Založ si blog

Merkelovej Nemecko Bezmocné, keď Útočí na Kostoly Bojovník Alaha. Všade Sú!

V sobotu predpoludním zaútočil v mestečku Rauderfehn (18 000 obyvateľov) v Dolnom Sasku len v priebehu dvadsiatich minút na tri kostoly mladý 33 ročný bojovník Alaha pochádzajúci z Pobrežia Slonoviny.

Podľa policajnej správy, prišlo o 9:55 na miestnú políciu telefonické volanie o pomoc. Počas omše vtrhol znesväcujúcim spôsobom do evanjelického kostola názvu Hoffnungskirche moslim a nebezpečne agresívnym hlasom viackrát zreval: Alahu Akbar. Viacerí veriaci v panickom strachu vybiehali z božieho chrámu.

Potom si to namieril do katolíckeho kostola St.Bonifatius, kde zopakoval svoje divoké islamistické pokriky a opäť na smrť vystrašil prítomných, z ktorých aj v tomto prípade viacerí  náhlivo vybiehali na ulicu.

Po dvoch úspešných útokoch v dvoch kostoloch sa vydal do ďalšieho, opäť katolíckeho kostola, najväčšieho kostola v Rauderfehne – Petruskirche – kde zopakoval svoje zastrašujúce islamistické „predstavenie“, a to s rovnakým účinkom.

Je zarážajúce, že sa nikto z množstva ľudí, prípadne viacerí spolu, neodvážili muža spacifikovať. Na druhej strane je fakt, že občania v Nemecku majú veľký strach pred možným  napadnutím  nožom a tiež majú obavy, že ak zakročia proti azylantovi, ktorý je ešte aj moslim, tak budú označení za rasistov a nepriateľov islamu.

Muža napokon o 11:20 konečne zatkla polícia. Podľa výpovede policajtov muž v kostoloch ohrozoval niektorých veriacich aj priamo verbálne. Pri ossobnej prehliadke, keď policajti hľadali u neho zbrane, sa bránil a napadol policajtov.

Z pohľadu mnohých moslimov svojím činom len  konal v zmysle Koránu, sura 3, verš 151.

Polícia už krátko po zatknutí muža lakonicky (a podľa príkazu „zhora“) a typicky pre takéto prípady vyhlásila, že nešlo o politicky motivovaný čin a že dotyčný je podľa všetkého psychicky narušený a že už bol poslaný na vyšetrenie do psychiatrie.

Presne toto je problém Nemecka, že potom sú takéto islamisticky motivované činy prekvalifikované na problém psychologický a nie sú trestne stíhané.

Napríklad v Izraeli je prístup justície k takýmto trestným činom mimoriadne rigorózny a presne definovaný. Každý akt násilia, ktorý nemá čisto osobné pozadie, je nekompromisne hodnotený ako teror. A médiá dostanú od polície aj úplné meno dotyčného.

Ak by tento terorista vnikol v Izraeli do troch synagog (čo by sa mu sotva podarilo, lebo občania Izraelu sú ďaleko odvážnejší ako Nemci a okrem toho  nemajú nad sebou Merkel) a urobil svoj teror tak ako v Rauderfehne, tak podľa trestného izraelského práva je na to trest vo výške 10 až 15 rokov.

Nemecko sa z demokracie stalo štátom Vľavo! Na hlavu Trumpa je vysoká odmena

22.01.2020

V Nemecku má čoraz viac ľudí dojem, že už nežijú v demokracii, aká bola v časoch kancelárov Brandta, Schmidta, Kohla a že z tohto právno-demokratického štátu sa už dávnejšie stal nebezpečne viac »

Ako sa Slávny Kresťanský Konštantinopol stal Istanbulom. Za veľkú Hlúposť predkov Tvrdo Pykáme!

21.01.2020

Toto Má Vedieť Každý! Odporúčať ďalej!.)..........A v ich hlúposti veľmi úspešne pokračujeme! A len málokto sa nad tým pozastaví. A nikto nevolá na zodpovednosť tých, ktorí sú zodpovední viac »

Putin: V EÚ parlamente viacerí Nevedia Čítať alebo Písať, alebo Nemajú Oči

20.01.2020

Rusko bude 9. mája oslavovať 75. výročie porážky hitlerovského Nemecka, ktorého hrôzovláda sa ukončila dobytím Berlína Červenou armádou. Vladimír Putin chce teraz sprístupniť širokej viac »

Polícia

Polícia v centre Bratislavy riešila agresívneho muža. Bol to minister?

22.01.2020 23:04

V centre Bratislavy polícia riešila konflikt, pri ktorom agresívny muž vykrikoval, že je minister životného prostredia. Informáciu priniesol portál Plus7dní.

Luigi Di Maio

Luigi Di Maio odstúpil z vedenia Hnutia piatich hviezd

22.01.2020 22:38

Hnutie je najsilnejšou stranou vo vláde premiéra Giuseppeho Conteho.

Španielsko počasie dážď sneh víchrica obete

Španielskom sa presúva krutá zimná búrka, usmrtila už najmenej deväť ľudí

22.01.2020 22:20

Medzi novonahlásenými mŕtvymi boli v stredu 49-ročný bezdomovec.

peniaze, bankovky, euro

MZ SR: Peniaze išli prioritne do nemocníc, ktoré liečia najvážnejšie prípady

22.01.2020 21:30

Aj menšie nemocnice sa môžu uchádzať o finančné prostriedky, a to z európskych fondov,mieni rezort.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 962
Celková čítanosť: 4944046x
Priemerná čítanosť článkov: 5139x

Autor blogu

Kategórie