Založ si blog

Asad a Tito boli múrmi proti islamistom a preto tŕňom v očiach Clintonovcov

O prezidentovi Juhoslávie Josipovi Titovi dnes mimo Srbska už len málokto vie, že bol nekompromisným protivníkom islamu a džihadizmu a že chránil tak nielen svoju krajinu, ale aj Európu pred ich vplyvom.

Asad a Tito mali mnoho spoločného a aj spôsob ich vládnutia bol podobný. Obaja boli autokratickí vládcovia a teda žiadni demokrati.

Kto je však skutočný demokrat v súčasnej Európe?

Rozhodne nikto z tých, ktorí majú vládnu moc.

V podstate boli v povojnovej Európe len dvaja opravdiví demokrati:

Willy Brandt a Olof Palme.

Ani Asad a ani Tito by v rámci demokracie, ako ju poznáme v štátoch EÚ, neboli nikdy mohli odolať islamizmu a džihádizmu. Bolo to možné len tak, že mali absolútnu moc a si ju za každú cenu držali a strážili. To znamená, že opozíciu nechceli a ani ju nestrpeli. Napriek tomu stála veľká väčšina obyvateľov za nimi.

Obaja vládli v sekulárnych mnohonárodnostných štátoch, kde bolo viac náboženstiev.  V takých štátoch musí byť moc dokonale upevnená a byť aj stabilná, lebo v opačnom prípade sa veľmi rýchlo začnú formovať odstredivé politické i náboženské sily,

To obaja majstrovsky ovládali a vládli veľmi tvrdou rukou.

Opozíciu tvorili v oboch štáoch – Juhoslávii i Sýrii – len extrémistické kruhy.

O takzvanej sýrskej opozícii vieme, že to boli predovšetkým najaté žoldnierske bandy, ktoré zorganizovali Clintonovci a Obamovci za účelom zvrhnutia Asada a zmocnenia sa Sýrie a jej bohatstva.

Proti Titovi tvorili opozíciu chorvátski nacionalisti a bosniacki a kosovskí islamistickí extrémisti.

Po Titovej smrti v roku 1980 prišla veľká príležitosť pre USA rozbiť Juhosláviu za cieľom odstránenia ruského vplyvu.

V Belehrade sa už nenašiel nikto, kto by sa čo len trochu približoval charizmatickej osobnosti Tita, ktorý bol nenahraditeľným stabilizačným faktorom na Balkáne.

Po desiatich rokoch postupnej destabilizácie Juhoslávie, ktorej výdatne napomáhal Biely Dom, prišlo k vojne na Balkáne.

Pripravoval ju Ronald Reagan, pokračoval v nej George Bush a Bill Clinton. Za vypuknutie vojny v Juhoslávii a za jej dlhý priebeh nesú zodpovednosť predovšetkým Bush a Clinton.

Srbi urobili veľkú chybu, že sa príliš spoliehali na kontrolu územia svojou armádou, ktorá na to napokon nestačila.

Chorváti, ktorí spočiatku nemali v úmysle ísť do bratovražednej vojny proti slovanským bratom Srbom, boli tvrdo a neúprosne vydieraní od NATO, z iniciatívy Clintona, aby sa spojili s Bosniakom a islamistom Izetbegovičom a tým aj s Al-Kaida, ktorá mala základne v Bosne, proti Srbom.

Keď napokon si Chorváti plne uvedomili – v priebehu 1993-94 – že stoja na nesprávnej strane a chceli nezmyselnú vojnu proti svojim bratom ukončiť, tak sa im Clinton začal otvorene vyhrážať s vojnou proti nim, ako ju už podnietil proti Srbom.

Ani iniciatíva Helmuta Kohla a pápeža u Clintona nedokázala zastaviť jeho zločinecké aktivity na Balkáne.

A tak po boku džihádistov Chorváti bojovali naďalej proti Srbom. Demokrat Clinton vsadil na kartu: Islamisti Izetbegoviča a Al-Kajda. Tak chcel rozhodným spôsobom oslabiť ruský vplyv na Balkáne. Hlavnou figurkou Clintona bol Izetbegovič, ktorý za Tita sedel plným právom vo väzení, lebo chcel na Balkáne vybudovať kalifát. Spolupracoval otvorne s Usamom bin Ládinom.

