Založ si blog

Berlín dovolil PolitickýIslam! Moslimka Chebli z SPD oslavuje DiskrimináciuAfD

Lepšie, keď sa to Nemci nedozvedia – aspoň ich možno ľahšie „vodiť za nos“. Preto ich mainstream ani neiformoval o tom, že v pondelok bola vo Wiesbadene otvorená najväčšia mešita s minaretom v spolkovej krajine Hesensko. Patrí extrémne konzervatívnemu smeru islamu – ahmadiyya-islamu. Vo Wiesbadene  im mesto dalo k dispozícii pozemok o veľkosti 3 000 kvadrátnych metrov, aby si tam postavili mešitu. Ahmadiyya-moslimovia pokladajú ženy za ľudí druhej triedy. V tejto islamskej kaste určujú všetko len muži. Diskrimináciu žien symbolizuje u nich azda najviac to, že žena mužovi nesmie v žiadnom prípade podať ruku.

Volker Richter, hovorca pre integračnú politiku AfD-frakcie v hesenskom parlamente kritizuje:

„Tu bola otvorená najväčšia Ahmadiyya-mešita Nemecka a široká verejnosť o tom nebola vôbec informovaná. Prečo je tu podporovaná islamská sekta, ktorá hlása a rozširuje extrémne archaické predstavy o žene? AfD sa na to pozerá mimoriadne kriticky, lebo niečo také ohrozuje všetky ženské práva, ktoré si naše ženy vybojovali za 70 rokov. A to všetko je maskované hlásaním religióznej tolerancie, ktorá v tomto prípade vôbec nie je na mieste.“

Necla Kelek, expertka pre islam tvrdí, že prívrženci ahmadiyya-islamu chcú nielen v Nemecku rozširovať politický islam. Kelek vyhlásila:

„Kto takýmto ľuďom dovolí postaviť takúto obrovskú mešitu, ten im pomáha etablovať politický islam v Nemecku a zároveň je to aj tichý súhlas potláčania ženských práv, ako to táto sekta praktizuje.“

Táto islamská sekta expanduje fakticky v celom svete  a v Nemecku sa pokrytecky propaguje ako liberálny islam, ale v skutočnosti je jej cieľom vytvorenie kalifátu založenom na šarii.

——————————————————————————————————————-

Moslimka Sawsan Chebli, politička SPD oslavuje twitterom diskrimináciu AfD

„Zlé jazyky“ tvrdia, že Chebli urobila politickú kariéru len vďaka svojej atraktivite, ktorú si „povšimol“ už pred rokmi terajší prezident Steinmeier. Ten rýchlo rozbehol vzostup dievčaťa – z migrantskej palestínskej moslimskej veľkorodiny, ktorá prišla z Libanonu do Nemecka  – až do politického „neba“ SPD.

Chebli je moslimka konzervatívneho razenia a je plným právom terčom kritiky objektívnych znalcov islamu.

AfD označila už niekoľkokrát za stranu, v ktorej je plno nacistov, a napísala na twitteri oslavné ódy na tých, ktorí ju znevažujú.

Aj pred dvoma dňami vyslovila pochvalu a uznanie jednému vlastníkovi, ktorý predával dom a kupcovi ho odmietol predať, a to len preto, že kupcom bola AfD.

Išlo o dom v Berlíne a dotyčný povedal, že AfD by nikdy nič nepredal, žiadne domy a žiadne pozemky.

Chebli na twitteri napísala o.i.: „Taká má byť občianska odvaha. Strany, kde sú samí nacisti, nechce nikto……….“

Čoraz viac občanov sa ale pýta, dokedy bude môcť táto žena, ktorá takto prejavuje svoj štvavý antidemokratický a vrcholne netolerantný postoj, byť političkou a zastávať vysoký úrad štátnej tajomníčky a splnomocnenkyne mesta Berlín pri spolkovej vláde?

Jej tweet bol napísaný (ako aj mnohé iné) celkom v duchu štvavých vyjadrení nastupujúceho fašizmu Hitlerovej doby, keď sa začínala budúca skaza Nemecka.

Medzičasom už v Nemecku odhalili ale mnohí ľudia, čo sa za peknou tváričkou tejto moslimky, významnej SPD političky, v skutočnosti ukrýva.

Veľká časť komentárov, ktoré Chebli na tento tweet dostala, vyjadrovala, že nesúhlasia s tým, že v Nemecku majú byť isté osoby a organizácie vylúčené z verejného života len preto, lebo ich vládni politici a ich prívrženci diskreditujú a vyhlasujú za „odpad“.

Asad a Tito boli múrmi proti islamistom a preto tŕňom v očiach Clintonovcov

20.11.2019

O prezidentovi Juhoslávie Josipovi Titovi dnes mimo Srbska už len málokto vie, že bol nekompromisným protivníkom islamu a džihadizmu a že chránil tak nielen svoju krajinu, ale aj Európu pred viac »

Senzácia: Ukrajinský poslanec Derkač predložil dôkazy o korupcii Bidenovcov

18.11.2019

V Kyjeve prišlo v pondelok 11. novembra k prekvapujúcemu uverejneniu písomných materiálov, ktoré usvedčujú Joe a Huntera Bidenovcov z USA z korupcie, ktorej sa dopustili v Ukrajine. Okrem toho viac »

Pre svet je existenčne dôležité, aby Trump ostal v úrade prezidenta USA

17.11.2019

Vo Washingtone sa začalo 13. novembra verejné vypočúvanie „svedkov“ v Snemovni Reprezentantov za účelom zahájenia impeachmentu proti Trumpovi. Ten je tŕňom v oku tradičnej politickej elite. viac »

Princ Andrew na archívnom zábere.

Princ Andrew sa vzdal svojich oficiálnych povinností

20.11.2019 23:38

Princ uviedol, že si uvedomil, že jeho priateľstvo s finančníkom Epsteinom "vážne narušovalo" prácu kráľovskej rodiny.

pyrotechnika, delobuchy

Explózia v sklade s pyrotechnikou si vyžiadala 4 obete a zranených

20.11.2019 23:08

Výbuch nastal v sklade rodinnej firmy Costa vyrábajúcej zábavnú pyrotechniku v sicílskom meste Barcellona Pozzo di Gotto.

izrael benny ganc

Bennymu Gancovi sa nepodarilo zostaviť vládu

20.11.2019 21:29

V Izraeli sa tak s najväčšou pravdepodobnosťou budú konať ďalšie parlamentné voľby.

dane, odvody, účtovník, peniaze

Ťahanica o peniaze. Štát a Taliani si vyčísľujú účty za tunel Višňové

20.11.2019 20:38

Národná diaľničná spoločnosť očakáva, že po vyčíslení všetkých vzájomných nárokov pri tuneli Višňové bude doplácať bývalý zhotoviteľ a nie ona.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 924
Celková čítanosť: 4582807x
Priemerná čítanosť článkov: 4960x

Autor blogu

Kategórie