Založ si blog

India a Čína terorizujú milióny moslimov, ale Arabi mlčia. Prečo?

Ak by sa niečo čo len trochu podobné dialo moslimom v Európe, tak máme doslova „po chlebe“. Nielenže by sme boli vystavení sústavným nespočetným teroristickým aktom islamistov, ale Saudovia a Erdogan by nás okamžite skrotili, majú na to svoje osvedčené prostriedky.

Nič z toho nenasadia ale proti Číne a Indii, aby pomohli desiatkam miliónov svojich bratov. Neposielajú tam ani žiadne teroristické jednotky, aby šírili strach a chaos medzi Indami a Číňanmi, ako sa to deje v Európe. A nielen to – neprotestujú proti tomu ani žiadnou oficiálnou formou – nič, ani jediné slovo nevôle.

Akoby sa ich to vôbec netýkalo.  Ak sa ich niekto na to opýta, tak arabské štáty lakonicky vyhlasujú, že ide o vnútornú záležitosť Indie.

India zrušila 5. augusta úplne svojvoľne status autonómie pre Kašmír, v ktorom žijú prevažne moslimovia. Indická vláda na čele s jej šéfom Narendrom Modim tam vyslala niekoľko desaťtisíc vojakov a k tomu mnoho príslušníkov bezpečnostných zložiek. Tí demonštratívne s veľkou tvrdosťou terorizujú moslimské obyvateľstvo, najvyšší politickí predstavitelia majú domáce väzenie a všetky komunikačné štruktúry v krajine majú pod kontrolou indickí votrelci. Viac ako desať miliónov moslimov žije ako v zajatí. Týka sa to všetko aj provincie Jammu.

Podobný osud majú aj moslimskí Uiguri v Číne. Ani tam neintervenujú Arabské štáty.

Priam neuveriteľné je to, že práve počas najbrutálnejších represálií indickej amrády voči moslimom v Kašmíre, koncom augusta, prepožičali vládcovia Spojených Arabských Emirátov indickému premiérovi Modimu najvyššie vyznamenanie krajiny – Zayed medailu. Korunný princ Mohammed Al Nahyan mu ju odovzdal so slovami:“Plne ste si to zaslúžili“.

SAE majú samozrejme obrovský záujem na priazni Modiho. Pre emiráty, podobne ako aj pre Saudskú Arábiu je India jedným z najdôležitejších obchodných partnerov. Takého si predsa nemožno pohnevať len tak pre nejakých podradných moslimov, kdesi pod Himalájami, na konci sveta. Čo tam po preliatej krvi tisícok moslimov v Kašmíre, keď sa za to sypú milióny dolárov.

V deň, keď moslimovia v Kašmíri protestovali proti násiliu indických ozbrojených zložiek a tieto ich protesty topili v potokoch krvi, tak iní moslimovia, špeciálna kasta moslimov, ktorá vlastní saudský veľkokoncern Aramco, vstúpila sumou 15 miliard dolárov do najväčšieho indického koncernu Reliance a získala v ňom významný podiel.

To je len jeden príklad z početných „intímnych“ spojení moslimských vládcov z arabského polostrova s indickými nevercami.

Ekonomické záujmy sú pre nich neporovnateľne dôležitejšie ako solidarita s utláčanými diskriminovanými moslimami v Kašmíre.

A vrcholom tejto devótnosti voči Indii je skutočnosť, že v Saudskej Arábii i v ďalších krajinách arabského polostrova sú pod trestami zakázané  protesty moslimských gastarbeiterov z Kašmíra proti Indii.

Toto je obrovská hanba arabskej moslimskej „šľachty“ a aj zrada islamu a Koránu.

Vladimír Putin: Pozrite sa, čo ste len urobilli z tohto sveta

14.10.2019

V západných médiách sa o ruskom prezidentovi píše veľmi často. Ale mainstream o ňom píše takmer vždy len tendenčne a zavádzajúco. A len zriedkavo tieto koruptné médiá dajú Putinovi možnosť, viac »

V Neuwiede teror proti AfD! CDU: AfD je za terorom v Halle

12.10.2019

Teror útok na AfD budovu v Neuwiede – o tom ale mainstream nepíše. Nebol to ani prvý a ani posledný z teroristických aktivít proti demokraticky zvolenej strane AfD. Veľké nemecké médiá to viac »

Masy už čakajú! Oveľa viac ako 2015! NeúprosnáRealita! AmôjBonbónEgypt

11.10.2019

To vyhlásil Seehofer, keď sa pred niekoľkými dňami vrátil z Turecka z rozhovorov s Erdoganom, kde išlo o utečencov , ktorých v Turecku hrozivo čoraz viac pribúda. A nemecký národ nič – viac »

Za slušné Slovensko

V Bratislave sa začal protestný pochod iniciatívy Za slušné Slovensko

18.10.2019 18:58

Ako informovali organizátori tohto podujatia, pochod má z Hodžovho námestia smerovať cez ulicu Palisády až k Národnej rade, pred ktorou bude postavené pódium.

Andrej Kiska a Juraja Šeligu (Za ľudí), Michal Truban a Miroslav Beblavý (PS/Spolu), Richard Sulík (SaS) či Alojz Hlina (KDH) na zhromaždenie  Úrad vlády

Kiska pred úradom vlády hovoril o ukradnutom a mafiánskom Slovensku

18.10.2019 18:54

Strana Za ľudí zvolala na piatok podvečer zhromaždenie pred Úradom vlády na Námestí Slobody v Bratislave.

Poľsko, plyn, PGNiG, plynovod

Brusel zaplatí zvýšenie kapacity poľského terminálu na skvapalnený plyn

18.10.2019 18:14

Investícia zvýši kapacitu terminálu pri premene LNG do plynného stavu, jeho skladovania a zabezpečí bezproblémovú prepravu.

Katalánsko / protest / demonštrácia /

Katalánsko sa ďalej búri

18.10.2019 17:47

Desaťtisíce ľudí vyšli dnes do ulíc katalánskych miest na protest proti odsúdeniu deviatich separatistických politikov španielskym najvyšším súdom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 904
Celková čítanosť: 4404276x
Priemerná čítanosť článkov: 4872x

Autor blogu

Kategórie