Založ si blog

V NDD, Nemeckej Demokratickej Diktatúre to škrípe čoraz viac

1, Merz CDU:Koalícia sa rozpadne tento rok. 2, V Kolíne protest nahých moslimiek proti burka-výstave. 3, Migranti si vymysleli „útok nacistov“, aby dostali byty.      Demokratická diktatúra – tento pojem som zaviedol do niektorých mojich článkov – najmä v časoch, keď sa jej zlyhávanie okate prejavuje aj pre hlupákov, veľmi rada používa a zneužíva možnosť zavedenia „nacistov“ do akcie.

Friedrich Merz CDU: „Koalícia sa rozpadne ešte tento rok“

Merz si dokonca myslí, že vláda CDU-CSU a SPD sa skončí veľmi skoro. Technicko-byrokraticky je síce schopná vynášať rozhodnutia a uznesenia, ale tejto  berlínskej vláde úplne chýba kreativita a už vôbec nie schopná dávať nové spoločensko politické impulzy prospešné nielen Nemecku, ale aj celej EÚ.

Ako dôvody, ktoré ho viedli k vysloveniu tejto prognózy, uviedol Merz:

„Koalícia sa postupne stávala čoraz nepopulárnejšou tak u samotných jej aktérov, ako aj v širokej verejnosti

Pre SPD to bol len „sobáš z donútenia“,  proti ktorému sa mnohí  úporne bránili

Táto koalícia vznikla len preto, lebo stroskotali koaličné rokovania medzi CDU-CSU a FDP a stranou Zelených, ktoré sa spočiatku javili veľmi sľubne“

Mimochodom, Zelených Merz opovržlivo označil len za populistov životného prostredia, ktorí neustále sľubujú „nový krásny svet“, ale na komplexné otázky, ktoré vyplývajú z ich sľubov, dávaju len nedostačujúce odpovede.

Treba však povedať, že v súčasnosti sa nemeckí Zelení tešia z najväčšej obľúbenosti u voličov a po prvý raz majú najvyššie preferencie.

V Kolíne sa konal protest nahých žien proti štátom podporovanej burka-výstave

Nemecké ženy aj spolu s osvietenými moslimkami demonštrovali nahé a polonahé, postriekané symbolicky umelou krvou, v sobotu v Kolíne. Hlasne a pískaním a plagátmi prejavovali svoj hnev a zúrivosť nad výstavou Burka-Munaqabba (arabský výraz pre zahalenú ženu).

Pre demonštrantky je táto výstava (končí 30. júna) hanbou Nemecka a  jeho poklonou pred archaickou islamskou tradíciou, ktorá berie žene dôstojnosť a „kradne“ jej tvár.

A nielen to, lebo táto výstava je v patriarchálnom svete islamu nemeckým potvrdením toho, že odvážne iránske ženy, ktoré bojujú v Iráne za svoju emancipáciu (a riskujú pritom väzenie) a proti príkazu nosenia burky, sú v nepráve.

Takéto posolstvo totiž vysiela Nemecko touto výstavou do celého sveta. A islam ho nadšene prijíma. To oznámili a potvrdili už viaceré islamské organizácie v Nemecku.

20 ročná moslimka M. žijúca v Nemecku, sa na výstave v Kolíne vyjadrila nasledovne:

„Je hriechom sa ukazovať na verejnosti bez nikabu.

Moje dieťa by som nikdy nedala do nemeckej detskej škôlky, lebo tam sa hráva aj na hudobných nástrojoch a maľujú sa obrázky s tvárami, a to je v islame prísne zakázané.“

To je absolútny stredovek v myslení väčšiny moslimiek v Nemecku!

Pritom sa M. narodila a vyrastala v Nemecku. Keď je už u nej integrácia stroskotaný projekt – čo potom je integrácia moslimských migrantov a azylantov, ktorí prišli do EÚ v posledných rokoch!?

Nemecké ministerstvo a mesto Kolín podporili  tento islamský projekt (namiesto toho, aby ho nepovolilí) ešte aj sumou 11 000 eur.

Pritom sa ešte neskončila iná podobná výstava vo Frankfurte: Frankfurter Ausstellung „Contemporary Muslim Fashion“, kde sa propaguje nikab a abaya ako niečo výnimočné pre hippi mode-accessoire a už sa v Kolíne začala ďalšia kresťanmi podporovaná výstava v prospech fundamentalistického islamu.