Len málokto vie, že Srbi ponúkali ukončenie vojny pred eskaláciou vojny v Bosne a už bolo s umiernenými predstaviteľmi Bosny aj dohodnuté, kade povedú hranice Bosny. Všetko ale napokon prekazili Alija Izetbegovič, Bin Ládin a Clinton – chceli vojnu za každú cenu.

A slaboch a opilec, ruský prezident Boris Jeľcin sa tomu všetkému len nečinne prizeral, a tak prispel k tomu, že táto zločinecká politika USA bola úspešná a ruský vplyv na Balkáne bol zlomený.

————————————————————————————————

Moj posledny blog o Andrijovi Derkacovi bol „zaujimavy“ aj v tom, že po noci, ked sa vecer zacal citat, tak sa rano „zasekol“ na nejakych 2050 a potom  pokracoval uz len „velmi zaseknute“.

Ale ovela dolezitejsie je, ze:  

Tuto temu, ktora nebola v slovenskom mainstreame nikde, precitalo na mojich portaloch viac ako 96 000 citatelov!

Skvele,,,,nie?

 

Prekvapenie: Krvná plazma Bude Zachraňovať korona-pacientov

06.04.2020

Objav – Ukazuje sa Absolútna Senzácia: Skupina odborníkov pod vedením Prof. Dr. Holgera Hacksteina z Universitätsklinikum Erlangen vypracovala metódu, o ktorej je presvedčená, že úspešne pomôže v boji proti šíreniu korona vírusu. V sobotu profesor Hackstein – šéf oddelenia pre transfúznu medicínu – dostal od úradov oficiálne povolenie na zhotovenie [...]

Experti sú zarazení: Talianska dedina v epicentre korony je bez nakazených

03.04.2020

Dole nižšie: Keď Korona je Silnejšia ako Vzťah a Láska(((…Ferrera Erbognone je neďaleko Milána, ktoré, ako aj celý jeho región, je koronou najpostihnutejšia časť Talianska. Ale v tejto obci, ktorá má o niečo viac ako tisíc obyvateľov, nie je nikto infikovaný. Je to veľká záhada, na ktorú vedci hľadajú vysvetlenie. Úplne neznáma Ferrera sa tak odrazu stala stredobodom [...]

Renomovaný Profesor mikrobiológie argumentami zničil korona-politiku Merkel

02.04.2020

Otvorený list kancelárke ohľadne masívneho obmedzenia občianskych práv. Tak ju ešte nikto nepritlačil múru a ani tak nepoučil: Odborný nemecký lekár pre mikrobiológiu a infekčnú epidemiológiu profesor Bhakdi v liste žiada Merkel, aby mu odpovedala na 5 otázok, aby potom mohol zistiť, či sú oprávnené súčasné obmedzenia práv nemeckých občanov. Profesor bol viac ako 20 [...]

pôrod, bábätko

Britka porodila svoje 22. dieťa

07.04.2020 00:00

Sue Radfordová bola doteraz tehotná viac než 800 týždňov svojho života, pričom prvé dieťa porodila v štrnástich.

päsť, bitka, úder, násilie

Nemecký terorista mal trénovať na Slovensku, bezpečnostná firma to odmieta

06.04.2020 21:12

Slovensko sa opäť ocitá na teroristickej mape Európy. Po špekuláciách o výcviku Breivika prišiel Speigel s tvrdením, že ďalší masový vrah trénoval u nás.

Koaliční poslanci / Bratislavský hrad / Koaličná dohoda / Matovič / Heger /

Štvorkoalícia zverejnila znenie koaličnej dohody

06.04.2020 19:28

Jej uzatvorením členovia koalície vyjadrili plnú podporu vláde zvolenej na obdobie rokov 2020 až 2024.

Donald Trump, koronavírus

USA zaradili na zoznam teroristických organizácií Ruské imperiálne hnutie

06.04.2020 18:55

Ide o prvý prípad, keď sa do tohto zoznamu dostalo hnutie propagujúce nadradenosť bielej rasy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,018
Celková čítanosť: 5459825x
Priemerná čítanosť článkov: 5363x

Autor blogu

Kategórie