Založ si blog

V NDD, Nemeckej Demokratickej Diktatúre to škrípe čoraz viac

1, Merz CDU:Koalícia sa rozpadne tento rok. 2, V Kolíne protest nahých moslimiek proti burka-výstave. 3, Migranti si vymysleli „útok nacistov“, aby dostali byty.      Demokratická diktatúra – tento pojem som zaviedol do niektorých mojich článkov – najmä v časoch, keď sa jej zlyhávanie okate prejavuje aj pre hlupákov, veľmi rada používa a zneužíva možnosť zavedenia „nacistov“ do akcie.

Friedrich Merz CDU: „Koalícia sa rozpadne ešte tento rok“

Merz si dokonca myslí, že vláda CDU-CSU a SPD sa skončí veľmi skoro. Technicko-byrokraticky je síce schopná vynášať rozhodnutia a uznesenia, ale tejto  berlínskej vláde úplne chýba kreativita a už vôbec nie schopná dávať nové spoločensko politické impulzy prospešné nielen Nemecku, ale aj celej EÚ.

Ako dôvody, ktoré ho viedli k vysloveniu tejto prognózy, uviedol Merz:

„Koalícia sa postupne stávala čoraz nepopulárnejšou tak u samotných jej aktérov, ako aj v širokej verejnosti

Pre SPD to bol len „sobáš z donútenia“,  proti ktorému sa mnohí  úporne bránili

Táto koalícia vznikla len preto, lebo stroskotali koaličné rokovania medzi CDU-CSU a FDP a stranou Zelených, ktoré sa spočiatku javili veľmi sľubne“

Mimochodom, Zelených Merz opovržlivo označil len za populistov životného prostredia, ktorí neustále sľubujú „nový krásny svet“, ale na komplexné otázky, ktoré vyplývajú z ich sľubov, dávaju len nedostačujúce odpovede.

Treba však povedať, že v súčasnosti sa nemeckí Zelení tešia z najväčšej obľúbenosti u voličov a po prvý raz majú najvyššie preferencie.

V Kolíne sa konal protest nahých žien proti štátom podporovanej burka-výstave

Nemecké ženy aj spolu s osvietenými moslimkami demonštrovali nahé a polonahé, postriekané symbolicky umelou krvou, v sobotu v Kolíne. Hlasne a pískaním a plagátmi prejavovali svoj hnev a zúrivosť nad výstavou Burka-Munaqabba (arabský výraz pre zahalenú ženu).

Pre demonštrantky je táto výstava (končí 30. júna) hanbou Nemecka a  jeho poklonou pred archaickou islamskou tradíciou, ktorá berie žene dôstojnosť a „kradne“ jej tvár.

A nielen to, lebo táto výstava je v patriarchálnom svete islamu nemeckým potvrdením toho, že odvážne iránske ženy, ktoré bojujú v Iráne za svoju emancipáciu (a riskujú pritom väzenie) a proti príkazu nosenia burky, sú v nepráve.

Takéto posolstvo totiž vysiela Nemecko touto výstavou do celého sveta. A islam ho nadšene prijíma. To oznámili a potvrdili už viaceré islamské organizácie v Nemecku.

20 ročná moslimka M. žijúca v Nemecku, sa na výstave v Kolíne vyjadrila nasledovne:

„Je hriechom sa ukazovať na verejnosti bez nikabu.

Moje dieťa by som nikdy nedala do nemeckej detskej škôlky, lebo tam sa hráva aj na hudobných nástrojoch a maľujú sa obrázky s tvárami, a to je v islame prísne zakázané.“

To je absolútny stredovek v myslení väčšiny moslimiek v Nemecku!

Pritom sa M. narodila a vyrastala v Nemecku. Keď je už u nej integrácia stroskotaný projekt – čo potom je integrácia moslimských migrantov a azylantov, ktorí prišli do EÚ v posledných rokoch!?

Nemecké ministerstvo a mesto Kolín podporili  tento islamský projekt (namiesto toho, aby ho nepovolilí) ešte aj sumou 11 000 eur.

Pritom sa ešte neskončila iná podobná výstava vo Frankfurte: Frankfurter Ausstellung „Contemporary Muslim Fashion“, kde sa propaguje nikab a abaya ako niečo výnimočné pre hippi mode-accessoire a už sa v Kolíne začala ďalšia kresťanmi podporovaná výstava v prospech fundamentalistického islamu.

