Založ si blog

ArabskéKlany rozložia EÚ na kúsky: Holland v šoku! Vražda právnika renomovaného

Dole odkaz o Živote…O nasledovnom píšem len ja – slov. médiá nie! Stačí mi z vás 792!… Európa nemá už nijakú šancu sa dostať z pazúrov spojených síl politického islamu a ťažko kriminálnych islamských bánd a klanov. Niektoré európske vlády im dovolili celé desaťročia konať a podnikať čo len chceli. A nejeden politik sa nimi nechal korumpovať. Teraz je už veľmi neskoro niečo proti ním začať robiť.

V stredu bol na ulici v Amsterdame zastrelený známy 44 ročný holandský právnik. Ráno o pol ôsmej opustil svoj byt a len niekoľko desiatok metrov od neho ho zastrelil zblízka neznámy muž, ktorý po zločine jednoducho bez stopy zmizol.

V takzvanom marengo-procese stojí pred súdom skupina azda najnebezpečnejších kriminálnikov celého Holandska. Ak v minulosti niekto z tejto bandy chcel vystúpiť alebo aj vystúpil, tak to zaplatil životom.

V stredu zavraždený právnik obhajoval pred súdom v tomto veľmi zdĺhavom procese korunného svedka Nabila B. Ide tu o obrovskú bandu organizovanej kriminality a koľko má členov, to vie len jej šéf, Marokánec Ridouan Taghi, ktorý je na úteku a je vypísaný na Most Wanted-listine Europolu.

Pred súdom stojí 16 členov tejto vysokokrimálnej a extrémne nebezpečnej bandy, ktorí sa mali dopustiť viacerých brutálnych vrážd. Smrť právnika, ktorého život musel vyhasiť len niekto, kto tiež bol členom bandy, alebo niekto v jej poverení, sa teraz stane obrovským mementom pre všetkých jeho kolegov, ktorí by sa v budúcnosti chceli podobne angažovať ako on.

Je absurdné a nepochopiteľné, že holandská justícia nebola schopná poskytnúť „popravenému“ právnikovi spoľahlivú osobnú ochranu, a to vo dne v noci.

Alebo mal niekto vplyvný z radov justície, prípadne z politiky eminentný záujem na odstránení skúseného renomovaného právnika?

Holandská štátna prokuratúra nazvala túto bandu ako „dobre na olejovanú vraždiacu mašinu“ – to je výstižné, ale len slová bez činov, to je málo účinné.

Kardinálna otázka preto znie: Prečo justícia a ďalšie štátne orgány v Holandsku dovolili, aby sa kriminálne arabské a africké bandy v krajine mohli tak perfektne „udomácniť“ a robiť čokoľvek a ďalej sa aj rozmnožovať?

Ako je možné, že „drzé chlapčisko“ z Maroka, Ridouan Taghi mohol poľahky urobiť v Holandsku skvelú kariéru ako zločinecký boss obrovskej bandy a stať sa drogovým multimilionárom? Európa a hlúpi naivní dobrosrdeční jej obyvatelia sú doslova nebeským rajom pre banditov z islamskej kultúry, ako je Taghi a nespočetní ďalší.

Mutti Merkel zdraví Holandsko a teší sa z neho.

Odrazu sa teraz po krvavej strede v Amsterdame bije na poplach v najvyšších vládnych i justičných kruhoch – ale nič viac – a politici sa dávajú šokovaní a zdesení z vraždy právnika. Čo robili ale doteraz – celé roky?

Nič, vôbec nič a len sa nečinne prizerali ako „jedovatá burina“ z moslimských krajín prerastá a dusí zatiaľ ešte kresťanské Holandsko. Dokedy kresťanské??

Ešte treba dodať, že pred rokom bol zavraždený brat korunného svedka, ktorý s celou vecou nemal vôbec nič spoločné.

Už vtedy mali politici i justícia urobiť potrebné opatrenia, aby sa nič také nestalo, čo sa práve teraz v stredu udialo.

Prečo ostali pasívni? A prečo národy Európy sú neprestajne a nerušene len ľahkou korisťou  teroristov a bánd majúcich pôvod v islamských štruktúrach?

 

———————————————————–

 Moj odkaz:

Nasledujte ma priatelia! Oplatí sa to VEĽMI: Meine weise Botschaft für alle –  es ist die Botschaft eines langen und erhaben erfülltes Lebens.

Folgen sie dieser Botschaft und sie werden ein unglaubliches Privileg erleben: Das Wunder, ein ungewöhnlich erfülltes Leben zu führen:

 

Je skvelé ak sa 40 ročný cíti ako 40 ročný – má to byť ale samozrejmé

Je tragické a poľutovaniahodné ak sa ale 40 ročný už cíti ako 80 ročný

Je však jedinečné a absolútne výnimočné ak sa 80 ročný cíti ako 40 ročný  !!!

