Založ si blog

V De číhajú utečenci všade! Mannheim, horor pri Rýne: Ženy brutálne prepadnuté

Mohol som zasiahnuť aj ja….V krajine kancelárky už niet nikde istoty pred utečencami. Sú všade a všade môžu niekoho nebezpečne ohroziť. Sú to ale najmä mladé ženy, ktoré sa neustále musia obávať pred prepadnutím utečencami.
Stalo sa tak minulý týždeň v piatok podvečer na parkovej promenáde Stefanieufer, pri Rýne v Mannheime.

Poznám tie miesta veľmi dobre, lebo vždy, keď prídem pracovne do Mannheimu, tak si chodievam zabehať mojich obvyklých desať kilometrov do tamojšieho, domácimi veľmi obľúbeného rozľahlého lesoparku, ktorý Mannheimčania volajú Waldpark. Beh začínam vždy práve na Stefanieufer.
Deň predtým, ako sa stal brutálny prepad, som prišiel do Mannheimu a večer som išiel behať, spolu aj s mojím 36 ročným spolupracovníkom Wolfgangom a zároveň aj dobrým priateľom.
Ešte pred niekoľkými rokmi som behával po lesoch, lúkach a parkoch, kdekoľvek som bol, len sám, bez najmenších obáv.
Posledných päť rokov behávam už len vo dvojici, spolu s Wolfgangom, ktorý je aj skvelým karatistom. Niečo z tejto disciplíny naučil aj mňa. Pri našich behoch sme pre každý prípad aj adekvátne ozbrojení. Bežali sme aj okolo miesta, kde sa o deň neskôr odohral násilný dramatický trestný čin a boli sme tam presne v tom istom čase.
Pôvodne sme zamýšľali, že si zabeháme až v piatok a ak by sa tak bolo stalo, tak by sme s veľkou pravdepodobnosťou boli zasiahli do trestného činu, ktorý sa tam udial.
V piatok okolo 21. hodiny tam sedeli na lavičke na brehu Rýna dve mladé ženy, priateľky, pohrúžené do družného rozhovoru. Práve v tom čase nebolo v ich blízkosti nikoho, kto by sa tade prechádzal, hoci išlo o veľmi vyhľadávané a obvykle ešte aj v tom čase občanmi navštevované miesto.
Odrazu sa pri nich vynorila skupina troch mužov, ktorých polícia neskôr opísala ako mužov dunkelhäutig – s tmavou kožou. To znamená v reči nemeckých policajtov, že boli Afričania.
Pravdepodobne vyčkávali v húštine (ktorá lemuje chodník okolo Rýna) na vhodnú chvíľu, kedy nebude v blízkosti žiadny človek, aby na nič netušiace ženy zaútočili.
Bez slova sa vrhli na mladé ženy, z ktorých jedna držala v ruke svoj nový drahý mobil. Jeden z páchateľov sa ho pokúsil 25 ročnej žene vytrhnúť.
Tá sa však bránila a pomáhala jej aj priateľka. Strhla sa nerovná bitka a trio Afričanov brutálne udieralo do žien. Jedna z nich padla po tvrdých úderoch na zem. Napriek tomu bola ďalej bitá a kopaná.
S veľkou pravdepodobnosťou by útočníci boli obe ženy aj znásilnili, keby sa náhodou neboli blížili k miestu činu dvaja muži. Brutálni Afričania zutekali smerom do centra mesta a polícia po nich horúčkovite pátra, lebo predstavujú veľké nebezpečie najmä pre mladé ženy. Zatiaľ bezvýsledne.
V Mannheime žije veľký počet utečencov a migrantov a sexuálne obťažovanie žien z ich strany (samozrejme, že nie všetci to robia) je bežnou záležitosťou.
Jedna z dvojice žien bola ťažko poranená a musela byť dopravená do kliniky. Medzičasom informovala občanov o brutálnom čine aj mannheimská tlač a uviedla aj popis útočníkov.
———–
Mimochodom, už som ďaleko od Mannheimu, bin schon in Basel, ale prave som cital in Mannheimer Presse, ze dnes bol vo veľkom parkovacom dome v centre mesta prepadnutý a sexuálne obťažovaný 22 ročný etnický Nemec 30 až 40 ročným Afričanom.
—————————————–
Kto má Geist, ten si so mnou dobre rozumie – kto je ale geistlos, ten ma so mnou velky problem

Nemecko sa z demokracie stalo štátom Vľavo! Na hlavu Trumpa je vysoká odmena

22.01.2020

V Nemecku má čoraz viac ľudí dojem, že už nežijú v demokracii, aká bola v časoch kancelárov Brandta, Schmidta, Kohla a že z tohto právno-demokratického štátu sa už dávnejšie stal nebezpečne viac »

Ako sa Slávny Kresťanský Konštantinopol stal Istanbulom. Za veľkú Hlúposť predkov Tvrdo Pykáme!

21.01.2020

Toto Má Vedieť Každý! Odporúčať ďalej!.)..........A v ich hlúposti veľmi úspešne pokračujeme! A len málokto sa nad tým pozastaví. A nikto nevolá na zodpovednosť tých, ktorí sú zodpovední viac »

Putin: V EÚ parlamente viacerí Nevedia Čítať alebo Písať, alebo Nemajú Oči

20.01.2020

Rusko bude 9. mája oslavovať 75. výročie porážky hitlerovského Nemecka, ktorého hrôzovláda sa ukončila dobytím Berlína Červenou armádou. Vladimír Putin chce teraz sprístupniť širokej viac »

čínska reštaurácia, Laurinská ulica, Sólymos, incident

Polícia v centre Bratislavy riešila agresívneho muža. Bol to minister Sólymos

22.01.2020 23:04

V centre Bratislavy polícia riešila konflikt, pri ktorom agresívny muž vykrikoval, že je minister životného prostredia. Naozaj išlo o ministra Lászlóa Sólymosa.

Luigi Di Maio

Luigi Di Maio odstúpil z vedenia Hnutia piatich hviezd

22.01.2020 22:38

Hnutie je najsilnejšou stranou vo vláde premiéra Giuseppeho Conteho.

Španielsko počasie dážď sneh víchrica obete

Španielskom sa presúva krutá zimná búrka, usmrtila už najmenej deväť ľudí

22.01.2020 22:20

Medzi novonahlásenými mŕtvymi boli v stredu 49-ročný bezdomovec.

peniaze, bankovky, euro

MZ SR: Peniaze išli prioritne do nemocníc, ktoré liečia najvážnejšie prípady

22.01.2020 21:30

Aj menšie nemocnice sa môžu uchádzať o finančné prostriedky, a to z európskych fondov,mieni rezort.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 962
Celková čítanosť: 4944326x
Priemerná čítanosť článkov: 5140x

Autor blogu

Kategórie