká Británia viazaná na Brusel, ktorý preferoval a aj naďalej preferuje migráciu do EÚ, tak to nebolo možné.

Johnsonove vyhlásenie ohľadne obmedzenia migrácie veľmi hnevá nielen nemecký mainstream a Brusel, ale aj anglické firmy, ktoré sa spoliehali na to, že minimálne do roku 2023 sa na pravidlách pre migráciu, tak ako to mali dohodnuté ešte s expremiérkou May, nebude nič meniť, a tak budú mať veľmi lacné pracovné sily z radov nových migrantov.

To teraz padlo, lebo Johnsonovi sú migranti – odkedy ich Brusel nechal do EÚ masovo prúdiť bez kontroly – doslova tŕňom v oku. Teraz, keď sa stal vrchným pánom vo vlastnom dome, tak si ho z oka sám vytiahne.

  1. Info

Hanba nemeckej justície: Súd odsúdil 71 ročnú dôchodkyňu, vyberala prázdne fľaše z odpadu    

 

Nemecká justícia, ktorá sa už mnohonásobne „preslávila“ početnými benevolentnými rozsudkami v prípadoch migrantov, a to aj pri vraždách a znásilňovaniach, často nezmyselne a neadekvátne trestá vlastných občanov. Tak aj v tomto prípade, keď stará chudobná dôchodkyňa bola minulý týždeň odsúdená mníchovským súdom za to, že na stanici Münchner Ostbahnhof si vyťahovala z odpadkového koša vyhodené prázdne fľaše, aby si tak prilepšila k svojmu nízkemu dôchodku.

Pri súde pri vypočúvaní jej sudca položil neuveriteľne arogantne hlúpu otázku. Opýtal sa jej, prečo vyťahuje fľašky z odpadu. Úplne zarazená Roswitha S. mu odpovedala, že preto, lebo inakšie by neraz hladovala.

Napriek tomu ju nemilosrdný a neľudský sudca odsúdil k zaplateniu 260 eur. Ak tak neurobí do stanoveného termínu, tak jej hrozia dva týždne väzenia.

Nepomohlo nič, že sa srdcervúco rozplakala.

K súdu prišlo preto, lebo dvaja zamestnanci stanice ju vykázali odtiaľ a o niečo neskôr ju znova pristihli pri vyťahovaní prázdnych fľašiek. Podali na ňu trestné oznámenie.

Pri mnohých mozgových pochodoch nejedného Nemca sa normálnemu človeku – najmä ak je Slovan – doslova zastavuje rozum.

 

  1. Info

Moskva zakročila a megakoncern Apple poslúchol, a to napriek protestom Kyjeva i EÚ

Na tlak ruskej vlády – ako to uvádzali niektoré západné médiá – akceptovaval USA koncern Apple požiadavku Moskvy a s okamžitou platnosťou pri používaní rôznych jeho služieb na ruskom území vykazuje Krym ako pevnú súčasť Ruska. Dovtedy Krym bol pre Apple súčasťou Ukrajiny.

Napríklad pri plánovaní cesty naprieč Ukrajinou alebo pri predpovedi počasia na Ukrajine sú teraz na Apple-prístrojoch mestá ako Sevastopoľ, Simferopol a ďalšie, ukázané vždy s dodatkom „Krym, Rusko“.

Oznámila to  spravodajská agentúra AFP.

Predseda Bezpečnostného výboru ruského parlamentu Vasilij Piskarev povedal, že až teraz prispôsobil koncern Apple svoje služby korektne ruskému právu.

Piskarev vyhlásil – ako ho cituje Interfax – že sa dá očakávať, že koncern Apple bude vystavený intervenciám a požiadavkam viacerých západných politikov, aby vzal späť svoje rozhodnutie. Rusko však urobí všetko preto, aby k tomu v žiadnom prípade neprišlo.

