Založ si blog

Slová Osmanov v De sa splnia: De bude naše. AfD: Len Trump zachráni kresťanov a Ukrajinu

Pozor!Moje posledné nízke čisla„tvrdia“:Bednára sa neoplatí čitať!….Nemeckí Osmani vyhlásili už pred niekoľkými rokmi, že Nemcom vezmú Nemecko. V sobotu pred týždňom sa  nemeckí občania Mannheimu, Heidelbergu, Dielheimu a Wieslochu  nestačili diviť, čo sa to deje. Ich mestá obsadili a zabrali len pre seba Turci a ich obrovské klany. Hoci ich len dočasne obsadili, ale konali tak celkom proti pravidlám a zákonom nemeckej spoločnosti.

Tieto informácie sú spracované podľa policajnej správy mesta Mannheimu a podľa výpovedí občanov a zahrňujú len sobotné udalosti v štyroch mestách, ktoré sú navzájom vzdialené len niekoľko kilometrov. To, čo sa dialo v nich v túto sobotu, sa však bežne deje súčasne v desiatkach nemeckých miest, a to každý víkend.

V zmienených štyroch mestách prišlo v sobotu k eskalácii tzv. svadobného auto korza  (Auto-Hochzeitskorso), ktoré najmä vo veľkomestách Mannheime a Heidelbergu spôsobilo obrovský chaos v uliciach a paniku a strach občanov.

Korzo tvoria spravidla desiatky aut – ako aj teraz v sobotu – ktoré idú za sebou, neustále hlasno trúbia a zo všetkých zanieva neznesiteľne hlasná turecká hudba. Striela sa zo zbraní, nasadzuje sa pyrotechnika a blokujú sa ulice.

Okolo 16. hodiny sa hlásili na polícii v Mannheime (paralelne k tomu i v Heidelbergu) prví nahnevaní, pripadne vystrašení a či poranení svedkovia.

V Mannheime i Heidelbergu bolo potrebné vyslať na miesta činu niekoľko desiatok policajných aut plne obsadených policajtami, aby sa situácia ukľudnila a vyriešila. Prišlo k zatknutiu viacerých účastníkov korza.

Už pred nejakým časom zistila nemecká Bundespolizei, že rituál svadobného autokorza zneužívajú aj početné bandy mladistvých Turkov na demonštráciu svojej moci a osmanskej nadradenosti. Jednoducho imitujú tureckú svadbu a krúžia na drahých limuzínach ulicami nemeckých miest a vyvolávajú chaos a terorizujú zastrašených občanov.

Polícia však nemá žiadnu možnosť – politici jej dosiaľ nedali k dispozícii žiadny vhodný zákon – aby proti tomu zakročila celoplošne v Nemecku a zatrhla to raz navždy. Musí to riešiť len jednotlivo a vždy znova.

V súvislosti so sobotňajším tureckým svadobným autokorzom v Mannheime prosí polícia občanov nasledovným textom v novinách:

Zeugen und Geschädigte werden gebeten, sich bei der Polizei Mannheim unter  0621/1258-0 oder  0621/174-4200 zu melden.

Svedkovia a poškodení nech sa hlásia telefonicky na polícii Mannheim

 

Čech Petr Bystron, AfD: Jedine Trump môže zachrániť kresťanstvo a dosiahnuť mier na Ukrajine

Minulý  pondelok hovoril Donald Trump počas valného zhromaždenia OSN na tému prenasledovania religióznych minorít. Poukázal veľmi kriticky najmä na neraz doslova krvavé prenasledovanie okolo 250 miliónov kresťanov, o ktorých sa predovšetkým Demokrati, ale ani Brusel a Berlín fakticky vôbec nezmieňujú a teda ani nestarajú. Trump sa má tento týždeň stretnúť s prezidentom Ukrajiny.

Bystron povedal, že AfD vníma veľmi pozitívne fakt, že Trump nepodporuje celú tú umelú inscenáciu súčasnej klíma-hystérie,  ale že svoj čas venuje skutočne naliehavým problémom doby.

