Založ si blog

NovýAntitrump zákon: Urážka migranta sa trestá! USAdemokracia v Iraku: Zničená krajina, veľká korupcia!

V New Yorku  je nový zákon – trest 250 000 dolárov za urážku migrantov. New York ovládajú Demokrati – primátorom je Demokrat Bill de Blasio. Len pred niekoľkými dňami oznámil, že sa zrieka  prípadného vymenovania za kandidáta Demokratov na úrad prezidenta USAv roku 2020 a svojich prívržencov vyzval, aby  podporili kandidatúru Bidena.

Ako veľký odporca Trumpa a jeho nekompromisnej migrantskej politiky, sa postaral o to, že v New Yorku sa bude tvrdo trestať, ak niekto označí niekoho slovami : “Ilegálny cudzinec“.

Dostane za to drastickú pokutu až do výšky 250 000 dolárov.

Mesto New York to oznámilo vo štvrtok na twitteri.

De Blasio sa vyhráža aj týmito slovami:

„Keď prídete do New Yorku, mesta migrantov a pokúsite sa proti nim šíriť nenávisť, tak musíte počítať s konzekvenciami.“

Inými slovami, ak poviete čokoľvek len minimálne kritické o migrantoch, alebo ak len vyslovíte, že v USA je mnoho ilegálnych cudzinov, tak prídu nepríjemné konzekvencie. A celý tento patologický nezmysel  v New Yorku je presne kodifikovaný na 29. stranách dokumentu, ktorý vypracovala Komisia pre ľudské práva Mesta New York pod názvom Smernice politickej korektnosti.

Jedna z týchto smerníc:

„Je jednoznačne diskriminujúce, ak napr. indická migrantská rodina, ktorá je v USA bez povolenia, požiada svojho prenajímateľa, aby v byte dal odstrániť škvrny plesne na stene a on povie, aby mu dali pokoj, lebo že inakšie zavolá na Úrad pre migrantov.“

Iná zo smerníc hovorí:

„Je diskriminujúce, ak sa v nejakom obchode rozprávajú napr. dvaja muži z Thajska svojou rečou a majiteľ obchodu im  povie, aby hovorili anglicky a keď nie, tak nech idú tam odkiaľ prišli.“

Hovorca komisie povedal pre New York Post, že smernice, ktoré vypracovala, sú základom nového antidiskriminačného zákona v New Yorku, ktorý bol nevyhnutný, aby sa urobilo všetko pre to: „Aby naši migranti mohli u nás žiť dôstojne a plne rešpektovaní“.

Tiež zdôraznil, že zákon má veľký význam práve teraz, v časoch  narastúcej nepriateľskej rétoriky voči migrantom.

Podľa Demokratov je hlavným šíriteľom  tohto nepriateľstva Donald Trump.

De Blasio je veľkým obdivovateľom utečeneckej politiky nemeckej kancelárky a má pre ňu len slová chvály.

Merkel teraz s odvolaním sa na neho môže v Nemecku urobiť niečo podobné a iniciovať podobný zákon, ktorý umožní potrestať každého, kto bude kritizovať migrantov a ich „urážať“.

 

USA išli do Iraku „zaviesť demokraciu“ .Výsledok: Zničená krajina, obrovská korupcia!

V Iraku pretrvávajú už viac dní v Bagdade i ďalších mestách masové demonštrácie proti vláde. Len počas šiestich dní bolo zabitých 104 ľudí a 6107 zranených.

Ľudia protestujú predovšetkým proti korupcii, vysokej nezamestnanosti a katastrofálnej infraštruktúre. Demonštrujú najmä mladí ľudia.

Vláda v Bagdade klame, keď hovorí, že za demonštrantami stoja sily, ktoré chcú zničiť už dosiahnuté vymoženosti a demokraciu. Vymoženosti v Iraku neexistujú a práve tak ani demokracia.

Irak je totálne  rozbitá a zničená krajina, a to odkedy do nej Bush nezákonne vtrhol, aby tam exportoval americkú „demokraciu“ a zničil diktátora, za ktorého v Iraku všetko fungovalo a bol tam poriadok a nikto nehladoval.

To všetko americká „demokracia“ zničila a Irak je v katastrofálnej situácii, a to napriek veľkému ropnému bohatstvu, ktoré má.