 

Ak to chce niekto v živote dosiahnuť, tak musí žiť podľa špeciálnej Filozofie Života

A začať sa s tým musí veľmi skoro!!!

Mne sa to podarilo dokonale – nasledujte ma,………. Je to potom život bez chorôb a v plnej sile ducha i tela

Nazabudajte NIKDY:

Vo vašom živote nie je nič dôležitejšie ako ŽIVOT a ŽITIE ako TAKÉ – ak to zvnútorníte, tak ste dosiahli to NAJCENNEJŠIE:  mehr auf dieser Erde, in dieser Existenz geht NICHT,

aber auch das ist

fast UNENDLICH VIEEEEEEEEL!!!

———————————————-

  Mimochodom aj moj posledny blog s informaciami, ake slovenske media neuvadzaju, mal velmi explicitnu „biografiu“:  v noci  ako-tak citany, cez den „zabudnuty“ – je to ale  nudny streotyp jeho „citanosti“.

Hm, a „rebricek ma odmieta“ (vsade si ma ale zelaju velmi)  – skvele uznanie…  rano  1016 a vecer 1107.

 Porusme nudny stereotyp  a dajme si to naopak: v noci nic a cez den viac……..alebo ci mam zacat pisat aj ja o tom ake nevkusne saty mala raz Caputova alebo v inom clanku rozobrat psychologicky, preco mierne skuli na jedno oko a podobne uzasnosti?

 Ha, ha……. Tento „fascinujúci“ nezmysel prenecham inym „odbornikom“ – je ich vela……

(samozrejme to pisu len ti, ktori nemaju na viac, a to pre tych, ktori nemaju na viac)

Súcit? Korupcia? Viceprezidentka EÚ parlam. chce pre LesbosMigrantov veľké výletné lode

18.09.2020

Dole je: Berlín v prípade Navaľnyj zavádza s pomocou médií celý svet. Lavrovov komentár!..// Katarina Barley (SPD), viceprezidentka EÚ parlamentu žiada od Bruselu milióny. Tie majú byť vyplatené spoločnostiam, ktoré vlastnia veľké výletné lode (plaviace sa za normálnych okolností po moriach), ktoré by tieto potom dali k dispozícii na bývanie pre utečencov z [...]

100 000 eur Tomu, kto mi Predloží Vedecký Dôkaz, že Koronavírus Skutočne Existuje!

16.09.2020

Tu sa ľudia„vyhýbajú“utajeným info! IndeIchČítajúMasy! Tu som„prepadák“Všade Inde ale Super-Trhák!…// Budú to veľmi ľahko zarobené peniaze! Veď predsa keď všetci tí premúdri virológovia, ktorí v médiách a televízii neustále presvedčivo hlásajú existenciu korony a dokazujú to nespočetnými štúdijnými prácami (za ktoré dostali milióny eur), tak nie [...]

Nemci dali hlasy Islamistom: Voľby NRW! Od 2015: 2645 procesov pre teror v De! Teror Islamizmu

15.09.2020

Len tu najdete „Zadržiavané“ informácie: V nedeľu 13.9. sa konali komunálne voľby v spolkovej krajine s najväčším počtom obyvateľov (18 miliónov obyvateľov, hlavné mesto Düsseldorf), kde je v Nemecku aj najviac moslimov. Kandidovali aj prívrženci politického islamu, ktorí robia všetko pre to, aby sa dostali do významných pozícií komunálnej politiky, najmä [...]

Igor Matovič

NAŽIVO: Matovič o peniazoch svojej manželky

19.09.2020 17:00

Brífing predsedu vlády Igora Matoviča na tému Arca Capital. Podľa medializovaných informácií prostredníctvom tejto finančnej spoločnosti investovala premiérova manželka milióny.

Virus Outbreak Venezuela

Šéf diplomacie USA Pompeo povedal, že venezuelský prezident Maduro by mal odísť

19.09.2020 16:53

Pompeo Madura označil za vodcu, ktorý zničil svoju vlastnú krajinu.

Migrant / Utečenec /

Do nového tábora na ostrove Lesbos presunuli už približne 9-tisíc migrantov

19.09.2020 16:00

Niektorí z migrantov sa zdráhali presunúť sa do nového tábora v obavách, že v ňom zostanú uviaznutí.

Ľudovít Makó

Sudca rozhoduje o väzbe pre Makóa

19.09.2020 15:34, aktualizované: 16:01

Pôjde bývalý šéf kriminálky finančnej správy do väzby? Rozhoduje o tom súd v Banskej Bystrici.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,110
Celková čítanosť: 6354587x
Priemerná čítanosť článkov: 5725x

Autor blogu

Kategórie