Založ si blog

Umelec. inscenácia: „Znásilnená ako obeť multikultural. „je trest. čin búrenia národa

Dobrý priateľ R. Cerne sa presadil a včera v ZDF v XY ungelöst 1.raz bola odhalená identita znásilňovateľa: azylant Marokánec. Teraz k titulku: Tak to vidí justícia v Augsburgu. Mnohí občania však v tomto prípade vnímajú prácu justície ako prácu proti vlastnému národu.

Pred rokom znásilnila brutálna banda mladých Afgáncov z Domova azylantov v Augsburgu 15 ročné nemecké dievča. Skupina mladých umelcov z Augsburgu sa rozhodla, že bude verejne protestovať proti čoraz viac sa množiacim sexuálnym násilenstvam azylantov voči nemeckým ženám.

Minulý rok v decembri usporiadala 19 ročná Annie H. s ďalšími kolegami divadelnú inscenáciu na ulici pred Domovom azylantov v Augsburgu, v ktorej napodobnili trestný čin znásilnenia spáchaný na 15 ročnej dievčine.

 

(Mimochodom, k Augsburgu mám veľmi blízky vzťah – mám tam dobrých priateľov i spolupracovníkov – chodievam tam viackrat do roka.

Napisal som svojho o času o ňom zaujímavý blog tu na Pravde – môžete si ho prečítať:

Výnimočný Augsburg, mesto Rimanov, má k Slovensku európsky významnú väzbu

  1. apríla 2016,

Aj teraz som tam bol, aby som sa informoval priamo na mieste činu o tom, čo sa tam v tomto prípade udialo. Annie je jemné, senzibilné a inteligentné dievča, ale aj veľmi nebojácne a odvážne – Hut ab pred ňou. Má môj veľký rešpekt)

 

Annie a jedna jej kolegyňa sa postriekali umelou krvou, ľahli si na zem, čo malo symbolicky znázorniť znásilnenie. Na telá si pripevnili hárky papiera s nápisom obete znásilnenia migrantami.

O šesť mesiacov neskôr, v polovici júna, nič netušiacu Annie brutálne „navštívili“ policajti.

Ráno o šiestej zaznelo zvonenie pri dverách jej bytu. Keďže bola vytrhnutá zo spánku, tak to trvalo istý čas, kým prišla k dverám. Okrem trvalého zvonenia sa ozývalo aj prudké kopanie do dvier bytu. Keď otvorila, tak jej policajti strčili pod nos príkaz na prehliadku.

Všetko v byte dôsledne prehľadali – akoby mladá žena bola nebezpečným zločincom – pričom jej zhabali mobil, laptop, viaceré externé pevné disky. V byte zanechali chaos a Annie vzali na políciu. Tam bola fotografovaná a dokonca aj odvážená. Neuveriteľné a hanebné.

Voči znásilňujúcim migrantom je nemecká justícia veľmi benevolentná, ale nevinné dievča šikanuje a zaobchádza s ním ako s nebezpečným zločincom.

To však nie je všetko, čím jej polícia a teda nemecký štát ublížil a ju poškodil. Mladá umelkyňa nemôže pracovať, lebo na to, aby mohla vykonávať rôzne grafické práce, potrebuje svoj laptop, kde má zaznamenané  dôležité pracovné údaje a kontaktné údaje k zákazníkom má uložené na svojom mobile.  Laptop i mobil však zadržiava polícia.

Policajti súčasne prepadli aj ďalšieho mladého umelca, ktorý sa spolu s Annie podieľal na inscenácii v Augsburgu. V jeho byte vyrazili policajti skoro ráno dvere a polonahého – tak ako vyskočil vyľakaný z postele – ho hodili na zem, kde ho spútali.

Teraz obom hrozí obžaloba pred súdom za trestný čin poburovania národa, v dôsledku neoprávnenej kritiky masovej migrácie. Tu je demokracia doslova pochovaná do hrobu.

A toto čaká aj naše Slovensko, ak pripustíme, aby sme mali vládu, ktorá bude robiť merkelovskú migrantskú politiku.

