Založ si blog

Prekvapujúce: Až Explodujúce Hviezdy urobili z opice človeka

Tento naozaj nečakaný objav urobili spoločne renomovaní kozmológovia a biológovia. To, čo postulovali po dlhdobých výskumoch, je revolučná a prevratná udalosť v rámci modernej evolučnej biológie. Je to doslova neuveriteľné, ale celá kozmická príprava na „výrobu“ človeka z opice sa začala ďaleko od Zeme.

Podľa vedcov pred 8 miliónmi rokov prišlo k intenzívnemu bombardovaniu Zeme kozmickým žiarením, ktoré vzniklo pri umieraniu hviezd vo forme supernov. Svoje maximum dosiahlo kozmické žiarenie pred 2,6 miliónmi rokov.

Toto extrémne kozmické žiarenie spôsobilo prostredníctvom záplavy elektrónov a iónov mimoriadne silný elektrický náboj v spodných vrstvách pozemskej atmosféry. To vyvolalo veľký počet bleskov smerujúcich z hustých mrakov k zemi a tie zapríčinili nespočetné lesné požiare okolo celej našej planéty.

Obrovské zničenie lesov tak prinútilo našich opičích predkov, ktorí žili na stromoch, aby si hľadali  nové životné priestory v savane. Tam bolo ale veľkou prednosťou zväčšiť svoju telesnú výšku, čo bolo možné pri vzpriamenej chôdzi. Vo vysokej tráve v savanách sa mohli pri vzpriamenej chôdzi ľahšie orientovať a rýchlejšie zbadať potenciálnych útočníkov.

Vedci zistili aj to, že supernova-explózie, ktoré viedli k premene našich štvornohých predkov na dvojnohé bytosti, sa vo veľkom počte odohrávali vo vzdialenosti 160 až 320 svetelných rokov, čo je v rámci kozmických vzdialeností takpovediac hneď za rohom a preto bola zaručená aj vysoká intenzita kozmického žiarenia, ktorá spôsobila obrovskú záplavu bleskov.

A tak supernova je fenomén, ktorý nám nielen daroval mnoho dôležitých chemických elementov, ktoré by nikde inde nemohli vzniknúť, ale daroval nám aj nás samých.

O tom sú skalopevne presvedčení vedci University of Kansas, ktorí toto všetko vypracovali vo svojej teórii.

————————————————————————–

 

So, so…hm, hm,…Podobne, tak ako ked som pisal v predposlednom blogu o skodlivosti liekov, tak aj v poslednom blogu o biogerontológii zrejme museli zakrocit utajeni zastupcovia farmakoncernov a “zariadili” svojskym sposobom (mozno carovali…..) znizeny zaujem o neho.

Pisal som na temu biogerontológia minuly tyzden na tri webove platformy a tam dosiahla citanost tejto neobycajne zaujimavej temy viac ako 80 000 klikov. Tu sotva 900.

Alebo je to tak, ze na Pravde  velku cast navstevnikov zaujimaju ovela viac temy,  ako napr. co mala Caputova za saty, ake captave topanky nosi Kiska, pripadne aky velky vystrih mala Merkel, ked bola v Bambergu na Wagnerovi a co tam potom po akejsi, podla nich len hlupej biogerontologii – Zial pre nich, lebo mudrost rastie z mudrych informácii a nie zo siat Caputovej. Ja uz ako desatrocny som citaval len inteligentne informacie – preto sa poznanie v mojom mozgu extremne zhromazdovalo.

Asad a Tito boli múrmi proti islamistom a preto tŕňom v očiach Clintonovcov

20.11.2019

O prezidentovi Juhoslávie Josipovi Titovi dnes mimo Srbska už len málokto vie, že bol nekompromisným protivníkom islamu a džihadizmu a že chránil tak nielen svoju krajinu, ale aj Európu pred viac »

Senzácia: Ukrajinský poslanec Derkač predložil dôkazy o korupcii Bidenovcov

18.11.2019

V Kyjeve prišlo v pondelok 11. novembra k prekvapujúcemu uverejneniu písomných materiálov, ktoré usvedčujú Joe a Huntera Bidenovcov z USA z korupcie, ktorej sa dopustili v Ukrajine. Okrem toho viac »

Pre svet je existenčne dôležité, aby Trump ostal v úrade prezidenta USA

17.11.2019

Vo Washingtone sa začalo 13. novembra verejné vypočúvanie „svedkov“ v Snemovni Reprezentantov za účelom zahájenia impeachmentu proti Trumpovi. Ten je tŕňom v oku tradičnej politickej elite. viac »

izrael benny ganc

Bennymu Gancovi sa nepodarilo zostaviť vládu

20.11.2019 21:29

V Izraeli sa tak s najväčšou pravdepodobnosťou budú konať ďalšie parlamentné voľby.

dane, odvody, účtovník, peniaze

Ťahanica o peniaze. Štát a Taliani si vyčísľujú účty za tunel Višňové

20.11.2019 20:38

Národná diaľničná spoločnosť očakáva, že po vyčíslení všetkých vzájomných nárokov pri tuneli Višňové bude doplácať bývalý zhotoviteľ a nie ona.

Kalamitné drevo

Štát lacno predá kalamitné drevo chudobnejším

20.11.2019 19:30

Tisícky slovenských rodín môžu prísť lacno k drevu na kúrenie. Vláda štátnym lesom odklepla predaj vyťaženého kalamitného dreva len za výrobné náklady.

monitor testovanie škola

Strašiakom piatakov bola slovenčina

20.11.2019 19:00

Zradné sú otázky z práce s textom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 924
Celková čítanosť: 4582683x
Priemerná čítanosť článkov: 4960x

Autor blogu

Kategórie