Založ si blog

V Nemecku sa z hľadaných vojnových Zločincov IS stanú Utečenci

Opäť proti Pravidlám prišiel na mňa do debaty „odvážny“ odpad exkrementov))….To platí vo veľkej väčšine prípadov, keďže najmä v rokoch 2015 až 2017 Nemecko ešte nadšene holdovalo Willkommenskultur kancelárky a vítalo bez kontroly každého, kto sa vyhlásil za utečenca a vyzeral arabsky.

Skvelý príklad pre to, čo je v názve článku, je tzv. Stuttgarter Terrorproces – súdny proces v Stuttgarte so štyrmi  sýrskymi teroristami IS, masovými vrahmi. Patrili k teroristickej organizácii Al-Nusra-Front. Keď to už s Kalifatom IS išlo dole vodou a im v Sýrii priháralo, tak sa rozhodli tajne újsť a samozrejme kde inde ako do Nemecka. Vedeli dobre o tom, ako sa Mutti Merkel dojímavo stará o všetkých utečencov.

Prišli do krajiny rajských pomerov pre utečencov, do Nemecka po balkánskej utečeneckej ceste. Dostali sa až do Bavorska, kde sa prehlásili za utečencov ohrozených na živote. Nebol najmenší problém, aby im v Bavorsku vystavili utečenecký preukaz a už si mohli užívať život za peniaze nemeckých daňových poplatníkov. Azyl im bol prisľúbený a postupne bývali v azylantských domovoch v Leimene, Berlíne, Reiskirchene a napokon v Düsseldorfe.

Rozprávka sa ale odrazu nečakane skončila.

31 ročný Sýrčan Abdul Javad, jeden zo štvorky divokých neúprosných vrahov bol spoznaný úplne náhodne na ulici v Nemecku iným Sýrčanom, ktorému sa zázračne podarilo újsť z Kalifátu IS a ktorý vedel o Javadovi závažné veci. Oznámil to na polícii a všetci štyria boli zatknutí a obvinení.

Tento týždeň v pondelok bol posledný deň procesu, ktorý trval dva roky. Abdul Javad bol za svoje strašné zločiny odsúdení na doživotie. Koľko zločinov na ľuďoch naozaj spáchal on i jeho traja spoločníci, to sa sudcovia nedozvedeli. Mali indície na ďalšie vraždy, ale nie isté dôkazy.

Dokázané bolo „len“ nasledovné:

V roku 2013 zmasakroval sám osobne dvoch mužov pri sýrskom meste Tabka a bol aktívnym účastníkom popravy devätnástich zajatcov sýrskej armády. Jednoducho ich zavraždili na veľkom smetisku v Tabke.

Podľa bežnej praxe, ako sa to v Nemecku často robí, tak v skutočnosti sa jeho doživotný trest (ak sa bude dobre správať) zmení na 20 rokov a masový vrah bude na slobode. Jeho traja kolegovia, určite takí istí zločinci ako on však obišli lepšie, lebo v ich prípadoch súd nemal také jednoznačné a presvedčivé dôkazy a boli odsúdení len na tresty niekoľkoročné. Takže títo traja teroisti budú už čoskoro voľnými mužmi.

V Stuttgarte bežia takéto procesy proti moslimským teroristom jeden za druhým. Minulý rok ich prebiehalo 18. A stáli niekoľko miliónov eur – z daní ľudí……..

Samozrejme, Stuttgart nie je jediným mestom Nemecka, kde sa konajú podobné procesy. Nemecká justícia je doslova zavalená a nesmierne preťažená prípadmi, ktoré majú majú nejakým spôsobom korene v islamizme.

Experti: 3 možné scenáre priebehu covidu-19. Šéfa veľkej kliniky Zabil Covid

18.02.2020

TuPíšeTen čo Hovorí len Pravdu!!!..... 14.2. bolo vo svete 45 171 infikovaných ľudí vírom covid-19. Vírus k tomu dňu už usmrtil v Číne 1 115 ľudí. To sú však len oficiálne čísla – viac »

Ak KoronaVypukne v Afrike, migranti ňouŠtedroObohatiaEÚ. Brusel i OSN mlčia!

17.02.2020

Plačem,AkoSomTuNajnovšieMáloČítaný.HanbaPíšemZle!.......OkamžiteStopMigrácie do EÚ! Toto je Zlyhanie politiky EÚ na celej čiare. Ale aj zlyhanie OSN, ktorá svojím migrantským paktom extrémne viac »

Szijjártó: Pakt OSN, Katastrofa pre Ľudstvo! 7 miliónov, dar pre stranu! Akú?

16.02.2020

TuSlobodný ŽurnalistaPíšePravdivo!!!....Maďarsko je jedným z mála EÚ štátov, ktoré sa nepodriadilo potupnému rozkazu kancelárky a OSN k neohraničenej podpore migrácie. Pred niekoľkými viac »

Moslim / Burka / hidžáb /

Macron chce zastaviť izoláciu a radikalizáciu moslimov od zvyšku spoločnosti

19.02.2020 08:16

Na francúzskej pôde nemôžeme mať zákony Turecka, zdôraznil francúzsky prezident.

Líbya

Medzinárodne uznaná líbyjská vláda prerušila mierové rozhovory

19.02.2020 07:33

Ku kroku došlo po raketovom útoku na prístav v hlavnom meste Tripolis, ktoré je cieľom niekoľkomesačných operácií vojenského veliteľa Chalífu Haftara.

NR SR: Rokovanie 58. schôdze

Kocúrkovo okolo Istanbulského dohovoru

19.02.2020 07:00

Najskôr nie, potom áno. Vláda odsúhlasila Istanbulský dohovor. Podľa odborníkov ide len o nápravu právnej chyby.

gynekologický problém, svrbenie, žena, bolesť

Gynekológa z Myjavy vinia zo zneužívania detí

19.02.2020 07:00

Gynekológ Martin K. z Myjavy podľa polície zneužíval 12- až 13-ročné dievčatá a maloletých chlapcov. Gynekológ hovorí o mediálnom lynči.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 984
Celková čítanosť: 5104261x
Priemerná čítanosť článkov: 5187x

Autor blogu

Kategórie