Založ si blog

Maďarsko: Ilegálni migranti vnikajú do domov a obývajú a vykrádajú ich

Pravda nie je na to! Nehnojte na Mňa!!!…..Maďarská štátna televízia v pondelok večer informovala podrobne o tom, čo sa odohráva v bezprostrednej blízkosti maďarských hraníc na juhu Maďarska na srbskej strane. Tým sa pochopiteľne cítia byť ohrození aj Maďarí na maďarskom území.

Migranti pravidelne „navštevujú“ domy dedinčanov a cítia sa v nich ako doma. To znamená, že si tam varia i kúria. Vo väčšine prípadov obsadzujú domy, ktorých obyvatelia buď trvale alebo prechodne nie sú v nich prítomní. V tamojších dedinách žije aj veľa občanov maďarskej menšiny.

Maďarská televízia konkrétne ukazovala zábery z dediny Rábé. Čoraz viac ilegálnych migrantov prichádza do týchto dedín. Mnohí z nich sa do domov jednoducho vlámu, pretože takmer všetky sú staré a nie sú nijako chránené proti vlámaniu.

Srbský občan maďarskej národnosti Ferenc S. povedal pre maďarskú televíziu:

„Keď sme sa so ženou vrátili domov, tak v našej obyvačke sme našli sedieť troch migrantov. Keď sme ich veľmi zdvorilo prosili, aby odišli, tak si pobrali veci a išli. Odišli, ale prišli znova. Najbližšie, keď sme sa so ženou opäť vracali domov, tak sme ich zastihli, ako si u nás varili.

Už mali so sebou aj ženy. Piekli si kurčatá a k tomu si vzali naše nudle a správali sa ako domáci páni.“

Strach obyvateľov rastie. Polícia síce robí čo môže, ale veľa toho neurobí. Iný, už starší obyvateľ, sa maďarským redaktorom sťažoval, že migranti sa dávajú tak, ako by tam už žili a bývali a že si robia čo len chcú.

Škody v dedine Rábé spôsobené  migrantami sú veľké. Bývajú v nej výlučne starší a starí ľudia a tí majú strach sa brániť a nijako si nedokážu pred migrantami chrániť svoj majetok. Migranti, ktorí ich okrádajú, sú mladí muži vo veku 18 až 35 rokov. Žien, migrantiek, je tam veľmi málo.

Poradca premiéra Viktora Orbána pre vnútornú bezpečnosť György Bakondi oznámil na tlačovej konferencii, že vydal nariadenie zvýšenej prezencie polície a hraničiarov v južnom Maďarsku v okolí Bács-Kiskun. Zabezpečujú tam časť maďarskej hranice, ktorá nie je chránená plotom.

Bakondi povedal, že práve na tom mieste sa veľmi zvýšil počet ilegálnych narušení hraníc migrantami.

Každý ďalší deň vlády kancelárky Merkel škodí Nemecku

05.06.2020

Kancelárka oklamala a klame Nemcov aj naďalej, a to v takej miere a v takých závažných záležitostiach ako to dosiaľ neurobil ani len v náznakoch žiadny iný politik povojnového Nemecka. Merkel je veľkou hanbou pre skutočných nemeckých demokratov ako je napríklad Angelika Barbe, Angelika Barbe (od roku 1996 v CDU), bývala oponentka komunistického režimu v NDR, [...]

Schopnosť milovať a poznávať: Rozvíjaj ich, len tak budeš Človekom a Mudrcom

04.06.2020

(Toto nie je vhodná„korisť“pre nenávistníkov, ktorí Tu na Mňa len Špinia). Život každého nového človeka na našej planéte sa začína poznaním a láskou. V láske bol splodený (aj keď nie vždy), s láskou je na tento svet očakávaný a s láskou je na ňom aj prijatý. Od prvého momentu, keď otvorí oči, začína objavovať a spoznávať. Objavovanie a spoznávanie je [...]

Nový zákon Umožní Trestné Stíhanie Kritikov EÚ! Vznik Únie Európy sa pripravuje?

03.06.2020

Toto je pre každého Slováka!!! Táto info je len tu!!! Ani len Nemci ju nemajú! Slučka na krku občanov sa sťahuje čoraz viac! Bude taký zákon vzorom aj pre iné štáty? Ide o brutálny útok na slobodu prejavu, ktorá je deklarovaná v nemeckej ústave. Nový zákon je registrovný ako Drucksache 19/14378. Zatiaľ ide o návrh zákona, ktorého cieľom je zavedenie § 90c StGB do [...]

čaputová

Správa o stave republiky prezidentky Čaputovej

05.06.2020 10:13

Pandémia, korupcia, veda, úprava hospodárskeho modelu, školstvo, zdravotníctvo, ale aj potrebné zmeny v justícii a prokuratúre boli témami. Prečítajte si plné znenie prejavu prezidentky.

trebišov Posilňovňa Opatrenia

Vo štvrtok testy neodhalili žiaden nový prípad Covidu-19

05.06.2020 10:03

Spolu sa zatiaľ vykonalo 185 596 testov, počas štvrtka ich bolo 1 832.

Igor Matovič

Matovič: SMK ma podviedla

05.06.2020 08:00

Premiér Igor Matovič reagoval na Memorandum maďarskej komunity tvrdými slovami. "Podal som im priateľskú ruku a oni mi doslova do nej napľuli".

madeleine McCannová

Končí sa príbeh stratenej Madeleine?

05.06.2020 08:00

Z vraždy dievčatka, ktoré sa stratilo v máji 2007 krátko pred svojimi štvrtými narodeninami, je podozrivý 43-ročný Nemec.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,072
Celková čítanosť: 5884055x
Priemerná čítanosť článkov: 5489x

Autor blogu

Kategórie