Založ si blog

Pre svet je existenčne dôležité, aby Trump ostal v úrade prezidenta USA

Vo Washingtone sa začalo 13. novembra verejné vypočúvanie „svedkov“ v Snemovni Reprezentantov za účelom zahájenia impeachmentu proti Trumpovi. Ten je tŕňom v oku tradičnej politickej elite. V tomto prípade sú to Demokrati.

Donald Trump je prvým prezidentom po viacerých prezidentoch USA, ktorý nezačal žiadnu novú vojnu a ktorý „nerinčal“ zbraňami výhražne voči Rusku.

Okrem iného aj preto mu Demokrati vypovedali celkom otvorene vojnu za účelom jeho politického zničenia.

Žiadny iný svetový politik nevystupuje ako Donald Trump s takou odvahou  a ráznosťou voči anglosaským politicko-ekonomickým globalistom, ktorí chcú vytvoriť nový svet – svet globálny, v ktorom budú všetko manipulovať a ovládať podľa svojich predstáv a k svojmu prospechu.

Má to byť v prvom rade svet bez národov, kde bude vládnuť len povrchnosť, konzumizmus a lacná zábava.

Pre globalistov je konzervatívny poriadok, ktorého základom sú svojprávne národy, hrdé na svoju kultúru a tradície a so svojím vlastným zákonodarstvom veľkou prekážkou na ceste vytvorenia svetovej vlády. Pre nich je je slobodný občan a jeho demokratické vymoženosti nočnou morou, ktorú treba vykynožiť a dostať z povedomia ľudí.

Najlepšie sa to globalistom darí, ak ho onálepkujú ako fanatického nacionalistu, prípadne nacistu, ktorý nenávidí iné rasy a je nepriateľom islamu. Občana ako suveréna, ktorý odmieta globalistov a ich globalizmus, je potrebné za každú cenu difamovať a svetu ho prezentovať ako netolerantného netvora, ktorý nechce pomáhať utečencom a migrantom.

Pre globalistov je prioritou za každú cenu čo najrýchlejšie dostať nacionálne štáty do stavu vnútornej rozpoltenosti, aká vládne už napríklad v Nemecku, kde etablované strany odmietajú akúkoľvek demokratickú spoluprácu s AfD a ju priam chorobne difamujú.

Donald Trump je mužom, ktorý reprezentuje, podobne ako aj Vladimír Putin, všetky klasické konzervatívne hodnoty. A pre oboch prezidentov platí aj to, že na prvom mieste sú pre nich ich krajiny a ich národy a až potom všetko ostatné.

A obaja sú preto z pohľadu globalistov najväčší nepriatelia ich globalistických snažení o ovládnutie sveta a o odstránenie národov, lebo len tak môžu získať neohraničenú globálnu moc a tým aj svetovládu.

Preto už od začiatku nástupu Trumpa ako prezidenta USA, bolo najdôležitejším cieľom globalistov za každú cenu, aj tými najpodlejšími a najšpinavejšími machináciami, prekaziť mierovú spoluprácu Trumpa a Putina.

Merkel bola po zvolení Trumpa za prezidenta USA spolu s Clintonovcami, Obamovcami a ich kruhmi skalopevne presvedčená, že nový prezident, ktorý nemal žiadne politické skúsenosti bude už za niekoľko týždňov len minulosťou a dávala to patrične spolu s nemeckou vládou ostentatívne najavo a spolu s nemeckými médiami sa o ňom vyjadrovali len posmešne a opovržlivo.

Kancelárka bola od samého začiatku súčasťou globalistických  a protiruských plánov a zámerov Demokratov. A v tomto smere ovplyvnila aj celú EÚ, okrem Maďarska, Talianska a čiastočne aj Česka.

Macron chce zblíženie EÚ s Putinom. Prečo odrazu taká zmena?

12.12.2019

Krátko pred summitom NATO začiatkom decembra v Londýne, vyhlásil francúzsky prezident niečo čo veľmi prekvapilo Merkel, Brusel i generálneho tajomníka NATO Stoltenberga, ale aj všetkých európskych viac »

Mníšky v Rakúsku nechceli vydať polícii utečenca! AfD-Eritreičan, KritikUtečeneckejPolitiky!

10.12.2019

Tento nezvyčajný prípad sa odohral v malom rakúskom meste Langenlois. V tamojšom kláštore žil pod ochranou mníšiek od roku 2017 mladý afgánsky utečenec Ziaulrahman Zaland. V sobotu večer viac »

Zmení Kurz so Zelenými MigračnúPolitiku? Gabriel: NovouArbeiterpartei je AfD, Nie SPD

09.12.2019

Zmení Sebastian Kurz vo vláde so Zelenými svoj postoj k migrácii? Zo súčasného aktuálneho politického vývoja v Rakúsku možno s veľkou pravdepodobnosťou vyvodzovať, že novú rakúsku vládu viac »

Andrea Kalavská

Kalavská: Byť za peknú mi nestačí

14.12.2019 16:00

Nechcela čakať do volieb. Mám tu sedieť a neotvárať nebezpečné šuflíky? Pozrite si ako o politike, nemocniciach a Vianociach porozprávala Andrea Kalavská pre TV Pravda.

Záchranári horskej záchrannej služby, tatry

Pád lavíny v Nízkych Tatrách neprežil slovenský lyžiar

14.12.2019 15:15

Horskí záchranári o tom informovali na sociálnej sieti.

pellegrini

Premiér vyzval Slovákov v Británii, aby sa čím skôr zaregistrovali

14.12.2019 14:15

Pellegrini predpokladá, že Británia veľmi rýchlo ratifikuje dohodu o vystúpení.

Logo policia

Polícia pátra po nezvestnej 16-ročnej Sandre Soskovej z Kežmarku

14.12.2019 13:57

Nezvestná je od štvrtka (12. 12.) popoludnia, keď odišla z Gymnázia na Ulici Dominika Tatarku v Poprade.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 934
Celková čítanosť: 4706769x
Priemerná čítanosť článkov: 5039x

Autor blogu

Kategórie