Založ si blog

Prúdy migrantov ObsadiaNemecko skôr ako by to DokázalaArmádaDobyvateľov

Tak sa vyjadril pred niekoľkými mesiacmi republikánsky poslanec USA, Steve King, ktorý mal za sebou niekoľko týždňov cestovania po Európe, pričom ťažiskom jeho cesty bolo Nemecko. Počas svojej cesty mal rozhovory s viacerými politikmi, ale hovoril aj s mnohými migrantami.

Povedal, že fenomén obrovskej migrácie do Nemecka a Európy neznamená nič iné ako to, že európska kultúra má byť nahradená islamskou kultúrou.

Steve King povedal v rozhovore s nezávislým žurnalistom Hagenom Grellom:

„Na mojich cestách po Európe som odrazu pochopil, čo sa na vašom kontinente udialo. Prišlo k výmena kultúr – pôvodná kultúra je vymenená tým spôsobom, že prišlo k jej preniknutiu inou kultúrou.“

King tvrdí, že v moslimských krajinách prikázali imámovia masám moslimov, aby sa vydali na cestu do Európy.

Republikánsky poslanec King:

“Tento plán sa volá Hidžra a podľa Koránu (tak to vykladajú fundamentalisti) je to mierová migrácia, ktorá má za cieľ osídliť cudziu krajinu, a potom neskôr sa jej zmocniť. Toto je súčasťou moslimskej relígie a v Európe to teraz vidíme v praxi.

Moslimovia sa teda nemajú integrovať, ale majú si vybudovať vlastné enklávy s množstvom mešít a zakladať si vlastné moslimské rodiny. Keď sa to všetko po čase rozrastie, tak budú môcť skutočne prevziať aj celú krajinu a mať v nej svoju civilizáciu.

Túto tézu podporuje aj fakt, že okolo 80 percent migrantov sú mladí muži. A je úplne jasné, že si už teraz alebo neskôr prinesú aj svoje moslimské ženy, či dievčatá.

Aj Erdogan vyzýva svojich krajanov, aby išli do Európy a aby využívali tamojšie sociálne systémy a splodili každý aspoň päť detí.“

Preto King odkazuje Európanom:

„Buďte hrdí na vašu kultúru, vašu reč, vaše dejiny. Ale dajte pozor a veľmi dobre si premyslite, koho pustíte do vašej krajiny a myslite aj na to, či bude obohatením vašej kultúry a čím prispeje vašej spoločnosti.“

Americký poslanec kritizoval nemeckých politikov za to, že ešte stále majú problém byť hrdými patriotmi, a to potom prenášajú aj na cely národ a pripomenul, že Nemecko svoju neslávnu minulosť spred viac ako 75 rokov už pozitívne spracovalo a sa z nej poučilo a nemusí sa preto stále ospravedlňovať.

Napokon Nemcom zanechal ešte jeden  dôležitý odkaz:

„Nemecko je len a len vaša krajina a len vy smiete o nej rozhodovať a nikto iný. A je vašou povinnosťou zachovať vašu skvelú kultúru a všetko čo ste dokázali – a je toho veľmi veľa – pre nasledovné generácie, ktoré vyjdu z vašej kultúry. Nepripustite nikdy, aby niekto vašu kultúru premenil a vzal vám vašu krajinu.“

K týmto múdrym a rozvážnym slovám skúseného amerického politka pripojím už len to, čo povedal o svojom národe v 18. storočí skvelý filozof a mystický básnik Friedrich Hölderlin (je to jeden z mojich obľúbených nemeckých Denker und Mahner):

Nepoznám na svete žiadny iný národ, ktorý by bol vo svojom vnútri tak hlboko rozpoltený ako je môj vlastný národ.“

Táto vnútorná rozpoltenosť Nemcov sa tiahne ako červená niť celou ich históriou – už dávno pre Hölderlinom – a stále aj po ňom, až do dnešných dní.

A niet najmenšej nádeje, že by sa jej Nemci dokázali niekedy zbaviť.

———————————————-

Tu moje posledne tri blogy „zaznamenali“ sotva po tisicke ( für so etwas kann man nicht einmal ein müdes Lächeln übrig haben…….), inde si ale tieto temy precitali desattisicky. 

 

Z mojej Knihy aforizmov

Skutocne velka osobnost ma vzdy vela zavistlivcov, ale aj neprovnatelne viacej ziclivcov. Preto velmi dobre vie, ze ak mu niekde zoberu, tak mu inde ovela viac pridaju

 

 

Macron chce zblíženie EÚ s Putinom. Prečo odrazu taká zmena?

12.12.2019

Krátko pred summitom NATO začiatkom decembra v Londýne, vyhlásil francúzsky prezident niečo čo veľmi prekvapilo Merkel, Brusel i generálneho tajomníka NATO Stoltenberga, ale aj všetkých európskych viac »

Mníšky v Rakúsku nechceli vydať polícii utečenca! AfD-Eritreičan, KritikUtečeneckejPolitiky!

10.12.2019

Tento nezvyčajný prípad sa odohral v malom rakúskom meste Langenlois. V tamojšom kláštore žil pod ochranou mníšiek od roku 2017 mladý afgánsky utečenec Ziaulrahman Zaland. V sobotu večer viac »

Zmení Kurz so Zelenými MigračnúPolitiku? Gabriel: NovouArbeiterpartei je AfD, Nie SPD

09.12.2019

Zmení Sebastian Kurz vo vláde so Zelenými svoj postoj k migrácii? Zo súčasného aktuálneho politického vývoja v Rakúsku možno s veľkou pravdepodobnosťou vyvodzovať, že novú rakúsku vládu viac »

monitor testovanie škola

Výsledky žiakov ovplyvňuje prostredie, v ktorom vyrastajú, potvrdila analytička

14.12.2019 16:54

Z testovania PISA 2018 vyplynulo, že Slovensko patrí medzi krajiny, kde prostredie, v ktorom žiak vyrastá, predurčuje jeho úspešnosť.

Andrea Kalavská

Kalavská: Byť za peknú mi nestačí

14.12.2019 16:00

Nechcela čakať do volieb. Mám tu sedieť a neotvárať nebezpečné šuflíky? Pozrite si ako o politike, nemocniciach a Vianociach porozprávala Andrea Kalavská pre TV Pravda.

Záchranári horskej záchrannej služby, tatry

Pád lavíny v Nízkych Tatrách neprežil slovenský lyžiar

14.12.2019 15:15

Horskí záchranári o tom informovali na sociálnej sieti.

pellegrini

Premiér vyzval Slovákov v Británii, aby sa čím skôr zaregistrovali

14.12.2019 14:15

Pellegrini predpokladá, že Británia veľmi rýchlo ratifikuje dohodu o vystúpení.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 934
Celková čítanosť: 4707039x
Priemerná čítanosť článkov: 5040x

Autor blogu

Kategórie