Založ si blog

Ak KoronaVypukne v Afrike, migranti ňouŠtedroObohatiaEÚ. Brusel i OSN mlčia!

Plačem,AkoSomTuNajnovšieMáloČítaný.HanbaPíšemZle!…….OkamžiteStopMigrácie do EÚ! Toto je Zlyhanie politiky EÚ na celej čiare. Ale aj zlyhanie OSN, ktorá svojím migrantským paktom extrémne ohrozila bezpečnosť Európy, lebo prúdy migrantov tak, ako nám prinášali teroristov a islamistov, tak nám budú prinášať korona-epidémiu, lebo prvý nakazený v Afrike už bol zaregistrovaný.

Afrika so svojou mizernou hygienou a katastrofálnymi nemocnicami je predestinovaná k tomu, aby epidémia, ktorá ak tam prepukne (čo je pravdepodobné – hovoria o tom viacerí epidemiológovia, napr. z Honkongu), sa potom už len šírila obrovskou rýchlosťou, podobne ako sa nezadržateľne a lavínovite šíri reťazová reakcia uránu v atómovej bombe, akonáhle sa raz rozbehne.

Strach pred koronou už dosiahol Afriku a keď tam teraz prepukne táto brutálne nebezpečná vraždiaca infekcia, a na svete ešte nebude žiadna efektívna očkovacia látka, tak niet záchrany pre obrovský počet ľudí.

Nemecké ministerstvo zdravotníctva už vypracovalo prísne utajovanú správu na tému:

Nebezpečie, ktoré hrozí Nemecku a EÚ  od korona-epidémie privlečenej africkými migrantami.

A skutočne, ak sa vražedná nákaza rozšíri naprieč africkým kontinentom, tak radšej nemyslime na to, čo nám to môže priniesť. Tu sa zabúda a či ani nevie, že v Afrike je asi milión Číňanov – odborníkov, ekonomických poradcov, gastarbeiterov. V Číne sú zas státisícky Afričanov, z veľkej časti študentov. A tí samozrejme aj lietajú medzi Čínou a Afrikou.

V Afrike sú už teraz početné rozsiahle oblasti postihnuté rôznymi epidémiami, ako tuberkolóza, HIV, malária a ďalšie. A tie úbohé zdravotné systémy, ktoré v Afrike sú k dispozícii, sú tým enormne preťažené a ich kapacity sú vyčerpané.

Ak ich teraz zasiahne taká hrozivá epidémia, ako je infikovanie ľudí koronou, tak sa tieto zdravotné systémy úplne zosypú. A korona-epidémia bude mať prakticky neobmedzné možnosti šírenia sa. A to o to viac, že v Afrike je absolútny nedostatok kliník, lekárov, zdravotného personálu.

A tak v panike a strachu pred ničivou, smrť prinášajúcou nákazou sa vydajú záplavy zúfalých na všetko odhodlaných migrantov cez more k nám.

Aký apokalyptický scenár nám potom hrozí, nemusím líčiť.

Do Nemecka dopravilo lietadlo zatial len niekoľko desiatok nemeckých občanov z Číny, ktorí boli z letiska v autobusoch okamžite dopravení do karantény, kde boli viac ako dva týždne.

Hoci napokon zatial všetko dobre dopadlo, aj tak sa už šíril krajinou strach a nepokoj a média, minister zdravotníctva i experti museli veľa vysvetlovať a upokojovať.

—————————————–                                                                              

Môj vcerajsi clanok dosiahol na Pravde pre mna Ojedinely Rekord – taky dobry som este nebol: za den ho precitalo skvelych len 694…..ako ste to len dokázali moji citatelia. Prve 3 roky som nemal jediny clanok pod 3 500.

A odrazu je vsetko inak!!!!!!!!! . Ak som cez  3 000, tak je to uzasna vynimka –nieco take nema nikto na Pravde – jedine ja No jednym slovom som uzasny a jedinecny v Pravde vo vsetkom………naozaj vo vsetkom – som zavideniahodny Pripad..

 

A teraz som si isty – lebo dnesny clanok je najviac rafinovane, ale pravdivo „boeeeeeeeeeeeeeeese“ zo vsetkeho co som  tu dosial dal – ze mili citatelia neprekrocite 400 a doprajete mi novy rekord – mate skvely nos na to, kedy ma mate rozplakat, ha, ha,…..ha….

Inde ale tato moja tema dosiahne urcite viac ako 70 000 ——- moje predpovede sa vzdy naplnia

——————

Z mojich aforizmov:

Mudre slova su ako hviezdy – stale budu ziarit. Nik ich neumlci

Mannheim: Dlh 765 milión eur, ale modernizuje Domov azylantov. O občanov sa nestará

06.06.2020

(Dole je: Koncerny zažalujú Nemecko kvôli Shutdownu). Obáva sa Mannheim agresie azylantov? Druhé najväčšie mesto Bádenska-Württemberska patrí k najviac zadĺženým mestám tejto spolkovej krajiny. V Mannheime sú školy, materské školky, kúpaliská, mosty, niektoré ulice a ďalšie zariadeni patriace mestu, ktoré sú vo veľmi zlom, prípadne až v katastrofálnom stave a [...]

Každý ďalší deň vlády kancelárky Merkel škodí Nemecku

05.06.2020

Kancelárka oklamala a klame Nemcov aj naďalej, a to v takej miere a v takých závažných záležitostiach ako to dosiaľ neurobil ani len v náznakoch žiadny iný politik povojnového Nemecka. Merkel je veľkou hanbou pre skutočných nemeckých demokratov ako je napríklad Angelika Barbe, Angelika Barbe (od roku 1996 v CDU), bývala oponentka komunistického režimu v NDR, [...]

Schopnosť milovať a poznávať: Rozvíjaj ich, len tak budeš Človekom a Mudrcom

04.06.2020

(Toto nie je vhodná„korisť“pre nenávistníkov, ktorí Tu na Mňa len Špinia). Život každého nového človeka na našej planéte sa začína poznaním a láskou. V láske bol splodený (aj keď nie vždy), s láskou je na tento svet očakávaný a s láskou je na ňom aj prijatý. Od prvého momentu, keď otvorí oči, začína objavovať a spoznávať. Objavovanie a spoznávanie je [...]

normandia oslavy 75.výročie

Oslavy vylodenia v Normandii sa niesli v komornom duchu

06.06.2020 22:07

Na miesto dorazil jediný americký veterán, ktorý sa tu v roku 1944 vylodil ako 19-ročný armádny medik.

Protest francúzsko paríž demonštrácia floyd

Protesty proti rasizmu sa konali na troch kontinentoch

06.06.2020 20:43

Desaťtisíce ľudí sa zišli v mestách v Austrálii, Ázii aj Európe, aby vyjadrili hnev nad smrťou Afroameričana Georgea Floyda.

73375516 2863339433696260 2844828964973707264 n

NAKA našla v jednej z košických budov rádioaktívny materiál

06.06.2020 19:48

Nehrozí však žiadne nebezpečenstvo ani ohrozenie obyvateľstva, uviedla polícia.

Úrad vlády

V Bratislave sa konalo protestné zhromaždenie proti vláde

06.06.2020 19:08

Demonštranti sú nespokojný s pretrvávajúcimi protiepidemiologickými opatreniami a naďalej platným núdzovým stavom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,073
Celková čítanosť: 5893740x
Priemerná čítanosť článkov: 5493x

Autor blogu

Kategórie