Musím v tejto súvislosti pripomenúť, že v Nemecku sa do roka konajú desiatky takýchto výstav.

Liberálne moslimky v Nemecku sú týmto pobúrené a vnímajú to ako podlizovanie sa Nemecka politickému islamu.

Zbierajú podpisy a pripravujú zaslanie protestného dopisu nemeckej vláde.

 

Homburg: Migranti si vymysleli „útok nacistov“, aby dostali byty

A traja migranti ich dostali od mesta napriek tomu, že polícia rýchlo zistila, že „útok nacistov na nich“ sa konal len v ich fantázii. Hoci sa dopustili trestného činu vydierania, neboli odsúdení a aj byty im ostali.

A Mestský úrad v sárskom meste Homburg len lakonicky oznámil, že nechcel mať s nimi ďalšie „problémy a opletačky“, ktoré by istotne nasledovali, ak by im byty odobral.

Samozrejme takéto a podobné kriminálne činy migrantov vôbec nie sú stíhané, a tak nie sú zahrnuté ani v žiadnej oficiálnej štatistike.

Bolo zistené aj to, že ešte predtým zmienení traja migranti prehovárali v dome azylantov v Homburgu, kde boli ubytovaní, iných migrantov, aby ubytovňu podpálili (to bol ďalší ich trestný čin, ktorý nebol potrestaný a tým ani nebol zahrnutý v štatistike).

Keď to tí ale odmietli, tak si vymysleli útok nacistov. A napokon boli kráľovsky odmenení,  pričom sa stali žiarivým príkladom toho, ako sa migranti ľahko môžu dostať k bytom. A to v Nemecku, kde vládne veľká bytová kríza a kde voľné byty s  nízkym nájomným, sú len mimoriadne zriedkavo k dispozícii.

 

Obrovská záhada kozmu: Je za ním Nič? A či Niečo? Prezradím to

23.08.2019

Je kozmos nekonečný? Jeho nekonečnosť platila dlhé stáročia ako teologicko-vedecká dogma. Jej základom bolo tvrdenie, že tak ako je Boh vo všetkom nekonečný, tak musí byť aj jeho dielo – viac »

Samovražda Epsteina? 47 záhadných umrtí z okolia Clintonovcov. Bloger Pravdy najlepší je zas tu

21.08.2019

14.8. v skorých ranných hodinách objavili strážcovia vo väzení v Manhattane mŕtve telo multimiliardára pedofila Jeffreya Epsteina. Údajne sa obesil. Početné dokumenty a svedecké výpovede viac »

Macron múdrejší ako Merkel: Putina pozval! Zázračná zbraň Salviniho„zničí“každého!

20.08.2019

Macron dal Putinovi najavo, aký je pre neho dôležitý a že veľké medzinárodné problémy chce riešiť len s ním Niekoľko dní pred vrcholovým stretnutím G7 štátov, ktorého sa Rusko zo známych viac »

Bratislava Protest Farmári traktor polícia štúrova

Farmári z protestov začnú od septembra zbierať podpisy na registráciu strany

23.08.2019 14:05

Nespokojní poľnohospodári z "traktorových protestov" zakladajú politickú stranu Máme toho dosť!

africký mor ošípaných, kafiléria

Mor ošípaných dvíha cenu mäsa

23.08.2019 14:00

Africký mor ošípaných komplikuje vláde oživenie poľnohospodárstva a potravinárstva a spotrebiteľom načiera hlbšie do peňaženiek.

bugar

Most-Híd pôjde do volieb s Maďarskou kresťanskodemokratickou alianciou

23.08.2019 13:51

Zhodli sa na tom, že zabezpečenie efektívnej parlamentnej reprezentácie južných regiónov a Maďarov na Slovensku je dôležité.

Huawei, poľsko

Huawei je schopná fungovať aj s americkými sankciami

23.08.2019 13:30

Čínska telekomunikačná spoločnosť Huawei uviedla, že dôsledky amerických obmedzení na jej biznis sú predbežne miernejšie, než sa pôvodne očakávalo.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 873
Celková čítanosť: 4112414x
Priemerná čítanosť článkov: 4711x

Autor blogu

Kategórie