Založ si blog

HanbaDemokratov: Whistleblower odhalený! PoMešitách IslamskéKúpaliská v EÚ

Impeachment proti Trumpovi je hanba Demokratov. Demokrati majú prakticky nulovú výhliadku na úspešný impeachment. Ten cez Senát, kde má Donald Trump pohodlnú väčšinu v žiadnom prípade neprejde.

Aj Demokrati to samozrejme dobre vedia. Robia to však preto, lebo dúfajú, že čím viac o tom píše americký mainstream, ktorý majú z veľkej časti pod kontrolou, tak to tým viac poškodí Trumpovi vo volebnom boji.

Trump už viackrát označil využívanie minimálnej väčšiny Demokratov v Snemovni Reprezentantov ako „lynčovaciu justíciu“, keď sa pokúšajú svoju obeť „obesiť“ bez súdneho procesu. K tomu poznamenal, že ide o smutnú americkú tradíciu.

Demokrati sú tak posadnutí nenávisťou voči Trumpovi, že vôbec nevnímajú, ako sa sami kompromitujú.

Sila Trumpa je v americkej provincii, kde majú jeho voliči značnú prvahu. Naproti tomu Washington i New York sú v rukách Demokratov. Tam sú aj najväčšie mainstraemové médiá, ktorých povinnosťou je Trumpa každodenne difamovať.

Napríklad vo Washington Post bolo pred niekoľkými dňami obšírne písané ako Trump od samého začiatku nenávidel Ukrajinu. Čo je obrovská lož. Trump len dával od začiatku najavo, ako sa mu nepáčia korupčné machinácie a prepojenia Porošenka a jeho vlády s vtedajším viceprezidentom USA Joe Bidenom a jeho synom Hunterom.

Ihneď po zvolení nového prezidenta Ukrajiny Zelenského dal najavo svoje sympatie, ktoré voči nemu pociťoval. Sú si v mnohom podobní. Okrem iného sa obaja stali prezidenti ako politickí nobody a začiatočníci.

Informant, ktorý dal Demokratom k dispozícii podrobnosti z telefonátu Trumpa so Zelenským je zatiaľ anonymný. Podľa nemenovaného zdroja ide o 33-ročného CIA muža, Erica Ciaramellu, člena Demokratov. Počas prezidenta Obamu pracoval v Národnej Bezpečnostnej Rade, ktorá priamo podlieha vláde. Tam ostal, aj keď sa stal Trump prezidentom. Nakoľko ale dával všetky rozhovory vládnych činiteľov a ich spolupracovníkov, o ktorých vedel, k dispozícii mainstreamu, tak bol v lete 2017 prepustený.

Pezradil médiám napríklad to, že Trump sa stretol s ruskými diplomtmi v Oval Office, i to, že týždeň predtým Putin zavolal Trumpa telefonicky.

Z uvedených faktov vyplýva, že tento muž pracoval ako utajený „špión“ Demokratov a donášal im všetko, čo Trumpovi mohlo nejakým spôsobom uškodiť.

To ale nebolo nič iné ako špinavá a trestuhodná práca proti prezidentovi a v podstate zrada prezidenta USA.

————————————-

Európa má už mešity – a bude mať aj islamské kúpaliská   

To nie je žart, ale to bude realita v Európe. Zatiaľ je to len idea v jednej moslimskej hlave (ktorá však už teraz má veľa prívržencov), ale moslimovia zmýšľajúci fundamentalisticky čoraz viac menia obraz Európy podľa svojich predstáv a či lepšie povedané, podľa svojich plánov.

Frankfurtský podnikateľ, moslim Abdullah Zeran, nemecký občan a vyznávač prísneho islamu chce vo Frankurte postaviť kúpalisko výlučne pre moslimov.

Vyhlásil:

“Chceme postaviť  také kúpalisko, ktoré bude vedené len podľa predpisov a hodnôt islamu. Bude sa na ňom prísne dodržiavať to najdôležitejšie – separátne kúpanie žien a mužov. V tomto smere sme už ovplyvnili aj mnoho nemeckých  kúpalísk, kde sa už kvôli moslimom zaviedlo oddelené kúpanie pohlaví.

