Založ si blog

Kyjev potvrdil: Obviňovanie Trumpa Bidenom je lož: Telefonát bol priateľský

USA Demokrati: Tvrdo padli na nos, je krvavý:Ešte pred pár dňami víťazoslávne predpovedali koruptné mainstream média USA spoločne s Demokratom Bidenom pád Trumpa, ktorý sa mal dopustiť v telefonáte s prezidentom Zelenským vydierania a vyvíjania tlaku.

V sobotňajšom televíznom interview situáciu okolo telefónneho rozhovoru prezidentov USA a Ukrajiny v júli ale vysvetlil suverénne a pokojným hlasom minister zahraničia Ukrajiny Vadim Pristajko.

Okrem iného uviedol:

„Americké médiá, ktoré oznamovali, že prezident Donald Trump prezidenta Volodymyra Zelenského k niečomu nútil a či dokonca vydieral sú nepravdivé a nezmyselné. Ja viem presne, o čom hovorili a ich rozhovor bol dlhý a niesol sa len v priateľskom tóne a nebol v jeho priebehu robený žiadny tlak na nášho prezidenta. Prezidenti diskutovali predovšetkým o mnohých dôležitých témach.“

Požiadavku Joe Bidena  a Demokratov okolo neho, aby Ukrajina vydala prepis júlového telefonátu  minister Pristajko kategoricky odmietol. Dôrazne americkým Demokratom odkázal, že ak to ešte nevedia, tak nech si uvedomia, že Ukrajina ako nezávislá krajina si vyhradzuje právo ponechať si svoje štátne tajomstvá pre seba.

Podľa Bidena a médií v USA chcel Trump od  Zelenského utajené informácie o aktivitách jeho syna Huntera v Ukrajine, aby ich mohol využiť proti nemu vo volebnom boji o prezidentské kreslo v roku 2020. Už teraz je takmer isté, že kandidátom Demokratov na prezidenta sa stane práve Joe Biden.

Hunter Biden prišiel po dohode Porošenka a Obamu v roku 2014 do Ukrajiny a hneď bol dosadený do význam nejpozície plynového koncernu Burisma Holding. V dozornej rade koncernu boli len Američania a ani jediný Ukrajinec. Biden bol poverený nadväzovať  kontakty s významnými internacionálnymi partnermi a podliehali mu aj právne záležitosti.

Samozrejme, že Porošenko umožnil Joemu Bidenovi v Ukrajine doslova ryžovať zlato. Veď Bidenovci boli úzko prepojení s Obamom a Porošenko potreboval jeho priazeň a Hunter mal preto v Ukrajine úplne voľnú ruku pre svoje vlastné „obchodné“ záležitosti, ktoré vynášali milióny.

Nový prezident v Kyjeve je ale protipól Porošenka a chce Ukrajinu vyčistiť  nielen od domácich rozkrádačov, ale rozhodne aj od tých typu Joeho a Huntera Bidena.

A je preto len logické, že v júlovom rozhovore si prezidenti USA a Ukrajiny niečo o vykrádačovi Ukrajiny, Bidenovi juniorovi určite povedali. Ale ako zdôraznil minister Pristajko, nešlo o nijaký nátlak Trumpa, ale o veľmi dlhý priateľský rozhovor.

A v rámci normálneho priateľského rozhovoru môžu americký a ukrajinský prezident plným právom hovoriť o ktoromkoľvek občanovi USA, ktorý pôsobí v Ukrajine.

A nikto nemá právo nútiť ich k tomu, aby oznámili, čo si o ňom povedali.

Mimochodom, je dobre známe, že Trump má mimoriadne hrubú kožu a je zvyknutý na množstvo „jedovatých šípov“, ktoré na neho neprestajne vystrelujú Demokrati a ich koruptné médiá. Demokrati z neho zúfajú a len bezmocne zúria.

„Žula“ Trump nejaví však ani najmenšie náznaky trhlín a hoci tunajší anonymní zbabelci, alias „odvážni“ tlčhubovia ho určite nazývajú Deduškom, tak dokáže svojimi enormnými energiami prevalcovať aj množstvo mladíkov a nielen nimi, ale aj schopnosťami svojej hlavy.  Podobne ako aj iný „Deduško“ – ruský Putin.

 

——————

Tesi ma, ked davate vo svojich clankoch odkazy na moje vypovede a tesia ma aj prejavy vdaky za moje informacie.A rovnako dakujem za prejavy priazne od pocetnych citatelov

 

Vsetkym ktorych to zaujima: Môj posledny blog o vražde pravnika v Holandsku, ktory som publikoval na niekolkych platformach (aj pod inymi nazvami) precitalo dosial  takmer 280 000 Slovakov a Cechov z 23 krajin, prisla aj zaplava komentarov.

Tja – tu su vsak ine priority……….

Asad a Tito boli múrmi proti islamistom a preto tŕňom v očiach Clintonovcov

20.11.2019

O prezidentovi Juhoslávie Josipovi Titovi dnes mimo Srbska už len málokto vie, že bol nekompromisným protivníkom islamu a džihadizmu a že chránil tak nielen svoju krajinu, ale aj Európu pred viac »

Senzácia: Ukrajinský poslanec Derkač predložil dôkazy o korupcii Bidenovcov

18.11.2019

V Kyjeve prišlo v pondelok 11. novembra k prekvapujúcemu uverejneniu písomných materiálov, ktoré usvedčujú Joe a Huntera Bidenovcov z USA z korupcie, ktorej sa dopustili v Ukrajine. Okrem toho viac »

Pre svet je existenčne dôležité, aby Trump ostal v úrade prezidenta USA

17.11.2019

Vo Washingtone sa začalo 13. novembra verejné vypočúvanie „svedkov“ v Snemovni Reprezentantov za účelom zahájenia impeachmentu proti Trumpovi. Ten je tŕňom v oku tradičnej politickej elite. viac »

Princ Andrew na archívnom zábere.

Princ Andrew sa vzdal svojich oficiálnych povinností

20.11.2019 23:38

Princ uviedol, že si uvedomil, že jeho priateľstvo s finančníkom Epsteinom "vážne narušovalo" prácu kráľovskej rodiny.

pyrotechnika, delobuchy

Explózia v sklade s pyrotechnikou si vyžiadala 4 obete a zranených

20.11.2019 23:08

Výbuch nastal v sklade rodinnej firmy Costa vyrábajúcej zábavnú pyrotechniku v sicílskom meste Barcellona Pozzo di Gotto.

izrael benny ganc

Bennymu Gancovi sa nepodarilo zostaviť vládu

20.11.2019 21:29

V Izraeli sa tak s najväčšou pravdepodobnosťou budú konať ďalšie parlamentné voľby.

dane, odvody, účtovník, peniaze

Ťahanica o peniaze. Štát a Taliani si vyčísľujú účty za tunel Višňové

20.11.2019 20:38

Národná diaľničná spoločnosť očakáva, že po vyčíslení všetkých vzájomných nárokov pri tuneli Višňové bude doplácať bývalý zhotoviteľ a nie ona.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 924
Celková čítanosť: 4582848x
Priemerná čítanosť článkov: 4960x

Autor blogu

Kategórie