Založ si blog

O čom Merkel zaťato mlčí: Nemci sa čoraz viac ozbrojujú! Zo strachu

Merkel sa radšej stará ale len o dobro utečencov ako o bezpečnosť občanov Nemecka.

Vôbec jej neprekáža, že obavy a strachy občanov v posledných rokoch extrémne narástli.

Kancelárka to ignoruje a vôbec sa k tomu nevyjadruje, hoci to už verejne tvrdia aj niektorí vysokopostavení príslušníci nemeckej polície a píšu o tom dokonca aj niektoré mainstraemové médiá, ako napr. Rheinishe Post.

Počet občanov, ktorí vlastnia zbrojný preukaz v Nemecku sa veľmi zvýšil. Kým v roku 2014 ich bolo len 260 000, tak začiatkom tohto roku ich bolo už takmer o 150 percent viac.

GdP – Odborová organizácia nemeckej polície hovorí otvorene o latentných pocitoch obáv a neistoty, ktoré má nemecké obyvateľstvo. GdP pritom kladie dôraz na to, že tu hovorí o celom nemeckom obyvateľstve a nie o istej jeho časti.

Prezident GdP, Oliver Malchow vysiela jasné signály kancelárke a jej vláde:

„Najneskôr od pamätnej slivestrovskej noci v Kolíne n. Rýnom, na staničnom námestí pred Dómom v roku 2015, keď skupiny mladých mužov z arabských a severoafrických štátov znásilňovali a obťažovali ženy, sa cítia ľudia v Nemecku čoraz viac zneistení a ohrození.“

Merkel však cynicky ignoruje Malchowove naliehavé posolstvo a venuje sa iným veciam.

A Malchow úplne zbytočne ďalej kancelárku vyzýva:
„Veľké pribúdanie zbrojných preukazov ustráchaných občanov jasne signalizuje, že musíme pracovať na tom, aby sme nemeckým občanom opäť vrátili pocity istoty a bezpečnosti.“

Kancelárka, pochopiteľne, musí toto ignorovať, veď Malchow v podstate hovorí presne to isté, čo aj AfD.

Okrem toho, ak by reagovala na jeho výčitky a musela priznať, že má pravdu, tak by zároveň musela priznať aj to, že to všetko sú len dôsledky jej utečeneckej politiky.

Mimochodom, dnes v RTL hovorili experti o tom, že v nemeckej spoločnosti extremne narástla v poslednych rokoch deštruktívna a brutálna agresia, ktorá sa všade, takmer na každom kroku prejavuje, predovšetkým vo veľkomestách.

Čo myslíte prečo asi? Ja som o tomto fenoméne publikoval už dávnejšie niekoľko článkov.

O tomto určite tu budete vo veľkom diskutovať – alebo ani teraz nie?

 

Apropos, aj dnesny clanok je tema, o ktorej slovenské médiá nepišu – za normálnych okolností aspon na 10 000 – uvidime co bude…….

—————————-

Nočne reflexie a ci „imaginarne“ fragmenty:

Po vcerajsom blogu sa to prejavilo este vyraznejsie – co som uz minule napisal.

Moje posledne blogy  su akosi „zakliate“, alebo azda „niekym prekliate“ – sú citane takmer len v noci.

Cez den ostavaju „nepovsimnute“ – ma to svoj dovod samozrejme a ja ho aj plne „chapem“. Cim brizantnejsiu politicku temu dam, tym viac su citane len v noci – ale zaroven aj namenej. Aj to „chapem“ –  je predsa „lepsie“, ked nie som  vyrazne na ociach.

Hm, ale je nepochopitelne podla tejto „logiky“, že cim takuto brizantnejsiu temu z politiky dam inde, tym viac sa o nu citatelia doslova trhaju. A to uplne samozrejme a logicky ovela viac cez den ako v noci.“

 

Takze cim menej, tym lepsie a vcera to bolo „chvalyhodne“ malo – mam novy rekord: 940……

A sucasne skvely rekord mam aj v tom, ze za cely den ma „navstivilo“ len okolo   50  – vsetci ostatni, ktori ma tu este donedavna pravidelne citali – ma „obisli“…………………. Mimochodom za posledne 4 hodiny tuto supertemu, o ktorej nepisali ziadne slovenske média, „navstivilo“ len 12 – „fascinujuci pocet“ – a ci nie???

 

Es gibt aber auch gute Geister, und die sind immer, und ohne wenn und aber, an meiner Seite!!!

 

Svetoznáma Piazza Navona: Ako ju autenticky zažili Eva a Robert zo SR, z východu

13.09.2019

Dole nájdete: MojeVýznamnéPosolstvoVšetkým…35ročná lekárka Eva a Robert, 39ročný inžinier boli už od detstva milovníkmi Talianska a jeho neobyčajnej kultúry. Pred trinástimi rokmi, keď viac »

AfD zničila šéfa CDU v Brandenbursku tak, že musel odstúpiť. Schizofrénia Nemcov

11.09.2019

Prenikavý úspech AfD v nedávnych voľbách v Brandenbursku bol podmienený veľkou stratou voličskej priazne pre CDU. Zodpovednosť za to plne prevzal 45 ročný Ingo Senftleben. Vzdal sa svojej funkcie viac »

V De číhajú utečenci všade! Mannheim, horor pri Rýne: Ženy brutálne prepadnuté

10.09.2019

Mohol som zasiahnuť aj ja….V krajine kancelárky už niet nikde istoty pred utečencami. Sú všade a všade môžu niekoho nebezpečne ohroziť. Sú to ale najmä mladé ženy, ktoré sa neustále viac »

Vozne spoločnosti RegioJet

Na vyťaženej jednokoľajke Bratislava - Komárno začali jazdiť poschodové vlaky

16.09.2019 11:18

Súkromný dopravca RegioJet, prevádzkujúci železničnú osobnú dopravu medzi Bratislavou a Komárnom, nasadil v pondelok na trať poschodový vlak.

Poslankyňa Katarína Cséfalvayová (Most - Híd)

Z Mosta-Híd odchádza aj Cséfalvayová

16.09.2019 10:25

Strana aj klub podľa jej slov prestali byť platformou, v ktorej vedela plnohodnotne presadzovať hodnoty, na ktorých jej záleží.

Internet

EÚ chce zaviesť digitálnu daň, aj keby nebola globálna dohoda

16.09.2019 10:09

Európska únia plánuje zaviesť daň z digitálnych služieb aj v prípade, že nedôjde ku globálnej dohode o tzv. webovej dani.

vypocutie kandidatov na ustavnych sudcov, Bernatak, Madej, Jezik

Výbor vypočúva kandidátov na sudcov Ústavného súdu, štyria sa z híringu ospravedlnili

16.09.2019 09:47

Do plného počtu ostáva zvoliť ešte štyroch kandidátov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 887
Celková čítanosť: 4230644x
Priemerná čítanosť článkov: 4770x

Autor blogu

Kategórie