Založ si blog

Lavrov na rovinu o Demokratoch USA. Trump nesmie spoznať udavača? Bahno Demokratov

 

Zas príspevok, aké sú v našich médiách embargované.Nebude v rebríčku tzv.úspešnosti!…..Ruský minister zahraničia označil domnienky USA Demokratov, že Rusko má prsty v „afére“ telefonátu Trumpa so Zelenským za paranoiu. Lavrov sa tým jednoznačne postavil za Donalda Trumpa. Povedal, že každý seriózny diplomat vie dobre, že rozhovory medzi šéfmi štátov nie sú pre verejnosť a vedia to dobre aj všetky seriózne médiá. Lavrov zároveň nepriamo vyzval USA, aby nezverejňovali ani žiadne protokoly rozhovorov Putina s Trumpom.

Ironicky povedal počas tlačovej konferencie minulý týždeň americkým novinárom, že jeho matka mu dala dobrú výchovu a učila ho, že cudzie listy sa neotvárajú a nečítajú a že to isté platí aj v tomto prípade pre protokoly telefonátov prezidentov.

Lavrov sa v piatok stretol v New Yorku s americkým ministrom zahraničia Mike Pompeom. Pri tejto príležitosti povedal novinárom, že nútenie prezidenta Trumpa, aby zverejnil protokoly rozhovoru s prezidentom Ukrajiny je niečo absurdné a neslýchané:

„Pre dvoch ľudí, ktorých ich národy zvolili za svojich prezidentov, existujú zaužívané diplomatické zvyklosti a tie predpokladajú vysokú mieru dôvery a dôvernosti.“

Tým Lavrov vyjadril to, že Demokrati to všetko bezohľadne narušili a nabúrali.

———————————

Trump nemá právo spoznať anonymného udavača? USA Demokrati sú bahno

USA prezident chce bezpodmienečne osobnú konfrontáciu s udavačom, ktorý inicioval Ukrajina-aféru. Zároveň hrozil adekvátnymi krokmi tým, ktorí mu dali „kompromitujúce“ informácie. A ktorí ho zrejme požiadali, prípadne vyzvali a či prinútili (alebo si ho kúpili), aby ich odovzdal Trumpovým odporcom z radu Demokratov i mainstream médiám .

V nedeľu to prezident Trump oznámil na twitteri, kde o.i. napísal:

„Tak ako každý Američan aj ja mám právo stretnúť sa s tým, kto ma obvinil.“

Ďalej Trump napísal, že perfektný rozhovor, ktorý mal s prezidentom Ukrajiny, udavač prezentoval podvodným spôsobom a úplne pretočil fakty. Okrem toho, že sa všetko dozvedel len z druhej a či dokonca tretej ruky. Oznámil aj to, že sa chce stretnúť aj s osobou, ktorá dala úplne skreslené informácie anonymnému whistleblowerovi.

Trump v tejto súvislosti dal na twitter aj nasledovné: „Špiónovala táto osoba prezidenta USA? Veľké konzekvencie!“

Ukrajinskú aféru rozpútal spolupracovník  Americkej tajnej služby. Podal sťažnosť na prezidenta Trumpa  na jedno kontrolné grémium tajnej služby. Jeho sťažnosť bola generálnym inšpektorom tajnej služby akceptovaná ako vierohodná. Udavač ale priznal, že nebol priamym svedkom toho, čo jeho informácie obsahujú a že sa v sťažnosti odvoláva na dôveryhodné výpovede niekoľkych vládnych pracovníkov.

Jeho identita ostáva utajená a stojí pod policajnou ochranou, lebo údajne dostal mnoho vyhrážok.

Podľa oznámenia Výboru pre tajné služby Snemovne reprezentantov bude udavač už čoskoro vypovedať. To oznámil v sobotu vo viacerých televíznych vysielaniach Adam Schiff, predseda Výboru tajných služieb. Grémium a právnici udávača „pracujú“ na tom, ako utajiť aj naďalej identitu udavača.

Bidenov volebný tím požiadal viaceré telvízie, aby nepozývali na rozhovor Rudyho Giulianiho, Trumpovho právnika a exprimátora New Yorku, lebo je vraj luhár.

