Založ si blog

India a Čína terorizujú milióny moslimov, ale Arabi mlčia. Prečo?

Ak by sa niečo čo len trochu podobné dialo moslimom v Európe, tak máme doslova „po chlebe“. Nielenže by sme boli vystavení sústavným nespočetným teroristickým aktom islamistov, ale Saudovia a Erdogan by nás okamžite skrotili, majú na to svoje osvedčené prostriedky.

Nič z toho nenasadia ale proti Číne a Indii, aby pomohli desiatkam miliónov svojich bratov. Neposielajú tam ani žiadne teroristické jednotky, aby šírili strach a chaos medzi Indami a Číňanmi, ako sa to deje v Európe. A nielen to – neprotestujú proti tomu ani žiadnou oficiálnou formou – nič, ani jediné slovo nevôle.

Akoby sa ich to vôbec netýkalo.  Ak sa ich niekto na to opýta, tak arabské štáty lakonicky vyhlasujú, že ide o vnútornú záležitosť Indie.

India zrušila 5. augusta úplne svojvoľne status autonómie pre Kašmír, v ktorom žijú prevažne moslimovia. Indická vláda na čele s jej šéfom Narendrom Modim tam vyslala niekoľko desaťtisíc vojakov a k tomu mnoho príslušníkov bezpečnostných zložiek. Tí demonštratívne s veľkou tvrdosťou terorizujú moslimské obyvateľstvo, najvyšší politickí predstavitelia majú domáce väzenie a všetky komunikačné štruktúry v krajine majú pod kontrolou indickí votrelci. Viac ako desať miliónov moslimov žije ako v zajatí. Týka sa to všetko aj provincie Jammu.

Podobný osud majú aj moslimskí Uiguri v Číne. Ani tam neintervenujú Arabské štáty.

Priam neuveriteľné je to, že práve počas najbrutálnejších represálií indickej amrády voči moslimom v Kašmíre, koncom augusta, prepožičali vládcovia Spojených Arabských Emirátov indickému premiérovi Modimu najvyššie vyznamenanie krajiny – Zayed medailu. Korunný princ Mohammed Al Nahyan mu ju odovzdal so slovami:“Plne ste si to zaslúžili“.

SAE majú samozrejme obrovský záujem na priazni Modiho. Pre emiráty, podobne ako aj pre Saudskú Arábiu je India jedným z najdôležitejších obchodných partnerov. Takého si predsa nemožno pohnevať len tak pre nejakých podradných moslimov, kdesi pod Himalájami, na konci sveta. Čo tam po preliatej krvi tisícok moslimov v Kašmíre, keď sa za to sypú milióny dolárov.

V deň, keď moslimovia v Kašmíri protestovali proti násiliu indických ozbrojených zložiek a tieto ich protesty topili v potokoch krvi, tak iní moslimovia, špeciálna kasta moslimov, ktorá vlastní saudský veľkokoncern Aramco, vstúpila sumou 15 miliard dolárov do najväčšieho indického koncernu Reliance a získala v ňom významný podiel.

To je len jeden príklad z početných „intímnych“ spojení moslimských vládcov z arabského polostrova s indickými nevercami.

Ekonomické záujmy sú pre nich neporovnateľne dôležitejšie ako solidarita s utláčanými diskriminovanými moslimami v Kašmíre.

A vrcholom tejto devótnosti voči Indii je skutočnosť, že v Saudskej Arábii i v ďalších krajinách arabského polostrova sú pod trestami zakázané  protesty moslimských gastarbeiterov z Kašmíra proti Indii.

Toto je obrovská hanba arabskej moslimskej „šľachty“ a aj zrada islamu a Koránu.

Macron chce zblíženie EÚ s Putinom. Prečo odrazu taká zmena?

12.12.2019

Krátko pred summitom NATO začiatkom decembra v Londýne, vyhlásil francúzsky prezident niečo čo veľmi prekvapilo Merkel, Brusel i generálneho tajomníka NATO Stoltenberga, ale aj všetkých európskych viac »

Mníšky v Rakúsku nechceli vydať polícii utečenca! AfD-Eritreičan, KritikUtečeneckejPolitiky!

10.12.2019

Tento nezvyčajný prípad sa odohral v malom rakúskom meste Langenlois. V tamojšom kláštore žil pod ochranou mníšiek od roku 2017 mladý afgánsky utečenec Ziaulrahman Zaland. V sobotu večer viac »

Zmení Kurz so Zelenými MigračnúPolitiku? Gabriel: NovouArbeiterpartei je AfD, Nie SPD

09.12.2019

Zmení Sebastian Kurz vo vláde so Zelenými svoj postoj k migrácii? Zo súčasného aktuálneho politického vývoja v Rakúsku možno s veľkou pravdepodobnosťou vyvodzovať, že novú rakúsku vládu viac »

monitor testovanie škola

Výsledky žiakov ovplyvňuje prostredie, v ktorom vyrastajú, potvrdila analytička

14.12.2019 16:54

Z testovania PISA 2018 vyplynulo, že Slovensko patrí medzi krajiny, kde prostredie, v ktorom žiak vyrastá, predurčuje jeho úspešnosť.

Andrea Kalavská

Kalavská: Byť za peknú mi nestačí

14.12.2019 16:00

Nechcela čakať do volieb. Mám tu sedieť a neotvárať nebezpečné šuflíky? Pozrite si ako o politike, nemocniciach a Vianociach porozprávala Andrea Kalavská pre TV Pravda.

Záchranári horskej záchrannej služby, tatry

Pád lavíny v Nízkych Tatrách neprežil slovenský lyžiar

14.12.2019 15:15

Horskí záchranári o tom informovali na sociálnej sieti.

pellegrini

Premiér vyzval Slovákov v Británii, aby sa čím skôr zaregistrovali

14.12.2019 14:15

Pellegrini predpokladá, že Británia veľmi rýchlo ratifikuje dohodu o vystúpení.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 934
Celková čítanosť: 4707024x
Priemerná čítanosť článkov: 5040x

Autor blogu

Kategórie