Založ si blog

V De číhajú utečenci všade! Mannheim, horor pri Rýne: Ženy brutálne prepadnuté

Mohol som zasiahnuť aj ja….V krajine kancelárky už niet nikde istoty pred utečencami. Sú všade a všade môžu niekoho nebezpečne ohroziť. Sú to ale najmä mladé ženy, ktoré sa neustále musia obávať pred prepadnutím utečencami.
Stalo sa tak minulý týždeň v piatok podvečer na parkovej promenáde Stefanieufer, pri Rýne v Mannheime.

Poznám tie miesta veľmi dobre, lebo vždy, keď prídem pracovne do Mannheimu, tak si chodievam zabehať mojich obvyklých desať kilometrov do tamojšieho, domácimi veľmi obľúbeného rozľahlého lesoparku, ktorý Mannheimčania volajú Waldpark. Beh začínam vždy práve na Stefanieufer.
Deň predtým, ako sa stal brutálny prepad, som prišiel do Mannheimu a večer som išiel behať, spolu aj s mojím 36 ročným spolupracovníkom Wolfgangom a zároveň aj dobrým priateľom.
Ešte pred niekoľkými rokmi som behával po lesoch, lúkach a parkoch, kdekoľvek som bol, len sám, bez najmenších obáv.
Posledných päť rokov behávam už len vo dvojici, spolu s Wolfgangom, ktorý je aj skvelým karatistom. Niečo z tejto disciplíny naučil aj mňa. Pri našich behoch sme pre každý prípad aj adekvátne ozbrojení. Bežali sme aj okolo miesta, kde sa o deň neskôr odohral násilný dramatický trestný čin a boli sme tam presne v tom istom čase.
Pôvodne sme zamýšľali, že si zabeháme až v piatok a ak by sa tak bolo stalo, tak by sme s veľkou pravdepodobnosťou boli zasiahli do trestného činu, ktorý sa tam udial.
V piatok okolo 21. hodiny tam sedeli na lavičke na brehu Rýna dve mladé ženy, priateľky, pohrúžené do družného rozhovoru. Práve v tom čase nebolo v ich blízkosti nikoho, kto by sa tade prechádzal, hoci išlo o veľmi vyhľadávané a obvykle ešte aj v tom čase občanmi navštevované miesto.
Odrazu sa pri nich vynorila skupina troch mužov, ktorých polícia neskôr opísala ako mužov dunkelhäutig – s tmavou kožou. To znamená v reči nemeckých policajtov, že boli Afričania.
Pravdepodobne vyčkávali v húštine (ktorá lemuje chodník okolo Rýna) na vhodnú chvíľu, kedy nebude v blízkosti žiadny človek, aby na nič netušiace ženy zaútočili.
Bez slova sa vrhli na mladé ženy, z ktorých jedna držala v ruke svoj nový drahý mobil. Jeden z páchateľov sa ho pokúsil 25 ročnej žene vytrhnúť.
Tá sa však bránila a pomáhala jej aj priateľka. Strhla sa nerovná bitka a trio Afričanov brutálne udieralo do žien. Jedna z nich padla po tvrdých úderoch na zem. Napriek tomu bola ďalej bitá a kopaná.
S veľkou pravdepodobnosťou by útočníci boli obe ženy aj znásilnili, keby sa náhodou neboli blížili k miestu činu dvaja muži. Brutálni Afričania zutekali smerom do centra mesta a polícia po nich horúčkovite pátra, lebo predstavujú veľké nebezpečie najmä pre mladé ženy. Zatiaľ bezvýsledne.
V Mannheime žije veľký počet utečencov a migrantov a sexuálne obťažovanie žien z ich strany (samozrejme, že nie všetci to robia) je bežnou záležitosťou.
Jedna z dvojice žien bola ťažko poranená a musela byť dopravená do kliniky. Medzičasom informovala občanov o brutálnom čine aj mannheimská tlač a uviedla aj popis útočníkov.
———–
Mimochodom, už som ďaleko od Mannheimu, bin schon in Basel, ale prave som cital in Mannheimer Presse, ze dnes bol vo veľkom parkovacom dome v centre mesta prepadnutý a sexuálne obťažovaný 22 ročný etnický Nemec 30 až 40 ročným Afričanom.
—————————————–
Kto má Geist, ten si so mnou dobre rozumie – kto je ale geistlos, ten ma so mnou velky problem

Svetoznáma Piazza Navona: Ako ju autenticky zažili Eva a Robert zo SR, z východu

13.09.2019

Dole nájdete: MojeVýznamnéPosolstvoVšetkým…35ročná lekárka Eva a Robert, 39ročný inžinier boli už od detstva milovníkmi Talianska a jeho neobyčajnej kultúry. Pred trinástimi rokmi, keď viac »

O čom Merkel zaťato mlčí: Nemci sa čoraz viac ozbrojujú! Zo strachu

12.09.2019

Merkel sa radšej stará ale len o dobro utečencov ako o bezpečnosť občanov Nemecka. Vôbec jej neprekáža, že obavy a strachy občanov v posledných rokoch extrémne narástli. Kancelárka to ignoruje viac »

AfD zničila šéfa CDU v Brandenbursku tak, že musel odstúpiť. Schizofrénia Nemcov

11.09.2019

Prenikavý úspech AfD v nedávnych voľbách v Brandenbursku bol podmienený veľkou stratou voličskej priazne pre CDU. Zodpovednosť za to plne prevzal 45 ročný Ingo Senftleben. Vzdal sa svojej funkcie viac »

Vozne spoločnosti RegioJet

Na vyťaženej jednokoľajke Bratislava - Komárno začali jazdiť poschodové vlaky

16.09.2019 11:18

Súkromný dopravca RegioJet, prevádzkujúci železničnú osobnú dopravu medzi Bratislavou a Komárnom, nasadil v pondelok na trať poschodový vlak.

Poslankyňa Katarína Cséfalvayová (Most - Híd)

Z Mosta-Híd odchádza aj Cséfalvayová

16.09.2019 10:25

Strana aj klub podľa jej slov prestali byť platformou, v ktorej vedela plnohodnotne presadzovať hodnoty, na ktorých jej záleží.

Internet

EÚ chce zaviesť digitálnu daň, aj keby nebola globálna dohoda

16.09.2019 10:09

Európska únia plánuje zaviesť daň z digitálnych služieb aj v prípade, že nedôjde ku globálnej dohode o tzv. webovej dani.

vypocutie kandidatov na ustavnych sudcov, Bernatak, Madej, Jezik

Výbor vypočúva kandidátov na sudcov Ústavného súdu, štyria sa z híringu ospravedlnili

16.09.2019 09:47

Do plného počtu ostáva zvoliť ešte štyroch kandidátov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 887
Celková čítanosť: 4230647x
Priemerná čítanosť článkov: 4770x

Autor blogu

Kategórie