Založ si blog

Senzácia: Ukrajinský poslanec Derkač predložil dôkazy o korupcii Bidenovcov

V Kyjeve prišlo v pondelok 11. novembra k prekvapujúcemu uverejneniu písomných materiálov, ktoré usvedčujú  Joe a Huntera Bidenovcov z USA z korupcie, ktorej sa dopustili v Ukrajine.

Okrem toho boli predložené dôkazy, že Porošenkova vláda sa v roku 2016 usilovala ovplyvniť americké voľby v prospech Hillary Clinton. Podklady v oboch prípadoch uverejnil ukrajinský poslanec Andrij Derkač. V prípade korupcie Bidenovcov predložil Derkač aj výpisy z bankových účtov, ktoré sú dôkazom toho, že obdržali veľké obnosy korupčných peňazí.

Ukrajinský poslanec uviedol na tlačovej konferencii v Kyjeve, že bývalý viceprezident USA Joe Biden dostal od ukrajinskej firmy Burisma Group 900 000 dolárov za lobovanie. Bolo to počas vlády Porošenka. Derkač sa pri svojich výpovediach odvoláva na podklady ukrajinskej justície.

Faktom je, že Hunter Biden, syn Joe Bidena, bol 5 rokov v dozornej rade firmy Burisma a za to dostával mesačne údajne „len“ 50 000 dolárov (fakticky za nič). Faktom je aj to, že len dva mesiace po páde prezidenta Janukovyča ho otecko Joe  v spolupráci s Porošenkom dosadil na toto výnosné miesto. Okrem neho tam boli aj ďalší prominenti, spriaznení s Bidenom a Obamom: Bývalý poľský prezident Aleksander Kwasniewski, bankár Alen Apter a bývalý šéf protiteroristeckého oddelenia CIA Josef Cofer Black.

Derkač oznámil, že z podkladov, ktoré má k dispozícii vyplýva aj to, že Burisma preukázala v priebehu niekoľkých rokov 16,5 miliónov dolárov na Kwasniewskeho, Aptera, Blacka a Huntera Bidena.

Ďalej ukrajinský poslanec povedal, že Biden uplatnil svoj vplyv na to, aby boli zastavené vyšetrovania proti bývalému ukrajinskému ministrovi a zakladateľovi Burisma Group Mykola Zločevskému. Ten mal podľa všetkého byť zodpovedným za „organizovanie“ korupčných miliónov pre Bidenovcov.

A už dávnejšie bolo známe aj to, že Joe Biden ako viceprezident počas jednej návštevy v Kyjeve hrozil ukrajinským predstaviteľom, že Ukrajine nebude vyplatený kredit jednej miliardy dolárov, ak nebude odstránený generálny prokurátor Viktor Šokin, ktorý začal s vyšetrovaním firmy Burisma.

Takže tzv. Ukrajina-aféra, je predovšetkým aférou Joe a Huntera Bidenovcov a nie Donalda Trumpa!

Mannheim: Dlh 765 milión eur, ale modernizuje Domov azylantov. O občanov sa nestará

06.06.2020

(Dole je: Koncerny zažalujú Nemecko kvôli Shutdownu). Obáva sa Mannheim agresie azylantov? Druhé najväčšie mesto Bádenska-Württemberska patrí k najviac zadĺženým mestám tejto spolkovej krajiny. V Mannheime sú školy, materské školky, kúpaliská, mosty, niektoré ulice a ďalšie zariadeni patriace mestu, ktoré sú vo veľmi zlom, prípadne až v katastrofálnom stave a [...]

Každý ďalší deň vlády kancelárky Merkel škodí Nemecku

05.06.2020

Kancelárka oklamala a klame Nemcov aj naďalej, a to v takej miere a v takých závažných záležitostiach ako to dosiaľ neurobil ani len v náznakoch žiadny iný politik povojnového Nemecka. Merkel je veľkou hanbou pre skutočných nemeckých demokratov ako je napríklad Angelika Barbe, Angelika Barbe (od roku 1996 v CDU), bývala oponentka komunistického režimu v NDR, [...]

Schopnosť milovať a poznávať: Rozvíjaj ich, len tak budeš Človekom a Mudrcom

04.06.2020

(Toto nie je vhodná„korisť“pre nenávistníkov, ktorí Tu na Mňa len Špinia). Život každého nového človeka na našej planéte sa začína poznaním a láskou. V láske bol splodený (aj keď nie vždy), s láskou je na tento svet očakávaný a s láskou je na ňom aj prijatý. Od prvého momentu, keď otvorí oči, začína objavovať a spoznávať. Objavovanie a spoznávanie je [...]

Zuzana Čaputová

Prezidentka zdvihla prst a naznačila hranice

07.06.2020 05:00

Všeobecnosť a menšia adresnosť kritiky v správe o stave republiky zo strany prezidentky sa dala očakávať, hovorí politologička Aneta Világi.

normandia oslavy 75.výročie

Oslavy vylodenia v Normandii sa niesli v komornom duchu

06.06.2020 22:07

Na miesto dorazil jediný americký veterán, ktorý sa tu v roku 1944 vylodil ako 19-ročný armádny medik.

Protest francúzsko paríž demonštrácia floyd

Protesty proti rasizmu sa konali na troch kontinentoch

06.06.2020 20:43

Desaťtisíce ľudí sa zišli v mestách v Austrálii, Ázii aj Európe, aby vyjadrili hnev nad smrťou Afroameričana Georgea Floyda.

73375516 2863339433696260 2844828964973707264 n

NAKA našla v jednej z košických budov rádioaktívny materiál

06.06.2020 19:48

Nehrozí však žiadne nebezpečenstvo ani ohrozenie obyvateľstva, uviedla polícia.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,073
Celková čítanosť: 5894096x
Priemerná čítanosť článkov: 5493x

Autor blogu

Kategórie