Iracký premiér Adil Abd al-Mahdi luhal, keď hovoril, že demonštrovali hlavne zaplatení provokatéri a „cudzie  sily“. A luhal aj v tom, keď tvrdil, že bezpečnostné zložky sa len bránili proti násiliu a útokom demonštrantov. Pravdou je opak, lebo početní žurnalisti, ktorí boli prítomní na demonštráciách vypovedali, že demonštrácie boli mierové a pokojné a že napriek tomu začali bezpečnostné zložky so streľbou do demonštrujúcich a že boli nasadení aj ostrostrelci.

To dokazuje aj to, že veľká časť zabitých demonštrantov bola doslova  popravená presnými zásahmi do srdca a do hlavy.

Pod tlakom demonštrantov, ktorí neprestali s demonštráciami ani po viacnásobnej streľbe ozbrojených vládnych zložiek, napokon v sobotu prisľúbil iracký premiér,

že budú urobené opatrenia, ktoré zlepšia situáciu najmä pre tých, ktorí sú na tom najhoršie. Okrem iného má byť uzákonnená podpora v nezamestnanosti a sociálna podpora.

Čo z toho bude naozaj splnené, to ukážu najbližšie dni. Demonštranti sú však rozhodnutí bojovať aj ďalej za lepší  a spravodlivejší Irak.

————————–

Hm, hm,..opät raz „zaujimavy“ vyvoj „citanosti“ mojho posledneho clanku – cez noc 1100 a potom cez den uz len 100 – cele roky to fungovalo normalne, teda rovnomerne. Od nejakeho casu to casto funguje akosi „pocarovane“…………na mojich portaloch maju moje clanky vzdy citanost rovnomernu…….. v com len spociva tento zasadny rozdiel, v com len??? som  z toho „zarazeny“, hm,….

Experti sú zarazení: Talianska dedina v epicentre korony je bez nakazených

03.04.2020

Dole nižšie: Keď Korona je Silnejšia ako Vzťah a Láska(((…Ferrera Erbognone je neďaleko Milána, ktoré, ako aj celý jeho región, je koronou najpostihnutejšia časť Talianska. Ale v tejto obci, ktorá má o niečo viac ako tisíc obyvateľov, nie je nikto infikovaný. Je to veľká záhada, na ktorú vedci hľadajú vysvetlenie. Úplne neznáma Ferrera sa tak odrazu stala stredobodom [...]

Renomovaný Profesor mikrobiológie argumentami zničil korona-politiku Merkel

02.04.2020

Otvorený list kancelárke ohľadne masívneho obmedzenia občianskych práv. Tak ju ešte nikto nepritlačil múru a ani tak nepoučil: Odborný nemecký lekár pre mikrobiológiu a infekčnú epidemiológiu profesor Bhakdi v liste žiada Merkel, aby mu odpovedala na 5 otázok, aby potom mohol zistiť, či sú oprávnené súčasné obmedzenia práv nemeckých občanov. Profesor bol viac ako 20 [...]

Luxemburský nepriateľ maďarského premiéra: Orbán si odhlasoval diktatúru

01.04.2020

Maďarsko je potrebné okamžite poslať tam kam patrí – a síce do politickej karantény. Korona kríza a Viktorovi Orbánovi úplne oddaný maďarský parlament umožnil, že šéf maďarskej vlady teraz nastolil diktátorský systém vládnutia. To povedal minister zahraničia Luxemburska Jean Asselborn, ktorý už viackrát v minulosti útočil na Orbána a ktorý ho vyslovene neznáša. [...]

Černobyľ, požiar

Ukrajinskí hasiči bojujú s požiarom v zóne černobyľskej jadrovej elektrárne

05.04.2020 15:53

V ohnisku požiaru je radiácia vyššia ako prípustná norma.

zbraň, pištol, ozbrojenec, lúpež, krádež, zlodej, lupič

Muž v Rusku zastrelil päť ľudí, lebo sa hlučne rozprávali pod jeho oknom

05.04.2020 15:28

Obeťami sú štyria mladíci a jedna mladá žena.

Francúzsko, Nice, polícia

Pre útok nožom na juhovýchode Francúzska vyšetrujú troch Sudáncov

05.04.2020 15:21

Útok si vyžiadal dve obete na životoch a päť zranených.

Boris Kollár

Kollár: Veľmi by som rozmýšľal, či obmedziť pohyb počas sviatkov

05.04.2020 13:25

Veci by mali byť prijímané na základe odporúčania odborníkov, povedal Kollár.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,017
Celková čítanosť: 5453955x
Priemerná čítanosť článkov: 5363x

Autor blogu

Kategórie