Založ si blog

Za rok je v De Znásilnených ViacTisícŽien! Syn AfD politika: Vyhrážky Vraždou

Koniec Európskej Kultúry! Neuveriteľné Hanebné Zarážajúce: Uvádzajú to dokonca už mainstream médiá. Konkrétne číslo sa ale prísne zamlčiava, pričom už aj údaj – niekoľko tisíc predstavuje hrôzostrašné číslo. Nemenovaný zdroj uvádza, že ide o číslo až okolo 22 000.

Počet znásilnení v Nemecku od roku 2014 dramaticky stúpol, čo súvisí s príchodom migrantov, ktorých tvoria prevažne mladí moslimskí muži, pre ktorých je žena len sexuálnym objektom.

A je nepochopiteľné a pre justíciu hanebné, že páchatelia sú len zriedkakedy odsúdení.

To je obrovský šok pre znásilnené ženy, ktoré sú po znásilnení veľmi často traumatizované a neraz utrpia aj zranenia (nehovoriac o tom, že časť z nich je po znásilnení zavraždená) a je obdivuhodné, že viaceré vôbec najdu odvahu a podajú trestné oznámenie. Po vynesení rozsudku, keď je napokon páchateľ oslobodený alebo dostane len podmienku, je to pre ne akoby boli znásilnené po druhý krát a často sa potom opäť dostaví buď trauma alebo trvalé depresie.

Potenciálni páchatelia násilností na ženách to dobre vedia a aj preto je taký dramatický počet znásilnených žien v Nemecku.

Rozprával som sa o tom pred niekoľkými dňami s jedným nemeckým kriminológom a ten bol od hnevu celý bez seba, keď sa rozhovoril o tom, aká je nemecká justícia voči tým, ktorí sa dopustia znásilnenia ženy benevolentná a neraz doslova ľahostajná, ba až cynická voči obeti.

Podľa neho by justícia mala každé znásilnenie potrestať minimálne 20 rokmi väzenia.

To by podľa neho malo silný odstrašujúci účinok. Potom po chvíli dodal, že je zarážajúce, že OSN vyhlasuje pakty na ochranu utečencov, ale nepríde na ideu vyhlásiť pakt na ochranu žien pred znásilneniami.

Povedal, že tak ako núti OSN národy, aby tento utečenecký pakt podpísali, tak by OSN mala prinútiť svoje členské štáty, aby podpísali pakt na ochranu žien, kde by štáty okrem iného prijali zákon, že kto na ich území znásilní ženu, tak dostane doživotie.

To by extrémne pomohlo ženám a maximálne odstrašilo prevažnú časť potenciálnych násilníkov.

Kriminológ Christian Pfeiffer vo svojej publikácii, kde sa zaoberá znásilneniami žien v Nemecku od roku 2014 do roku 2016 uvádza, že zo sto žien, ktoré boli znásilnené, tak len jedna jediná sa dočká toho, že pachateľ je odsúdený.

Je to nehorázny škandál, hanba a doslova zločin voči znásilneným ženám  – lebo takto sú de facto nedôstojne ponížené, zahanbené, zneuctené, psychicky zdeptané a justíciou brutálne „znásilnené“ opäť!

A pre stranu nemeckých Zelených  (kde je aj veľa žien v dôležitých funkciách), ktorá sa tak dojímavo stará o utečencov) musí byť publikácia Pfeiffera výzvou, aby podporili jeho tézy a vyzvali k tomu aj OSN.

———————————————————————————–

Syn berlínskeho AfD politika dostáva anonymné vyhrážania vraždou     

O takýchto prípadoch sa mainstream obyčajne nezmieňuje. 16 ročný syn Gunnara Lindemanna, poslanca AfD dostal v priebehu posledných dní viackrát vyhrážania vraždou, ktoré sa vzťahovali nielen na neho, ale  aj na jeho rodičov.

Ešte v piatok to bol oznámiť na polícii, kde sa zmienil o tom, že vo vyhrážkach je uvedený ak dôvod ich posielania a sú nim politické aktivity jeho otca, ako člena AfD.

Chlapec v tejto súvislosti oznámil polícii, že sa mu kvôli otcovi vyhrážajú aj niektorí jeho spolužiaci.

Gunnar Lindemann povedal, že chce polícii dôverovať v tom, že teraz urobí všetko pre to, aby čo najskôr zistila, kto je za týmito vyhrážkami, aby jeho syn opäť mohol chodiť do školy bezpečne a bez ohrozenia.

