Založ si blog

Séria Explózií Otriasa Škandináviu! Občania v strachu. Zločinci neznámi! Ozaj?

Ešte pred niekoľkými rokmi bolo v pokojnej krajine akou Švédsko veľmi dlho bolo, niečo také absolútne nemysliteľné. Veď  kriminalita a brutálne ohrozovanie ľudských životov i znásilňovanie žien tam boli takmer neznámym pojmom. Dnes je to v tejto krajine takmer „chlebom každodenným“ a ľudia sa cítia byť ohrození a žijú v neistote a obavách.

Oficiálne švédska polícia tvrdí, že nevie kto stojí za nespočetnými explóziami, ktoré neprestávaju a prichádza k nim na rôznych miestach a v rôznych mestách Švédska.

Neskoro v noci 29. októbra bola polícia v švédskom Helsingborgu privolaná k jednému veľkému obytnému domu vo východnej časti mesta. Telefonicky oznámil jeden obyvate`domu, že počul v blízkosti silnú detonáciu. Po prehliadke miesta explózie políciou, oznámila policajná hovorkyňa, že pred domom vybuchol nejaký explozívny materiál, pričom bola poškodená fasáda domu a rozbitých niekoľko okien. Polícia dosiaľ nevie, čo vybuchlo a nevie, kto to spôsobil.

O dva dni neskôr, 31. októbra, v skorých ranných hodinách prišlo k dvom ďalším explóziám v Helsingborgu, v inej časti mesta pred dvoma menšími obytnými domami. Zranený nebol nikto. Polícia aj v týchto prípadoch tvrdí, že nevie čo explodovalo a ani pôvodcov výbuchu nepozná.

Tieto výbuchy spôsobujú materiálne škody, ale len zriedkavo sú aj ľudia zranení. Naposledy sa tak stalo v júni, keď prišlo k mimoriadne silnej explózii v Linköpingu, pričom boli zranení aj traja ľudia.

Silné explózie boli v posledných mesiacoch aj vo veľkomestách Štokholm, Göteborg, Malmö i v stredne veľkých mestách ako  Örebro, ale aj v malých mestách ako  Staffanstorp.

„Záhadné“ explózie vo Švédsku sú registrované takmer vždy len v noci, a to pred súkromnými i pred verejnými budovami.

V roku 2018 prišlo vo Švédsku – podľa vládnych zdrojov – ku 162 detonáciám. V tomto roku to bude podstatne vyššie číslo.

Renomovaný nemecký kriminológ Martin Rettenberger, riaditeľ Ústavu pre kriminológiu vo Wiesbadene, hovorí, že takáto neutíchajúcia séria detonácií môže mať v podstate len jeden cieľ – vyvolať v obyvateľstve strach, znepokojenie, neistotu a paniku. Rettenberger vychádza z toho, že za tým všetkým stoja  veľmi dobre organizované štruktúry. Nemenuje ich však. Nechce? Nesmie?

Namiesto toho Rettenberger ale hovorí:

„Títo ľudia nám chcú týmto spôsobom dať najavo, že sú schopní všetkého a že naše bezpečnostné zložky na nich nestačia a že nás môžu zasiahnuť kdekoľvek, kedykoľvek.“

Z toho ale vyplýva, že ide o „mohutnú organizáciu“ s celosvetovým dosahom (podobné série explózií sa nekonajú len vo Švédsku, ale aj inde v EÚ, napr. v Dánsku) ktorá chce rozložiť našu európsku kultúru a pretransformovať ju.

Časy sa zmenili a menia sa ďalej a Merkel začína žať, čo tak veľmi dlho siala.

———————————————

Dakujem za +++++++++++

————————————

Trvala podpora  mojej „veci“ v Bratislave je skvela vec – „slovo“ sa dobre šíri ďalej

————————————-

K mojmu poslednemu blogu o skvelom uspechu AfD: Takyto blog nema pravo dostat sa „hore“, spravne hlavy ho vsak vysoko ocenuju

AfD nesmie vyčnievat…………staci uplne, ze ja vyčnievam……

Asad a Tito boli múrmi proti islamistom a preto tŕňom v očiach Clintonovcov

20.11.2019

O prezidentovi Juhoslávie Josipovi Titovi dnes mimo Srbska už len málokto vie, že bol nekompromisným protivníkom islamu a džihadizmu a že chránil tak nielen svoju krajinu, ale aj Európu pred viac »

Senzácia: Ukrajinský poslanec Derkač predložil dôkazy o korupcii Bidenovcov

18.11.2019

V Kyjeve prišlo v pondelok 11. novembra k prekvapujúcemu uverejneniu písomných materiálov, ktoré usvedčujú Joe a Huntera Bidenovcov z USA z korupcie, ktorej sa dopustili v Ukrajine. Okrem toho viac »

Pre svet je existenčne dôležité, aby Trump ostal v úrade prezidenta USA

17.11.2019

Vo Washingtone sa začalo 13. novembra verejné vypočúvanie „svedkov“ v Snemovni Reprezentantov za účelom zahájenia impeachmentu proti Trumpovi. Ten je tŕňom v oku tradičnej politickej elite. viac »

Princ Andrew na archívnom zábere.

Princ Andrew sa vzdal svojich oficiálnych povinností

20.11.2019 23:38

Princ uviedol, že si uvedomil, že jeho priateľstvo s finančníkom Epsteinom "vážne narušovalo" prácu kráľovskej rodiny.

pyrotechnika, delobuchy

Explózia v sklade s pyrotechnikou si vyžiadala 4 obete a zranených

20.11.2019 23:08

Výbuch nastal v sklade rodinnej firmy Costa vyrábajúcej zábavnú pyrotechniku v sicílskom meste Barcellona Pozzo di Gotto.

izrael benny ganc

Bennymu Gancovi sa nepodarilo zostaviť vládu

20.11.2019 21:29

V Izraeli sa tak s najväčšou pravdepodobnosťou budú konať ďalšie parlamentné voľby.

dane, odvody, účtovník, peniaze

Ťahanica o peniaze. Štát a Taliani si vyčísľujú účty za tunel Višňové

20.11.2019 20:38

Národná diaľničná spoločnosť očakáva, že po vyčíslení všetkých vzájomných nárokov pri tuneli Višňové bude doplácať bývalý zhotoviteľ a nie ona.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 924
Celková čítanosť: 4582842x
Priemerná čítanosť článkov: 4960x

Autor blogu

Kategórie