Musím v tejto súvislosti pripomenúť, že v Nemecku sa do roka konajú desiatky takýchto výstav.

Liberálne moslimky v Nemecku sú týmto pobúrené a vnímajú to ako podlizovanie sa Nemecka politickému islamu.

Zbierajú podpisy a pripravujú zaslanie protestného dopisu nemeckej vláde.

 

Homburg: Migranti si vymysleli „útok nacistov“, aby dostali byty

A traja migranti ich dostali od mesta napriek tomu, že polícia rýchlo zistila, že „útok nacistov na nich“ sa konal len v ich fantázii. Hoci sa dopustili trestného činu vydierania, neboli odsúdení a aj byty im ostali.

A Mestský úrad v sárskom meste Homburg len lakonicky oznámil, že nechcel mať s nimi ďalšie „problémy a opletačky“, ktoré by istotne nasledovali, ak by im byty odobral.

Samozrejme takéto a podobné kriminálne činy migrantov vôbec nie sú stíhané, a tak nie sú zahrnuté ani v žiadnej oficiálnej štatistike.

Bolo zistené aj to, že ešte predtým zmienení traja migranti prehovárali v dome azylantov v Homburgu, kde boli ubytovaní, iných migrantov, aby ubytovňu podpálili (to bol ďalší ich trestný čin, ktorý nebol potrestaný a tým ani nebol zahrnutý v štatistike).

Keď to tí ale odmietli, tak si vymysleli útok nacistov. A napokon boli kráľovsky odmenení,  pričom sa stali žiarivým príkladom toho, ako sa migranti ľahko môžu dostať k bytom. A to v Nemecku, kde vládne veľká bytová kríza a kde voľné byty s  nízkym nájomným, sú len mimoriadne zriedkavo k dispozícii.

 

Nemecko sa z demokracie stalo štátom Vľavo! Na hlavu Trumpa je vysoká odmena

22.01.2020

V Nemecku má čoraz viac ľudí dojem, že už nežijú v demokracii, aká bola v časoch kancelárov Brandta, Schmidta, Kohla a že z tohto právno-demokratického štátu sa už dávnejšie stal nebezpečne viac »

Ako sa Slávny Kresťanský Konštantinopol stal Istanbulom. Za veľkú Hlúposť predkov Tvrdo Pykáme!

21.01.2020

Toto Má Vedieť Každý! Odporúčať ďalej!.)..........A v ich hlúposti veľmi úspešne pokračujeme! A len málokto sa nad tým pozastaví. A nikto nevolá na zodpovednosť tých, ktorí sú zodpovední viac »

Putin: V EÚ parlamente viacerí Nevedia Čítať alebo Písať, alebo Nemajú Oči

20.01.2020

Rusko bude 9. mája oslavovať 75. výročie porážky hitlerovského Nemecka, ktorého hrôzovláda sa ukončila dobytím Berlína Červenou armádou. Vladimír Putin chce teraz sprístupniť širokej viac »

čínska reštaurácia, Laurinská ulica, Sólymos, incident

Polícia v centre Bratislavy riešila agresívneho muža. Bol to minister Sólymos

22.01.2020 23:04

V centre Bratislavy polícia riešila konflikt, pri ktorom agresívny muž vykrikoval, že je minister životného prostredia. Naozaj išlo o ministra Lászlóa Sólymosa.

Luigi Di Maio

Luigi Di Maio odstúpil z vedenia Hnutia piatich hviezd

22.01.2020 22:38

Hnutie je najsilnejšou stranou vo vláde premiéra Giuseppeho Conteho.

Španielsko počasie dážď sneh víchrica obete

Španielskom sa presúva krutá zimná búrka, usmrtila už najmenej deväť ľudí

22.01.2020 22:20

Medzi novonahlásenými mŕtvymi boli v stredu 49-ročný bezdomovec.

peniaze, bankovky, euro

MZ SR: Peniaze išli prioritne do nemocníc, ktoré liečia najvážnejšie prípady

22.01.2020 21:30

Aj menšie nemocnice sa môžu uchádzať o finančné prostriedky, a to z európskych fondov,mieni rezort.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 962
Celková čítanosť: 4944140x
Priemerná čítanosť článkov: 5139x

Autor blogu

Kategórie