Prípad odsúdil aj popredný politik AfD Georg Pazderski a ten  povedal, že škola a polícia musia prípad čo najskôr vyriešiť.

———————————————————————————–

Dostal som niekolko mailov od citatelov mojich blogov, ktori sa m a pytaju, preco tu nepokracujem v mojom románe o Veľkej Morave.

Kedze tu bol len malo citany, tak je uverejnovany na pokracovanie kazdu sobotu v najcitanejsom slovenskom internetovom médiu, kde ho čita zakazdym niekolko 10 000 navstevnikov.

Najblizsiu sobotu si tam mozno precitat uz 88. pokracovanie

Toto bolo v zmienenom médiu posledne pokracovanie:

  1. časť: Veľkomoravská ríša a jej mudrc; moje románovo-faktografické rozprávanie

Bratislava 9. novembra 2019 (Roman Bednár)/Foto:Screenshot:YouTube)

 

Dobromír konečne ukončil ich neobyčajne dlhý rozhovor. Bol očividne veľmi spokojný s informáciami, ktoré mu jeho spoľahlivý a oddaný zved priniesol z Nitry

Jeho posledné slová, ktoré povedal o Svätoplukovi, nezneli však veľmi presvedčivo. Samozrejme, že zved nemohol vedieť, čo si v tejto veci jeho pán naozaj myslí. A tak ani nemohol tušiť, že hoci pred ním vladyka nadával na oboch, na Rastislava i na Svätopluka, tak v skutočnosti  bol prívržencom i priateľom kniežaťa.

A preto Dobromír vedel veľmi dobre aj to, že Svätopluk by sa spojil s každým, kto mu zaručí kráľovskú moc vo Veľkomoravskej ríši. Keď ju ale raz už bude mať a následne dostatočne zosilnie, potom sa už nebude koriť žiadnemu pánovi a Frankom najmenej. Trvalý vazalský vzťah by bol pre neho ponižujúcim aktom a čosi také by hrdý Svätopluk nikdy nezniesol. A už v žiadnom prípade nie, ak bude kráľom. Potom nikdy nepripustí,aby sa stal vazalom, a to vazalom ani franským, ale ani byzantským.

Svätopluk sníva o budúcom veľkom a slávnom čase Veľkej Moravy a chce byť tým, ktorý sa ako prvý pričiní o naplnenie takej budúcnosti. Budúcnosti slobodnej, plnej plánov na uskutočnenie ďalšieho rozmachu a upevnenia pozície ríše v strede Európy na ceste k vybudovaniu mocnosti rovnocennej tak Frankom, ako aj Byzantíncom.

***

Drahoslava, mladá veľmi pekná žena vladyku Dobromíra, pozorovala zamyslene a s láskou a hrdosťou v očiach dvoch svojich malých synov, ktorí sa hrali na pokraji hustého tmavého lesa, v tieni obrovských košatých dubov a štíhlych vysokých smrekov.

Odkedy vladykov zved opäť odišiel do Nitry, tak lialo z mrakov takmer bez prestania celé tri dni. Až na štvrtý deň popoludní sa ukázalo znova slnko, ale hneď pálilo tak veľmi, že vonku bolo najpríjemnejšie len v tieni lesa.

Chlapci sa počas celého daždivého času museli hrať zavretí len v komnatách hradiska a preto teraz, keď konečne mohli ísť von, tak rozradostení šantili a vyvádzali ako zmyslov zbavení. Tešili sa z novozískanej slobody a boli veľmi vďační hromovládnemu Perúnovi, že opäť schoval všetky svoje blesky, ktoré v hneve rozhadzoval z oblohy po zemi.

Zastrčil ich do svojej veľkej koženej zástery opásanej na mohutnom krku. Mal na nej umiestnené dve hlboké vrecká, na každej jej strane jedno.

Jedno bolo plné ohnivých sršiacich bleskov a v druhom malo miesto obrovské ťažké kladivo a velikánska nákova.

Vždy, keď Perún začal kladivom mocne udierať po nákove, tak na zemi začalo hrmieť.

Tak to chlapcom porozprával a vysvetlil ich otec, vladyka Dobromír, keď sa ho raz vypytovali, čo je búrka a ako k nej príde a prečo hrmí a prečo sa pri nej blýska.

Synovia sa síce veľmi divili, keď to počuli, lebo nikdy nevideli pri búrkach ani Perúna a ani jeho veľké kladivo a ani nákovu. Ale otcovi verili všetko na slovo, lebo boli presvedčení, že ich otec vie všetko. Jeho zas všetko naučil jeho otec a toho zas jeho otec.