Toto celé nemožno hodnotiť inakšie ako zákerné sprisahanie proti prezidentovi Trumpovi a ako pokus o jeho zvrhnutie, alebo inými slovami – pokus o štátny prevrat.

Takzvaní americkí Demokrati – takmer všetci ich kongresmani – nerobia nič iné a už vonkoncom nič konštruktívne a osožné pre národ USA, len konšpirujú, ako zničiť Trumpa, lebo nie je jedným z etablovaných, ktorí patria k tradičnej politickej „elite“ USA a mimoriadne narúša ich tradičný a zaužívaný systém vládnutia o ovládania más.

Už  viac ako 180 rokov sa reprezentanti „elity“ stretávajú skryte pred verejnosťou i pred médiami a radia sa a snujú plány, ktoré sa po ich realizácii týkajú nás všetkých. Je to „najelitárnejší“ spolok svojho druhu na svete, ktorý sleduje len vlastné záujmy a robí pre ne absolútne všetko!!! Z tohto zoskupenia vychádzajú americkí prezidenti, senátori, najvyšší sudcovia, najmocnejší finanční magnáti, mediálni králi, najvyšši velitelia ozbrojených síl USA, atď.

Po prvý krát je teraz prezidentom USA ale niekto, kto k nim nepatrí a ktorý evidentne ruší ich kruhy – preto ho chcú za každú cenu a akýmkoľvek spôsobom odstaviť. A čo je pre nich azda najhoršie – Donald Trump odkrýva aj ich najväčšie špinavosti.

———————————-

 

Vďaka Gray, Pravda a ďalsi, ktorí ocenuju moje informacie

 

Ostatni spozabukakukajuci odvaznetarajuci nezmysly su len a len na polutovanie v prenesenom zmysle slova

Asad a Tito boli múrmi proti islamistom a preto tŕňom v očiach Clintonovcov

20.11.2019

O prezidentovi Juhoslávie Josipovi Titovi dnes mimo Srbska už len málokto vie, že bol nekompromisným protivníkom islamu a džihadizmu a že chránil tak nielen svoju krajinu, ale aj Európu pred viac »

Senzácia: Ukrajinský poslanec Derkač predložil dôkazy o korupcii Bidenovcov

18.11.2019

V Kyjeve prišlo v pondelok 11. novembra k prekvapujúcemu uverejneniu písomných materiálov, ktoré usvedčujú Joe a Huntera Bidenovcov z USA z korupcie, ktorej sa dopustili v Ukrajine. Okrem toho viac »

Pre svet je existenčne dôležité, aby Trump ostal v úrade prezidenta USA

17.11.2019

Vo Washingtone sa začalo 13. novembra verejné vypočúvanie „svedkov“ v Snemovni Reprezentantov za účelom zahájenia impeachmentu proti Trumpovi. Ten je tŕňom v oku tradičnej politickej elite. viac »

pyrotechnika, delobuchy

Explózia v sklade s pyrotechnikou si vyžiadala 4 obete a zranených

20.11.2019 23:08

Výbuch nastal v sklade rodinnej firmy Costa vyrábajúcej zábavnú pyrotechniku v sicílskom meste Barcellona Pozzo di Gotto.

izrael benny ganc

Bennymu Gancovi sa nepodarilo zostaviť vládu

20.11.2019 21:29

V Izraeli sa tak s najväčšou pravdepodobnosťou budú konať ďalšie parlamentné voľby.

dane, odvody, účtovník, peniaze

Ťahanica o peniaze. Štát a Taliani si vyčísľujú účty za tunel Višňové

20.11.2019 20:38

Národná diaľničná spoločnosť očakáva, že po vyčíslení všetkých vzájomných nárokov pri tuneli Višňové bude doplácať bývalý zhotoviteľ a nie ona.

Kalamitné drevo

Štát lacno predá kalamitné drevo chudobnejším

20.11.2019 19:30

Tisícky slovenských rodín môžu prísť lacno k drevu na kúrenie. Vláda štátnym lesom odklepla predaj vyťaženého kalamitného dreva len za výrobné náklady.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 924
Celková čítanosť: 4582754x
Priemerná čítanosť článkov: 4960x

Autor blogu

Kategórie