Založ si blog

Azylant z Nigérie obohatil ľudí z Donauwörth. Obete migrantov, zákaz si ich pripomínať

Občania sa ale obávali odmietnuť jeho dary, aby neboli obvinení z rasizmu! V septembri 2018 bol v Telepolis uvedený jeden prieskum verejnej mienky, podľa ktorého viac ako polovica Nemcov pokladá migrantov za obohatenie Nemecka.

Je však viac ako pravdepodobné, že bol účelovo zmanipulovaný.

Isté je ale to, že politička Zelených  Katrin Göring-Eckardt patrí k tým, ktorí migrantov naozaj pokladajú za obohatenie Nemecka; o.i. vyhlásila:

„Naša krajina sa príchodom migrantov veľmi zmení.“ a „Bez islamu by sme sa v Nemecku veľmi nudili.“

V tomto zmysle mohli viacerí obyvatelia Donauwörthu v stredu minulý týždeň naozaj zažiť, ako sa ich pekné Nemecko mení. 19 ročný africký azylant udieral hrubým dreveným kolom po autách, ktoré boli zaparkované v blízkosti Domova azylantov a ničil ich.

Ochrankári z Domova privolali políciu a tá muža zatkla. Škoda na autách je podľa predbežného hodnotenia 50 000 eur. A ako sa to v podobných prípadoch v Nemecku robí, tak trestný čin azylanta bol prekvalifikovaný na čin psychicky narušeného a muž bol dopravený na psychiatrické oddelenie miestnej nemocnice, kde ho budú liečiť.

To všetko bude samozrejme hradené z peňazí daňových poplatníkov. A na to má Nemecko už aj vyhradenú špeciálnu rubriku s názvom:

Životné riziká zmeneného Nemecka v dôsledku príchodu azylantov.

Z tejto rubriky sa v prípade potreby potom čerpajú financie v neohraničenom množstve.

Ale nemalá časť dôchodcov, ktorá z dôchodku sotva môže prežiť, putuje deň čo deň ulicami niekoľko hodín a zbiera po odpadových košoch prázdne zálohované fľaše za 25 centov. 

Pre nich štát nevyhradil žiadnu špeciálnu rubriku.

Občania v Donauwörthe sa len bezmocne prizerali „rozdávaniu darov“ azylantom z Nigérie.

Na otázku, prečo nezasiahli, bolo ich predsa niekoľko, znela odpoveď: „Zo strachu, aby niekto neurobil z nás rasistov a extrémistov“

 

A Merkel ale cynicky len opakuje:

„Nám všetkým v Nemecku sa žije dobre.“

——————————-

 

Neželaná upomienka na obete migrantov: Čierne kríže vo Wormse

V noci zo soboty na nedeľu rozmiestnili neznámi ľudia vo Wormse 13 veľkých čiernych krížov ako spomienku na Nemcov zavraždených migrantami.

Oznámili to noviny Wormser Zeitung. Hoci sa nevie – nevie to ani polícia – kto boli tí, čo kríže rozmiestňovali, tak zo strany oficiálnych už prišli vyhlásenia, že to mohli byť len pravicoví extrémisti. Až dosiaľ boli podobné kríže umiestňované len v mestách na východe Nemecka a každý rok vždy 13. júla.

Konzervatívna pravica vyhlásila na východe tento deň za „Deň smútku“.

Primátor Wormsu Hans-Joachim Kosubek CDU povedal, že v meste nemajú miesto žiadne symboly, ktoré vyjadrujú opovrhovanie inými ľuďmi. V tomto prípade boli takými symbolmi pre neho kresťanské kríže.

Je to hanebné a osúdeniahodné, ak sa takto vyjadrí kresťanský politik a tým robí z vrahov obete.

Obrovská záhada kozmu: Je za ním Nič? A či Niečo? Prezradím to

23.08.2019

Je kozmos nekonečný? Jeho nekonečnosť platila dlhé stáročia ako teologicko-vedecká dogma. Jej základom bolo tvrdenie, že tak ako je Boh vo všetkom nekonečný, tak musí byť aj jeho dielo – viac »

Samovražda Epsteina? 47 záhadných umrtí z okolia Clintonovcov. Bloger Pravdy najlepší je zas tu

21.08.2019

14.8. v skorých ranných hodinách objavili strážcovia vo väzení v Manhattane mŕtve telo multimiliardára pedofila Jeffreya Epsteina. Údajne sa obesil. Početné dokumenty a svedecké výpovede viac »

Macron múdrejší ako Merkel: Putina pozval! Zázračná zbraň Salviniho„zničí“každého!

20.08.2019

Macron dal Putinovi najavo, aký je pre neho dôležitý a že veľké medzinárodné problémy chce riešiť len s ním Niekoľko dní pred vrcholovým stretnutím G7 štátov, ktorého sa Rusko zo známych viac »

Bratislava Protest Farmári traktor polícia štúrova

Farmári z protestov začnú od septembra zbierať podpisy na registráciu strany

23.08.2019 14:05

Nespokojní poľnohospodári z "traktorových protestov" zakladajú politickú stranu Máme toho dosť!

africký mor ošípaných, kafiléria

Mor ošípaných dvíha cenu mäsa

23.08.2019 14:00

Africký mor ošípaných komplikuje vláde oživenie poľnohospodárstva a potravinárstva a spotrebiteľom načiera hlbšie do peňaženiek.

bugar

Most-Híd pôjde do volieb s Maďarskou kresťanskodemokratickou alianciou

23.08.2019 13:51

Zhodli sa na tom, že zabezpečenie efektívnej parlamentnej reprezentácie južných regiónov a Maďarov na Slovensku je dôležité.

Huawei, poľsko

Huawei je schopná fungovať aj s americkými sankciami

23.08.2019 13:30

Čínska telekomunikačná spoločnosť Huawei uviedla, že dôsledky amerických obmedzení na jej biznis sú predbežne miernejšie, než sa pôvodne očakávalo.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 873
Celková čítanosť: 4112485x
Priemerná čítanosť článkov: 4711x

Autor blogu

Kategórie