Tak im to povedal a pri každej príležitosti zopakoval vladyka, a zdôraznil, že otcom treba všetko uveriť, lebo že otcovia svojich synov nikdy neklamú. Preto im musia všetko uveriť a vždy ich vo všetkom aj poslúchať a si ich vždy ctiť.

Otca veľmi obdivovali a chceli byť vo všetkom ako on. Obdivovali najmä jeho veľkú silu a obratnosť. A robili všetko preto, aby ho napodobňovali a boli od radosti celkom bez seba, keď ich otec pochválil.

***

Sedemročný Bronislav mal pri zápasení s o rok starším Svätobojom, takmer vždy prevahu a porazil ho. Aj tentoraz, keď zápasili, držal jeho krk v takom silnom zovretí, že Svätoboja to stálo veľkú námahu, aby sa udržal na nohách a nedal sa povaliť na zem. Bronislav ho mykal zo strany na stranu celou silou. A pomaly ho pritom vliekol k hustým malinovým kríkom, kde brata zamýšľal do nich hodiť.

Chcel matke, ktorá pozorovala z neveľkej vzdialenosti ich zápasenie, ukázať, že aj dnes je silnejší ako Svätoboj. Chcel si vyslúžiť jej obdiv a jej uznanie.

Svätoboj sa však veľmi húževnato bránil a keď jeho odpor už slabol, tak sa snažil  bratovi, menšiemu takmer o pol hlavy, zákerne podložiť nohu, a tak ho dostať na zem, čo ale nebolo celkom rytierske. Za nič na svete nechcel pripustiť, aby ho mladší brat pred očami ním veľmi milovanej matky zvalil do malinčia a tak demonštroval svoje víťazstvo a aby ho potom matka za to chválila a jeho len hladkala a utešovala tým, že nabudúce istotne vyhrá on.

Pokračovanie nasleduje

Roman Bednár

 

  1. časť si môžete prečítať TU

….

  1. časť si môžete prečítať TU
  2. časť si môžete prečítať TU

Macron chce zblíženie EÚ s Putinom. Prečo odrazu taká zmena?

12.12.2019

Krátko pred summitom NATO začiatkom decembra v Londýne, vyhlásil francúzsky prezident niečo čo veľmi prekvapilo Merkel, Brusel i generálneho tajomníka NATO Stoltenberga, ale aj všetkých európskych viac »

Mníšky v Rakúsku nechceli vydať polícii utečenca! AfD-Eritreičan, KritikUtečeneckejPolitiky!

10.12.2019

Tento nezvyčajný prípad sa odohral v malom rakúskom meste Langenlois. V tamojšom kláštore žil pod ochranou mníšiek od roku 2017 mladý afgánsky utečenec Ziaulrahman Zaland. V sobotu večer viac »

Zmení Kurz so Zelenými MigračnúPolitiku? Gabriel: NovouArbeiterpartei je AfD, Nie SPD

09.12.2019

Zmení Sebastian Kurz vo vláde so Zelenými svoj postoj k migrácii? Zo súčasného aktuálneho politického vývoja v Rakúsku možno s veľkou pravdepodobnosťou vyvodzovať, že novú rakúsku vládu viac »

Andrea Kalavská

Kalavská: Byť za peknú mi nestačí

14.12.2019 16:00

Nechcela čakať do volieb. Mám tu sedieť a neotvárať nebezpečné šuflíky? Pozrite si ako o politike, nemocniciach a Vianociach porozprávala Andrea Kalavská pre TV Pravda.

Záchranári horskej záchrannej služby, tatry

Pád lavíny v Nízkych Tatrách neprežil slovenský lyžiar

14.12.2019 15:15

Horskí záchranári o tom informovali na sociálnej sieti.

pellegrini

Premiér vyzval Slovákov v Británii, aby sa čím skôr zaregistrovali

14.12.2019 14:15

Pellegrini predpokladá, že Británia veľmi rýchlo ratifikuje dohodu o vystúpení.

Logo policia

Polícia pátra po nezvestnej 16-ročnej Sandre Soskovej z Kežmarku

14.12.2019 13:57

Nezvestná je od štvrtka (12. 12.) popoludnia, keď odišla z Gymnázia na Ulici Dominika Tatarku v Poprade.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 934
Celková čítanosť: 4706926x
Priemerná čítanosť článkov: 5040x

Autor blogu

Kategórie