Založ si blog

Maďarsko: Ilegálni migranti vnikajú do domov a obývajú a vykrádajú ich

Pravda nie je na to! Nehnojte na Mňa!!!…..Maďarská štátna televízia v pondelok večer informovala podrobne o tom, čo sa odohráva v bezprostrednej blízkosti maďarských hraníc na juhu Maďarska na srbskej strane. Tým sa pochopiteľne cítia byť ohrození aj Maďarí na maďarskom území.

Migranti pravidelne „navštevujú“ domy dedinčanov a cítia sa v nich ako doma. To znamená, že si tam varia i kúria. Vo väčšine prípadov obsadzujú domy, ktorých obyvatelia buď trvale alebo prechodne nie sú v nich prítomní. V tamojších dedinách žije aj veľa občanov maďarskej menšiny.

Maďarská televízia konkrétne ukazovala zábery z dediny Rábé. Čoraz viac ilegálnych migrantov prichádza do týchto dedín. Mnohí z nich sa do domov jednoducho vlámu, pretože takmer všetky sú staré a nie sú nijako chránené proti vlámaniu.

Srbský občan maďarskej národnosti Ferenc S. povedal pre maďarskú televíziu:

„Keď sme sa so ženou vrátili domov, tak v našej obyvačke sme našli sedieť troch migrantov. Keď sme ich veľmi zdvorilo prosili, aby odišli, tak si pobrali veci a išli. Odišli, ale prišli znova. Najbližšie, keď sme sa so ženou opäť vracali domov, tak sme ich zastihli, ako si u nás varili.

Už mali so sebou aj ženy. Piekli si kurčatá a k tomu si vzali naše nudle a správali sa ako domáci páni.“

Strach obyvateľov rastie. Polícia síce robí čo môže, ale veľa toho neurobí. Iný, už starší obyvateľ, sa maďarským redaktorom sťažoval, že migranti sa dávajú tak, ako by tam už žili a bývali a že si robia čo len chcú.

Škody v dedine Rábé spôsobené  migrantami sú veľké. Bývajú v nej výlučne starší a starí ľudia a tí majú strach sa brániť a nijako si nedokážu pred migrantami chrániť svoj majetok. Migranti, ktorí ich okrádajú, sú mladí muži vo veku 18 až 35 rokov. Žien, migrantiek, je tam veľmi málo.

Poradca premiéra Viktora Orbána pre vnútornú bezpečnosť György Bakondi oznámil na tlačovej konferencii, že vydal nariadenie zvýšenej prezencie polície a hraničiarov v južnom Maďarsku v okolí Bács-Kiskun. Zabezpečujú tam časť maďarskej hranice, ktorá nie je chránená plotom.

Bakondi povedal, že práve na tom mieste sa veľmi zvýšil počet ilegálnych narušení hraníc migrantami.

Experti: 3 možné scenáre priebehu covidu-19. Šéfa veľkej kliniky Zabil Covid

18.02.2020

TuPíšeTen čo Hovorí len Pravdu!!!..... 14.2. bolo vo svete 45 171 infikovaných ľudí vírom covid-19. Vírus k tomu dňu už usmrtil v Číne 1 115 ľudí. To sú však len oficiálne čísla – viac »

Ak KoronaVypukne v Afrike, migranti ňouŠtedroObohatiaEÚ. Brusel i OSN mlčia!

17.02.2020

Plačem,AkoSomTuNajnovšieMáloČítaný.HanbaPíšemZle!.......OkamžiteStopMigrácie do EÚ! Toto je Zlyhanie politiky EÚ na celej čiare. Ale aj zlyhanie OSN, ktorá svojím migrantským paktom extrémne viac »

Szijjártó: Pakt OSN, Katastrofa pre Ľudstvo! 7 miliónov, dar pre stranu! Akú?

16.02.2020

TuSlobodný ŽurnalistaPíšePravdivo!!!....Maďarsko je jedným z mála EÚ štátov, ktoré sa nepodriadilo potupnému rozkazu kancelárky a OSN k neohraničenej podpore migrácie. Pred niekoľkými viac »

Líbya

Medzinárodne uznaná líbyjská vláda prerušila mierové rozhovory

19.02.2020 07:33

Ku kroku došlo po raketovom útoku na prístav v hlavnom meste Tripolis, ktoré je cieľom niekoľkomesačných operácií vojenského veliteľa Chalífu Haftara.

zmluva, podpis, poznámky, muž

Kocúrkovo okolo Istanbulského dohovoru

19.02.2020 07:00

Najskôr nie, potom áno. Vláda odsúhlasila Istanbulský dohovor. Podľa odborníkov ide len o nápravu právnej chyby.

gynekologický problém, svrbenie, žena, bolesť

Gynekológa vinia zo zneužívania detí

19.02.2020 07:00

Gynekológ Martin K. z Myjavy podľa polície zneužíval 12- až 13-ročné dievčatá a maloletých chlapcov. Gynekológ hovorí o mediálnom lynči.

Koronavírus

Koronavírus v Číne má na svedomí už viac ako dvetisíc obetí

19.02.2020 06:39

Počet úmrtí na Covid-19 v pevninskej Číne dosiahol na konci utorka číslo 2004, čo je oproti predchádzajúcemu dňu zvýšenie o 136 mŕtvych.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 984
Celková čítanosť: 5104223x
Priemerná čítanosť článkov: 5187x

Autor blogu

Kategórie