Annie neurobila nič nezákonné, nič zlé a ani nič zločinné, len vyjadrila svoje obavy a svoje zhrozenie zo situácie v Nemecku, keď ženy  čoraz viac strácajú pocit bezpečnosti a istoty, keď sa pohybujú  a chodia – a najmä ak sa prechádzajú alebo športujú sami – ulicami, parkami, parkoviskami, lesíkmi, chodníkmi, lúkami svojho Nemecka, ktoré je čoraz menej ich Nemeckom.

 

Bývalý skvelý nemecký krasokorčuliar Rudi Cerne, už dlhú dobu vynikajúci moderátor a žurnalista ZDF, ktorý už roky robi reláciu XY ungelöst, vo včerajšom vysielaní ukázal prípad, keď odmietnutý azylant z Maroka – ktorého štát nedokázal vyhostiť – sa v noci pokúšal znásilniť na pokraji parku v neskorých večerných hodinách mladé dievča.

To nemalo žiadnu šancu – okolie bolo pusté.  Malo však obrovské šťastie, že vo vzdialenosti asi 100 metrov práve išli dve mladé dievčatá domov a začuli jej volanie o pomoc. Boli odvážne, hoci pritom veľa riskovali a bežali jej na pomoc a podarilo sa im násilníka zahnať.

Celé to spracoval Rudi a bolo to podrobne ukázané vo vysielaní. Rudi vďaka ti, že  si to dokázal presadiť, lebo práve ZDF je známa tým, že „ochraňuje“ Merkel všemožne.

———————————————

Zial, stale tu smie chodiť do mojej „zahrady“ vela jedovatej buriny – ta je urcena len pre  uslachtile zrno

 

Okydavaci ubohi – co ma len okydavate – preco sa nikto z vas nevyjadril k F. Merzovi CDU za jeho rozumne vyhlasenia o AfD a k tomu, co pisal expolicajt Stefan Schubert o kriminalite azylantov – tak ako som v nedavnom blogu o oboch pisal!!!!

Asad a Tito boli múrmi proti islamistom a preto tŕňom v očiach Clintonovcov

20.11.2019

O prezidentovi Juhoslávie Josipovi Titovi dnes mimo Srbska už len málokto vie, že bol nekompromisným protivníkom islamu a džihadizmu a že chránil tak nielen svoju krajinu, ale aj Európu pred viac »

Senzácia: Ukrajinský poslanec Derkač predložil dôkazy o korupcii Bidenovcov

18.11.2019

V Kyjeve prišlo v pondelok 11. novembra k prekvapujúcemu uverejneniu písomných materiálov, ktoré usvedčujú Joe a Huntera Bidenovcov z USA z korupcie, ktorej sa dopustili v Ukrajine. Okrem toho viac »

Pre svet je existenčne dôležité, aby Trump ostal v úrade prezidenta USA

17.11.2019

Vo Washingtone sa začalo 13. novembra verejné vypočúvanie „svedkov“ v Snemovni Reprezentantov za účelom zahájenia impeachmentu proti Trumpovi. Ten je tŕňom v oku tradičnej politickej elite. viac »

izrael benny ganc

Bennymu Gancovi sa nepodarilo zostaviť vládu

20.11.2019 21:29

V Izraeli sa tak s najväčšou pravdepodobnosťou budú konať ďalšie parlamentné voľby.

dane, odvody, účtovník, peniaze

Ťahanica o peniaze. Štát a Taliani si vyčísľujú účty za tunel Višňové

20.11.2019 20:38

Národná diaľničná spoločnosť očakáva, že po vyčíslení všetkých vzájomných nárokov pri tuneli Višňové bude doplácať bývalý zhotoviteľ a nie ona.

Kalamitné drevo

Štát lacno predá kalamitné drevo chudobnejším

20.11.2019 19:30

Tisícky slovenských rodín môžu prísť lacno k drevu na kúrenie. Vláda štátnym lesom odklepla predaj vyťaženého kalamitného dreva len za výrobné náklady.

monitor testovanie škola

Strašiakom piatakov bola slovenčina

20.11.2019 19:00

Zradné sú otázky z práce s textom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 924
Celková čítanosť: 4582708x
Priemerná čítanosť článkov: 4960x

Autor blogu

Kategórie