Ruská strana zdôraznila aj to, že všetko bolo dohodnuté s koncernom Apple na normálnom pracovnom rokovaní, ktoré sa nieslo v priateľskom duchu a že o vyvíjaní tlaku nemôže byť vôbec žiadna reč.

————————-
 

Moja Pravda a či Čitatelia mi darovali novy skvelý rekord:

Moj vcerajsi vyborny clanok precitalo skvelych   700, to znamena

Ze v piatich clankoch po sebe som ostal hlboko pod 1000 – Uzasne, po piatich rokoch sa mi to konecne podarilo…. Len tak dalej

A urcite spolocne dokazeme aj 50 clankov po sebe pod tisic – zaujimave vsetky tieto temy inde dosahuju minimalne ubohych 60 000 – v com to len bude?   Mne  je to samozrejme jasne………. Pisem sehr „boese“ – oder?

 

A co dnes – pod 1000 urcite – ale skusme to pod 300 – to by bola bomba………

 

 

 

Prekvapenie: Krvná plazma Bude Zachraňovať korona-pacientov

06.04.2020

Objav – Ukazuje sa Absolútna Senzácia: Skupina odborníkov pod vedením Prof. Dr. Holgera Hacksteina z Universitätsklinikum Erlangen vypracovala metódu, o ktorej je presvedčená, že úspešne pomôže v boji proti šíreniu korona vírusu. V sobotu profesor Hackstein – šéf oddelenia pre transfúznu medicínu – dostal od úradov oficiálne povolenie na zhotovenie [...]

Experti sú zarazení: Talianska dedina v epicentre korony je bez nakazených

03.04.2020

Dole nižšie: Keď Korona je Silnejšia ako Vzťah a Láska(((…Ferrera Erbognone je neďaleko Milána, ktoré, ako aj celý jeho región, je koronou najpostihnutejšia časť Talianska. Ale v tejto obci, ktorá má o niečo viac ako tisíc obyvateľov, nie je nikto infikovaný. Je to veľká záhada, na ktorú vedci hľadajú vysvetlenie. Úplne neznáma Ferrera sa tak odrazu stala stredobodom [...]

Renomovaný Profesor mikrobiológie argumentami zničil korona-politiku Merkel

02.04.2020

Otvorený list kancelárke ohľadne masívneho obmedzenia občianskych práv. Tak ju ešte nikto nepritlačil múru a ani tak nepoučil: Odborný nemecký lekár pre mikrobiológiu a infekčnú epidemiológiu profesor Bhakdi v liste žiada Merkel, aby mu odpovedala na 5 otázok, aby potom mohol zistiť, či sú oprávnené súčasné obmedzenia práv nemeckých občanov. Profesor bol viac ako 20 [...]

Vincent Bujňák

Právnik o zákaze vychádzania: Výnimky musia byť precízne stanovené

07.04.2020 06:00

Ak má niekto napríklad vlastnú záhradku v inom okrese a s nikým tam neprichádza do styku, tak zákaz by riadne vybočoval z rámca ústavného zákona.

koronavírus, Poľsko

ONLINE: Obyvatelia Wu-chanu prestávajú byť zajatcami

07.04.2020 05:45

Čínske mesto Wu-chan, odkiaľ sa rozšíril koronavírus, bude od utorka opäť otvorené. Jeho uzávera trvala od 23. januára.

pôrod, bábätko

Britka porodila svoje 22. dieťa

07.04.2020 00:00

Sue Radfordová bola doteraz tehotná viac než 800 týždňov svojho života, pričom prvé dieťa porodila v štrnástich.

päsť, bitka, úder, násilie

Nemecký terorista mal trénovať na Slovensku, bezpečnostná firma to odmieta

06.04.2020 21:12

Slovensko sa opäť ocitá na teroristickej mape Európy. Po špekuláciách o výcviku Breivika prišiel Speigel s tvrdením, že ďalší masový vrah trénoval u nás.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,018
Celková čítanosť: 5459868x
Priemerná čítanosť článkov: 5363x

Autor blogu

Kategórie