Založ si blog

NenávisťVočiKresťanom už i na cintorínoch! FrancúziTerorom vEÚpostihnutíNajviac

Neoplatí sa toto čítať! Píšem na veľmi nízkej úrovni!!! — V 20 tisícovom francúzskom meste Cognac krátko pred 1. novembrom, veľkým kresťanským sviatkom, zničili v noci na cintoríne „neznámi“ páchatelia sto hrobov. Okrem toho spustošili množstvo náhrobných sošiek, krížov a sôch anjelov, svätých a Matky Božej.

Keď sa 1. novembra na cintorín prišli ľudia modliť za duše svojich zomrelých a upravovať a skrášľovať ich hroby, tak utrpeli obrovský šok a mnohí z nich boli priamo postihnutí, lebo prišli k zničeným hrobom svojich zosnulých.

Tento akt bol urobený z nenávisti voči kresťanom, mal ich zasiahnuť na veľmi citlivom mieste. Mal im spôsobiť veľkú bolesť a zároveň im mal ukázať, akí sú bezmocní voči tým, ktorí ich nenávidia a nimi opovrhujú, lebo ich politici sú zbabelí a veľká časť z nich ešte aj devótne a podlízavo proislamská. A to všetko v mene tzv. politickej korektnosti.

Spustošenie cintorína v Cognacu nebolo nič iné, ako akt nekrvavého terorizmu – a zároveň nesmierny zbabelý akt.

Preto je nepochopiteľné a nesmierne zbabelé od primátora mesta Michela Gourinchasa, ktorý po tom, ako si bol pozrieť spustošenie cintorína, hovoril len o nezmyselnom vandaliznme, pričom zdôraznil, že neišlo o nič antikresťanské. Pritom v tom čase nevedel vôbec nič o páchateľoch.

Katolícky žurnalista  Daniel Hamiche z L’Observatoire de la Christianophobie vo svojom článku kritizoval primátora za jeho predčasné uzávery a napísal, že podľa neho je to jednoznačne akt vyjadrujúci nenávisť a zlobu voči kresťanom.

Fakt, ktorý však nikto nemôže poprieť, je realita, že vo Francúzsku  útoky na kresťanov, na ich kostoly, cintoríny a na ich symboly s rastúcim podielom moslimov na obyvateľstve krajiny rapídne narastajú.

Tento fenomén však oficiálni predstavitelia neveľmi priznávajú.

Uzavriem tým, že len za jeden jediný marcový týždeň v tomto roku bolo vo Francúzsku napadnutých a spustošených 12 kostolov.

To všetko sa deje na našom teritóriu, na kresťanskom území, napriek tomu sa nevieme a či nechceme proti tomu brániť.

Čo by sa asi tak stalo s kresťanmi, ktorí by začali pustošiť mešity v Saudskej Arábii?

———————————————————————-

 

Francúzsko je islamistickým terorom najviac postihnutou krajinou v EÚ

 

Viac ako polovica teroristických islamských atentátov v EÚ pripadá na Francúzsko. Informoval o tom Inštitút Fondapol.

Za 33 rokov do roku 2013 bolo pri 29. teroristických atentátoch zabitých 45 ľudí . S nástupom IS a v dôsledku masovej migrácie moslimských utečencov do EÚ sa teror islamistov extrémne zosilnil a do 31. augusta 2019 bolo za 6 rokov 42. teroristickými útokmi zabitých 272 ľudí.

Vo Francúzsku boli terčom teroristických atentátov islamistov prevažne policajti a vojaci.

Fondapol ďalej uvádza, že v posledných 40. rokoch  sa vo svete islamisti dopustili 33 769 teroristických útokov, ktoré si vyžiadali 167 096 ľudských životov.

Až 90 percent týchto útokov ide na vrub sunnitských teroristov.

Francúzsko môže v najbližšom čase očakávať zvýšenú aktivitu teroristov, lebo do roku 2022 bude z tamojších väzníc prepustených viac ako 250 teroristov.

Je nepochopiteľné, že ľudia, ktorí boli odsúdení pre terorizmus voči kresťanom, sú prepúšťaní na slobodu, hoci sú naďalej veľkým nebezpečenstvom pre Francúzov.

————————————————————————————————-

Priatelia,

citanie mojho posledneho blogu  o whistleblowerovi malo „skvely“ doslova neuveritelny priebeh (ved aj tema bola unikatna a na mojich vlastnych portaloch len za 24 hodin, bolo 183 000 navstev  – tam ma ale nikto necenzuruje ! ), po hodine uzasnych 220, po dalsich 18. hodinach priam nepredstavitelnych 470 prichodov a napokon po dalsich 4. hodinach ku mne zabludilo este 230 – divim sa ze si nasli cestu…………

takze bednar na Pravde:  930    a bednar u seba „doma“ : 183 000

nic sa neda robit, moja slaba uroven nestaci na „vysoku“ uroven niektorych tunajsich blogerov, ktori tu hravo doasahuju hoci aj 50 000

Ale Dakujem „bohu“ za vyrovnavajucu spravodlivost – aj ked istu vec skresluje a ci deformuje.  Nic to – ved aj  „boh“ nedokaze vsetko……

Macron chce zblíženie EÚ s Putinom. Prečo odrazu taká zmena?

12.12.2019

Krátko pred summitom NATO začiatkom decembra v Londýne, vyhlásil francúzsky prezident niečo čo veľmi prekvapilo Merkel, Brusel i generálneho tajomníka NATO Stoltenberga, ale aj všetkých európskych viac »

Mníšky v Rakúsku nechceli vydať polícii utečenca! AfD-Eritreičan, KritikUtečeneckejPolitiky!

10.12.2019

Tento nezvyčajný prípad sa odohral v malom rakúskom meste Langenlois. V tamojšom kláštore žil pod ochranou mníšiek od roku 2017 mladý afgánsky utečenec Ziaulrahman Zaland. V sobotu večer viac »

Zmení Kurz so Zelenými MigračnúPolitiku? Gabriel: NovouArbeiterpartei je AfD, Nie SPD

09.12.2019

Zmení Sebastian Kurz vo vláde so Zelenými svoj postoj k migrácii? Zo súčasného aktuálneho politického vývoja v Rakúsku možno s veľkou pravdepodobnosťou vyvodzovať, že novú rakúsku vládu viac »

monitor testovanie škola

Výsledky žiakov ovplyvňuje prostredie, v ktorom vyrastajú, potvrdila analytička

14.12.2019 16:54

Z testovania PISA 2018 vyplynulo, že Slovensko patrí medzi krajiny, kde prostredie, v ktorom žiak vyrastá, predurčuje jeho úspešnosť.

Andrea Kalavská

Kalavská: Byť za peknú mi nestačí

14.12.2019 16:00

Nechcela čakať do volieb. Mám tu sedieť a neotvárať nebezpečné šuflíky? Pozrite si ako o politike, nemocniciach a Vianociach porozprávala Andrea Kalavská pre TV Pravda.

Záchranári horskej záchrannej služby, tatry

Pád lavíny v Nízkych Tatrách neprežil slovenský lyžiar

14.12.2019 15:15

Horskí záchranári o tom informovali na sociálnej sieti.

pellegrini

Premiér vyzval Slovákov v Británii, aby sa čím skôr zaregistrovali

14.12.2019 14:15

Pellegrini predpokladá, že Británia veľmi rýchlo ratifikuje dohodu o vystúpení.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 934
Celková čítanosť: 4707003x
Priemerná čítanosť článkov: 5040x

Autor blogu

Kategórie