AfD: “Práve kresťania sú na celom svete najviac prenasledované náboženské spoločenstvo a preto musia byť lepšie ochraňovaní. Voči štátom, ktoré to ignorujú a pripúšťajú a či dokonca podporujú prenasledovanie kresťanov, musia byť zavedené prísne sankcie.“

Petr Bystron neskrýva nádej, že stretnutie prezidentov USA a Ukrajiny pomôže Zelenskému zrealizovať jeho predvolebný sľub občanom svojej krajiny, že sa postará ako prezident o trvalý mier na východe štátu. Bez Trumpa a jeho pomoci to nie je možné dosiahnuť.

Bystron:

„Stretnutie oboch prezidentov môže priniesť na svetlo aj nové uzávery vo veci korupčnej aféry Huntera Bidena, syna Obamovho viceprezidenta Joeho Bidena, ktorý bude takmer  s istotou budúcim súperom Trupma v prezidentských voľbách.

Mainstream-médiá trvale aj naďalej ignorujú obvinenia, že Ukrajina v roku 2016 ovplyvňovala voľby v USA v prospech Hillary Clinton. Okrem toho je Hunter Biden podozrivý z toho, že ako člen predsedníctva notoricky korupčnej ukrajinskej firmy Burisma Holding obdržal minimálne 3 milióny dolárov špinavých peňazí od Porošenkovej vlády.“

Asad a Tito boli múrmi proti islamistom a preto tŕňom v očiach Clintonovcov

20.11.2019

O prezidentovi Juhoslávie Josipovi Titovi dnes mimo Srbska už len málokto vie, že bol nekompromisným protivníkom islamu a džihadizmu a že chránil tak nielen svoju krajinu, ale aj Európu pred viac »

Senzácia: Ukrajinský poslanec Derkač predložil dôkazy o korupcii Bidenovcov

18.11.2019

V Kyjeve prišlo v pondelok 11. novembra k prekvapujúcemu uverejneniu písomných materiálov, ktoré usvedčujú Joe a Huntera Bidenovcov z USA z korupcie, ktorej sa dopustili v Ukrajine. Okrem toho viac »

Pre svet je existenčne dôležité, aby Trump ostal v úrade prezidenta USA

17.11.2019

Vo Washingtone sa začalo 13. novembra verejné vypočúvanie „svedkov“ v Snemovni Reprezentantov za účelom zahájenia impeachmentu proti Trumpovi. Ten je tŕňom v oku tradičnej politickej elite. viac »

Princ Andrew na archívnom zábere.

Princ Andrew sa vzdal svojich oficiálnych povinností

20.11.2019 23:38

Princ uviedol, že si uvedomil, že jeho priateľstvo s finančníkom Epsteinom "vážne narušovalo" prácu kráľovskej rodiny.

pyrotechnika, delobuchy

Explózia v sklade s pyrotechnikou si vyžiadala 4 obete a zranených

20.11.2019 23:08

Výbuch nastal v sklade rodinnej firmy Costa vyrábajúcej zábavnú pyrotechniku v sicílskom meste Barcellona Pozzo di Gotto.

izrael benny ganc

Bennymu Gancovi sa nepodarilo zostaviť vládu

20.11.2019 21:29

V Izraeli sa tak s najväčšou pravdepodobnosťou budú konať ďalšie parlamentné voľby.

dane, odvody, účtovník, peniaze

Ťahanica o peniaze. Štát a Taliani si vyčísľujú účty za tunel Višňové

20.11.2019 20:38

Národná diaľničná spoločnosť očakáva, že po vyčíslení všetkých vzájomných nárokov pri tuneli Višňové bude doplácať bývalý zhotoviteľ a nie ona.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 924
Celková čítanosť: 4582834x
Priemerná čítanosť článkov: 4960x

Autor blogu

Kategórie