Zatiaľ sa to však praktizuje len dve až tri hodiny denne, čo je nedostačujúce. Chceme, aby sa to stalo trendom všade a aby oddelenie pohlaví bolo dodržané každý deň, a to po celý čas, keď sú kúpaliská otvorené. Veľa žien nechce ísť na kúpalisko spoločne s mužmi a čoraz viac mužov sa chce kúpať len s mužmi.“

Moslim Zeran ale klame, keď tvrdí, že čoraz viac žien sa nechce chodiť na kúpalisko kúpať spoločne s mužmi. Pokiaľ neboli v Nemecku milióny moslimov a posledné roky aj milióny mladých moslimských utečencov, z ktorých mnohí na kúpaliskách doslova masove sexuálne obťažovali ženy, tak ten problém neexistoval.

A práve z tohto dôvodu boli v Nemecku niektoré kúpaliská zatvorné (napr. v Paderborne), že kvôli sexuálnemu obťažovaniu domácich kresťaniek dochádzalo až k masovým bitkám medzi tými, čo ich bránili a moslimami, ktorí ženy obťažovali.

A Zeran sa ani slovom nezmienil o tom, prečo mladí moslimskí násilníci na kúpaliskách obťažujú len kresťanky a nikdy nie moslimky.

Aké by asi bolo veľké pobúrenie Zelených, Ľavičiarov a ďalších proislamských politikov, ak by niekto žiadal budovanie kúpalisk, kde by mali moslimovia zakázaný vstup?

Bol by nimi označený za rasistu a nepriateľa islamu.

 

——————————————————

Aj moj vcerajsi blog sa v citani poriadne „zasekol“ – este viac ako predosly. A to napriek tomu, ze to bola absolutne unikatna tema.

Akosi sa odrazu po niekolkych hodinach „prestal pacit“………–

Nic to za to

Inde bolo leto

A tam tato tema bola citana obrovskou hojnostou………

Macron chce zblíženie EÚ s Putinom. Prečo odrazu taká zmena?

12.12.2019

Krátko pred summitom NATO začiatkom decembra v Londýne, vyhlásil francúzsky prezident niečo čo veľmi prekvapilo Merkel, Brusel i generálneho tajomníka NATO Stoltenberga, ale aj všetkých európskych viac »

Mníšky v Rakúsku nechceli vydať polícii utečenca! AfD-Eritreičan, KritikUtečeneckejPolitiky!

10.12.2019

Tento nezvyčajný prípad sa odohral v malom rakúskom meste Langenlois. V tamojšom kláštore žil pod ochranou mníšiek od roku 2017 mladý afgánsky utečenec Ziaulrahman Zaland. V sobotu večer viac »

Zmení Kurz so Zelenými MigračnúPolitiku? Gabriel: NovouArbeiterpartei je AfD, Nie SPD

09.12.2019

Zmení Sebastian Kurz vo vláde so Zelenými svoj postoj k migrácii? Zo súčasného aktuálneho politického vývoja v Rakúsku možno s veľkou pravdepodobnosťou vyvodzovať, že novú rakúsku vládu viac »

Andrea Kalavská

Kalavská: Byť za peknú mi nestačí

14.12.2019 16:00

Nechcela čakať do volieb. Mám tu sedieť a neotvárať nebezpečné šuflíky? Pozrite si ako o politike, nemocniciach a Vianociach porozprávala Andrea Kalavská pre TV Pravda.

Záchranári horskej záchrannej služby, tatry

Pád lavíny v Nízkych Tatrách neprežil slovenský lyžiar

14.12.2019 15:15

Horskí záchranári o tom informovali na sociálnej sieti.

pellegrini

Premiér vyzval Slovákov v Británii, aby sa čím skôr zaregistrovali

14.12.2019 14:15

Pellegrini predpokladá, že Británia veľmi rýchlo ratifikuje dohodu o vystúpení.

Logo policia

Polícia pátra po nezvestnej 16-ročnej Sandre Soskovej z Kežmarku

14.12.2019 13:57

Nezvestná je od štvrtka (12. 12.) popoludnia, keď odišla z Gymnázia na Ulici Dominika Tatarku v Poprade.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 934
Celková čítanosť: 4706870x
Priemerná čítanosť článkov: 5039x

Autor blogu

Kategórie